Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
przyjaźń i granice wiekowe
Autor Wiadomość
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-09-02, 16:14   

Istnieja osoby młodsze ode mnie a zarazem dojrzalsze jak i starsze ode mnie których inteligencja jest tylko odrobine wyższa niz inteligencja spoconego trampka. Nie można ludzi klasyfikowac, umieszczać w workach, żyć stereotypami.
 
     
Dusia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-02, 16:15   

prezes, tak, ja wiem, przecież napisałam, że się z Tobą zgadzam. Ja również znam osoby od siebie młodsze, które mają bardziej poukładane w głowach, są dojrzalsze niż niektóre osoby dorosłe...
 
     
Anex86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 150
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2012-09-02, 16:34   

Podpisuje sie nogami i rekoma, tez osobiscie znam osoby mlodsze ode mnie a bedace bardziej powaznymi niz te starsze osoby, ktore swa dojrzaloscia nie przewyzszaja nawet rezolutnego 6-latka :-)
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-09-02, 20:57   

Nieważne ile masz lat, ważne co masz w głowie. :oczko:
 
     
Dusia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-02, 21:22   

Dokładnie, Yogi ;d
 
     
bella47 
Początkujący


Wiek: 58
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 145
Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-09-04, 12:23   

No dobra,to stara baba się może wypowie...owszem zgadzam się jeśli chodzi o dojrzałości co do wieku,z tym,że ja pamiętam jak się myśli kiedy się ma lat 16,20,30 itd.nasze poglądy na różnice wieku się zmieniają...ale zboczyliście nieco z tematu,chodzi o PRZYJAŻŃ,a ta nie zna wieku,może się przyjażnić dziadek z młodzieńcem,chodzi tylko o dogadanie się w różnych kwestiach,przyjażń trwa całe życie,na przyjacielu nigdy nie powinno się zawieść ....Miałam przyjaciółkę od podstawówki,nasza przyjażń przeszła wiele prób,czasami nie widziałyśmy się parę lat,ale jak sie spotkałyśmy to nie było widać tej różnicy,niestety zmarła 10 lat temu,będąc nadal moją przyjaciółką,stale o niej myślę...taka powinna być przyjażń,nie o wiek tu chodzi czy pleć ale o drugiego człowieka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS