Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznanie ludzi
Autor Wiadomość
arkasia 
Nowy

Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-29, 03:42   Poznanie ludzi

Cześć,
Gdy miałam 5 lat wyjechałam za granicę z rodziną (więc z pewnością będę miała nieskończoną ilość błędów) i wróciłam do Polski parę miesięcy temu, do Krakowa.
No i oczywiście nie znam nikogo. Zaczełam pracować w restauracji, no ale tam raczej nie poznałam nikogo z kim mogłabym mieć bliższy kontakt, zwłaszcza że wszyscy są dużo o demnie starsi (mam dopiero 19 lat).
Przygotowuję się na studia medyczne, no ale to dopiero za rok, i nie mam z kim wyjść, pogadać...
Nie mam pojęcia jak poznać ludzi, a ta samotność mnie zabija - nie jestem wstanie siedzieć dalej w domu w dniach których nie pracuje!!
No tak, zazwyczaj sugestje to pewnie będą wyjść do pabu, ale prawdę mówiąc nie jestam człowiekiem pabów, byłam w jednym raz w życiu, i nie mam najlepszych wspomnień... :-? , nie mówiąc o tym że nie znam Krakowa, więc nie wiem gdzie iść..
Co do kursu, nie mam czasu i pieniędzy... Zbieram na coś kasę, no i kursy wymagają skupjenia się na temacie, whatever it is, a ważniejsze jest dla mnie przygotowanie się na egzaminy, po za tym, na kursach spotyka się ludzi którzy mają już swoich przyjaciół, więc raczej trudno o bliższe poznanie...

Czy ktoś ma jakieś sugestje?..
Z góry dziękję :)
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-29, 08:08   

Pozostaje Ci raczej poczekać aż dostaniesz się na studia.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-29, 09:16   

arkasia napisał/a:
Cześć,
Gdy miałam 5 lat wyjechałam za granicę z rodziną (więc z pewnością będę miała nieskończoną ilość błędów) i wróciłam do Polski parę miesięcy temu, do Krakowa.

Jak na parę miesięcy pobytu w Polsce, to świetnie radzisz sobie z językiem.
Mieszkasz w Krakowie,piękne miasto, na pewno poznasz wielu ciekawych ludzi,
tym bardziej że pracujesz w restauracji, jednak wśród ludzi.
Zyczę powodzenia i uzbrój się w cierpliwość.
 
     
Agnieszka123
Nowy

Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-07-15, 11:24   

Dokładnie, kwestia czasu, ale dasz radę! :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS