Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak odszukać osobę?
Autor Wiadomość
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-16, 16:58   Jak odszukać osobę?

Orientujecie się jak odszukać osobę z sieci w realnym życiu mając wyłącznie numer jej gg i telefonu? A przynajmniej jak znaleźć jakiekolwiek informacje o niej? Próbowałam już chyba wszystkiego. Agencja detektywistyczna odpada, bo jak na tą chwilę nie mam tyle hajsu, a jeśli już to wolę wydać go na coś innego.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 17:41   

Ciekawość każe mi zapytać, a cóż to za osoba ;3
Natomiast, tak, są pewne sposoby ;)
 
     
Serpent 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 275
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-16, 17:48   

no też jestem ciekawy co to za osoba i czemu jej poszukujesz :D
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-16, 18:02   

Sen napisał/a:
Ciekawość każe mi zapytać, a cóż to za osoba ;3
Natomiast, tak, są pewne sposoby ;)

Ktoś kto odegrał dużą rolę w moim życiu. Sporo mnie nauczył. Chciałabym wiedzieć kim tak naprawdę jest. Bez tego nie pozbędę się uczucia pustki.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 18:10   

Wnioskuję, że nie masz kontaktu z tą osobą już, albo ta osoba nie chce powiedzieć skąd jest. Numer telefonu to dość dużo, bo można i do operatora pójść, i na policje ( ale to wymaga garści kłamstw ;3 ), natomiast numer gg... może w profilu na gg jest imię, nick, może i nazwisko, wiek?

Pogoń serca za wybawieniem? eh ;)
Ostatnio zmieniony przez Sen 2013-06-16, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-16, 18:19   

Sen napisał/a:
Wnioskuję, że nie masz kontaktu z tą osobą już, albo ta osoba nie chce powiedzieć skąd jest. Numer telefonu to dość dużo, bo można i do operatora pójść, i na policje ( ale to wymaga garści kłamstw ;3 ), natomiast numer gg... może w profilu na gg jest imię, nick, może i nazwisko, wiek?

Pogoń serca za wybawieniem? eh ;)

Policja odpada. To zbyt skomplikowane. Wykorzystywałam wszystko, google images ale to zaprowadziło mnie tylko w okolice Wawy, znalazłam IP - dostawca z Warszawy, na gg jest mało informacji. Wiem, ze ma facebooka, ale po czym do niego dotrzeć? GG nie jest z niczym połączone. Z informacji, które posiadam wynika, że ta osoba praktycznie nie istnieje w sieci. Postaram się onaleźć email. Może to coś mi pomoże. Wątpię. Nie mam już sił.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 18:23   

Zadzwoń do tej osoby i poproś o spotkanie. (taka lekka myśl)
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-16, 18:29   

Sen napisał/a:
Zadzwoń do tej osoby i poproś o spotkanie. (taka lekka myśl)

Sądzisz, że nie próbowałam? Może wypiszę sytuację w punktach
* osoba nie pokazuje swojej twarzy, nie ujawnia głosu
* otrzymałam szczątkowe wiadomości o towarzystwie, w którym się obraca jednak trop jest mylny, doprowadził mnie do Mławy, Żuromina, Warszawy, Ciechanowa a nawet Poznania
* wszelkie spotkania, rozmowy odpadają
*nie mogę go do niczego zmuszać, nie chce wzbudzić jego agresji, a wiem, ze jest zdolny do wszystkiego, wybaczcie, ale zależy mi na życiu
* nie mogę zaangażować w to innych
* nie wiem na co jeszcze wpadniecie, najwyżej będę edytować i dopisywać kolejne niemożliwe do zrealizowania wyjścia
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 18:35   

Skoro ta osoba jest zdolna do wszystkiego, to czy nie lepiej zostawić to i nie zawracać sobie tym głowy? Pomógł, bądź wdzięczna. Nie kop sobie grobu starając się znaleźć tą osobę, bo możesz być potem rozczarowana. Czasami lepiej zostawić wspomnienia takie jakimi były, niż szukać czegoś więcej.
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-16, 18:45   

Sen napisał/a:
Skoro ta osoba jest zdolna do wszystkiego, to czy nie lepiej zostawić to i nie zawracać sobie tym głowy? Pomógł, bądź wdzięczna. Nie kop sobie grobu starając się znaleźć tą osobę, bo możesz być potem rozczarowana. Czasami lepiej zostawić wspomnienia takie jakimi były, niż szukać czegoś więcej.

Może masz rację, ale jestem bardzo ciekawa.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 18:54   

Mnie często mówili, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. I coś w tym niestety jest. Nie raz moja nadmierna ciekawość pewnych rzeczy doprowadziła mnie do momentu, gdy tak ciekawość przeradzała się w rozczarowanie.

Jeśli to nie idzie prosto z serca, a tylko jako czysta ciekawość, to nie warto spalić się z takiego powodu.
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-16, 19:01   

Sen napisał/a:
Mnie często mówili, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. I coś w tym niestety jest. Nie raz moja nadmierna ciekawość pewnych rzeczy doprowadziła mnie do momentu, gdy tak ciekawość przeradzała się w rozczarowanie.

Jeśli to nie idzie prosto z serca, a tylko jako czysta ciekawość, to nie warto spalić się z takiego powodu.

Nie wierzę, a jesli coś jednak jest po naszej śmierci to piekło mam zafundowane już za samą znajomość. W sumie za parę innych rzeczy też..
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 19:20   

Bonfire napisał/a:
Sen napisał/a:
Mnie często mówili, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. I coś w tym niestety jest. Nie raz moja nadmierna ciekawość pewnych rzeczy doprowadziła mnie do momentu, gdy tak ciekawość przeradzała się w rozczarowanie.

Jeśli to nie idzie prosto z serca, a tylko jako czysta ciekawość, to nie warto spalić się z takiego powodu.

Nie wierzę, a jesli coś jednak jest po naszej śmierci to piekło mam zafundowane już za samą znajomość. W sumie za parę innych rzeczy też..


Też nie wierzę, a powiedzenie należy raczej traktować symbolicznie...
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-17, 10:53   

Bonfire napisał/a:
Orientujecie się jak odszukać osobę z sieci w realnym życiu mając wyłącznie numer jej gg i telefonu? A przynajmniej jak znaleźć jakiekolwiek informacje o niej? Próbowałam już chyba wszystkiego. Agencja detektywistyczna odpada, bo jak na tą chwilę nie mam tyle hajsu, a jeśli już to wolę wydać go na coś innego.

Może ta osoba już wie, że Ty ją szukasz, np.poprzez znajomych i nie chce mieć z Tobą kontaktu, nie daje się znaleźć, przemyśl to czy warto dalej szukać. Pozdrawiam.
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-17, 19:24   

Mariette napisał/a:
Bonfire napisał/a:
Orientujecie się jak odszukać osobę z sieci w realnym życiu mając wyłącznie numer jej gg i telefonu? A przynajmniej jak znaleźć jakiekolwiek informacje o niej? Próbowałam już chyba wszystkiego. Agencja detektywistyczna odpada, bo jak na tą chwilę nie mam tyle hajsu, a jeśli już to wolę wydać go na coś innego.

Może ta osoba już wie, że Ty ją szukasz, np.poprzez znajomych i nie chce mieć z Tobą kontaktu, nie daje się znaleźć, przemyśl to czy warto dalej szukać. Pozdrawiam.

Nie mamy wspólnych znajomych. Gdyby tak było to czy nie logiczne jest, że już dawno odkryłabym jej tożsamość?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS