Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe co by pomyślała sobie?
Autor Wiadomość
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2011-10-23, 21:15   Ciekawe co by pomyślała sobie?

Ciekawe co by pomyślała sobie zwykła dziewczyna, gdybym powiedział, że od 3 lat odcinam się od świata, nie mam przyjaciół? Rozpowiadałaby o tym na lewo i prawo? Chciałbym mieć dziewczynę...
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2011-10-24, 15:43   

długopis napisał/a:
Ciekawe co by pomyślała sobie zwykła dziewczyna, gdybym powiedział, że od 3 lat odcinam się od świata, nie mam przyjaciół? Rozpowiadałaby o tym na lewo i prawo?

To zależy jaka to dziewczyna :) Mi osobiście trudno stwierdzić coś z punktu widzenia normalnej dziewczyny, bo takową nie jestem, ale wydaje mi się, że nie powinna rozpowiadać. A jak to robi, to cóż, nie zasługuje na Ciebie i tyle.
 
 
     
laziala
[Usunięty]

  Wysłany: 2011-10-24, 20:05   

Myślę, że nie miałaby powodu by o tym rozpowiadać, bo to w sumie nie jest jakaś nadzwyczajna sytuacja. Ja np. nie mam ani jednej przyjaciółki czy przyjaciela, nie mam nawet znajomych. Mój świat ogranicza się do mieszkania. Nie lubię przebywać wśród ludzi, denerwują mnie samym swoim istnieniem.
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-01, 20:09   

Myślę, że niekoniecznie rozpowiadałaby o tym, ale mogłaby zacząć się obawiać, że od niej także zaczniesz się odcinać i izolować.
 
     
Fortune 
Milczący



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 58
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: 2012-02-04, 21:44   

wiesz, takich rzeczy nie mowi sie pierwszej lepszej dziewczynie. najpierw bys chyba zdobyl jej zaufanie a ona Twoje, wiec na pewno by tego nie rozpowiadala. mysle, ze do czasu takich zwierzen, bylibyscie juz na innym poziomie rozumienia sie.

poza tym.. nawet Ci nie powiem glowa do gory, bo wiem, ze to nie pomaga. sama chcialabym miec chlopaka, czlowieka, na ktorym moglabym polegac, ktorego moglabym pokochac. znalezienie kogos takiego jest cholernie trudnym zadaniem w tym swiecie.
 
     
Cathless 
Nowy


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 42
Wysłany: 2012-02-06, 20:05   

Wszystko zależy od dziewczyny.
Jeśli zaliczyć mnie do "normalnych" to ja w takiej sytuacji nikomu nie wygadałabym. Poza tym cieszyłabym się, że zaufałeś mi i włączyłeś mnie do grona osób z którymi rozmawiasz itp.
 
     
śnieżynka 
Milczący


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 97
Skąd: Wawa
Wysłany: 2012-03-31, 11:23   

długopis napisał/a:
Ciekawe co by pomyślała sobie zwykła dziewczyna, gdybym powiedział, że od 3 lat odcinam się od świata, nie mam przyjaciół? Rozpowiadałaby o tym na lewo i prawo? Chciałbym mieć dziewczynę...


Niestety ale w dzisiejszej rzeczywistości dla ludzi często liczy się to co na zewnątrz, oceniają powierzchownie, wiele razy spotkałam się z tym w życiu.
Jeśli jakaś dziewczyna pomyślałaby tak w stosunku do Ciebie, co gorsza rozpowiadała nie byłaby Ciebie warta. Warto szukać i czekać cierpliwie na tą z którą połączy prawdziwa miłość, przyjaźń. Lepiej być szczęśliwym samotnie, rozwijać się niż nieszczęśliwym w związku. Może warto zacząć od tego by szukać jakichś hobby, pasji, wtedy wybrać się na jakieś warsztaty, kursy...tam też można poznać ludzi i co ciekawe o podobnych hobby i zainteresowaniach...
 
     
Dusia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-02, 14:13   

Ja może nie jestem za normalna, ale ja bym sobie pomyślała, że po prostu potrzebujesz pomocy i trzeba Ci ją zaoferować...
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2012-09-28, 21:24   

Hmm tak sobie myślę jak by tu napisać do dziewczyny może inaczej jakich slow i zdań użyć by nawiązać jakiś tam kontakt. Wysłałem jej zaproszenie na "fejsa" i przyjęła je. Nie posiadam własnie na dzień dzisiaj innego kontaktu jak "Fejs"!!
Jakieś rady.....???
 
     
Furia 
Początkujący


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Wrz 2012
Posty: 120
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-09-29, 12:41   Re: Ciekawe co by pomyślała sobie?

długopis napisał/a:
Ciekawe co by pomyślała sobie zwykła dziewczyna, gdybym powiedział, że od 3 lat odcinam się od świata, nie mam przyjaciół? Rozpowiadałaby o tym na lewo i prawo? Chciałbym mieć dziewczynę...


1. Ale po co?
2. A nawet jesli to co z tego? Co to zmienia?
 
     
Karolina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-29, 13:56   Re: Ciekawe co by pomyślała sobie?

długopis napisał/a:
Ciekawe co by pomyślała sobie zwykła dziewczyna, gdybym powiedział, że od 3 lat odcinam się od świata, nie mam przyjaciół? Rozpowiadałaby o tym na lewo i prawo? Chciałbym mieć dziewczynę...

Reakcja zależy od człowieka.

sajmon2603 Może macie wspólne zainteresowania? Przychodzi Ci na myśl jakiś łączący Was temat?
Jakich słów i zdań masz użyć? Przede wszystkim nie udawać kogoś, kim nie jesteś :usmiech:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS