Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Bądź lub nie - mi wszystko jedno.
Autor Wiadomość
kama 
Nowy

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lip 2017
Posty: 43
Skąd: o. Szczecina
Wysłany: 2017-08-25, 08:53   

Moje znajomosci z lat dzieciństwa, ani z liceum , ani ze studiów też nie przetrwały. Zazdroszczę pod tym wględem swojej mamie, ktorej rocznik ze studiów robi co pół roku zjazdy. I chce im się przyjeżdżać z całej Polski czy nawet zza granicy, a robią to juz od 30 lat. Może w dobie gdzie nie było internetu i tej szalonej pogoni za kasą znajomości i były jakieś głębsze i przez to trwalsze:)
 
     
wer.wer 
Nowy

Dołączyła: 23 Sie 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-08-25, 09:43   

Hej kama
Moje znajomośći przetrwały! Ma 3 przyjaciółki z tamtego okresu z czego z jedną mam codzienny kontakt lub prawie codzienny.I ona jest w moim życiu od 3 kl szk.podst.Dwie inne natomiast od 5 kl szk.podst.z tymi ostatnimi była ogromna przerwa w wyniku, której dorosłość ją wyparła...ot życie, obowiązki.Teraz jednak jesteśmy wciąż w kontakcie i spotykamy się w miarę możliwości .Jesteś sama?
 
     
hmmmm
Nowy

Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-10-05, 11:18   

To jest przykre kiedy druga osoba cie olewa.
Mam z ostatnich lat takie spostrzeżenie: nie mam pojęcia o ludziach :O Przeceniam ich wartość każdorazowo. Jestem naiwna, daję sobie wejśc na głowe, a kiedy mi coś jest potrzebne to nawet nie słuchają. Nie wiem jak inaczej niż przez wyrachowanie można to zmienić, przez myślenie tylko rozsądkowo, kalkulację czy opłaca się z kimś zadawać. Nie wiem po co się łudzę, że uda się kogoś poznać jeszcze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS