Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Umiecie zagadać?
Autor Wiadomość
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-20, 21:41   

Kiedyś nie potrafiłem, a teraz... to zależy. Przeważnie nie mam z tym problemu, ale kiedy obiekt mojego zainteresowania jest w bliskim sobie gronie - jak ktoś z rodziny chociażby - wtedy nawet nie podchodzę. :lol:
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-20, 22:04   

Różnie z tym bywa, zależy od sytuacji. Zagadać i zacząć rozmowę to jedno, a rozwinąć z tego ciekawą znajomość to drugie i też nie zawsze się udaje.
 
     
Piotrek86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 137
Skąd: Żrdw
Wysłany: 2013-11-20, 22:31   

Odnośnie tematu. Mimo, iż w tym momencie ta umiejętnośc nie jest mi raczej potrzebna to wydaje mi się, że i tak miałbym z tym problem. Od 8 lat jestem w jakimś związku, i mimo tego chyba nie nauczyłem się jak zagadywać dziewczyny - pomijam już fakt, że czasami w ogóle mam problem z rozmową z ludzmi.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek86 2013-11-21, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
wesley 
Milczący



Wiek: 35
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 63
Wysłany: 2013-11-21, 11:40   

Przeczytałem ten wątek i ogólnie stwierdzam że dlatego większość z nas jest samotna bo nie potrafi z płcią przeciwną swobodnie rozmawiać. Ja też mam taki problem, ciężko mi wyjść pierwszemu z jakąś inicjatywą, a jak już to zrobię to jest to dla mnie ogromny wysiłek i stres. Inna sytuacja się ma jak dziewczyna pierwsza zagaduję, wtedy mi jest jakoś łatwiej. Ale niestety nie mam tej umiejetności zagadywania kobiet jednej po drugiej. Kilka razy wspiąłem się na swoje wyżyny i zagadywałem pierwszy do dziewczyn, ale to były dziewczyny które cholernie mi się podobały, z jednymi bardziej kleiła się rozmowa z innymi w ogóle, ale zawsze ostatecznie wszystkie te znajomości kończyły się porażką.
Miałem też sytuacje w których dziewczyny pierwsze wychodziły do mnie z inicjatywą, rozmowę mi się wtedy dobrze prowadzi, ale nie wiąże z tą drugą osobą jakichś nadzieii bo jest mi całkowicie obojetną, widocznie przyciągam same takie dziewczyny które nie są dla mnie atrakcyjne.
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-11-21, 11:48   

Zdarza mi się umieć. Za to jak ktoś zagaduje do mnie, to tylko w tył zwrot i nie wiem co robić ;D Irytuje mnie to zazwyczaj. Jednak od drugiej strony jakaś znajomość ze mną wymaga pewnej dozy cierpliwości, bo potrafię swobodnie rozmawiać tylko z kimś, kogo już trochę znam.
 
 
     
ShadowOna22 
Nowy

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 27
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-11-21, 16:41   

A ja w ogóle nie umiem rozmawiać.. :-|
 
 
     
Metalhead
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-21, 19:30   

Ale większość ludzi boi się podejść do płci przeciwnej, bo boi się, że ta osoba wyśmieje i oleje... Takie czasy.
 
     
Snowy
Nowy

Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-02-27, 23:34   

Kiedyś (parę lat temu) nie umiałam totalnie, płomieniłam się i wgl. Teraz wychodzi mi to całkiem w porządku, umiem sensownie porozmawiać z płcią przeciwną - do czasu, bo jak chodzi o rozmowę z kimś, kto mi się podoba, wtedy koniec. Ściana, milczenie, ratunku pomocy. I ta myśl, że pewnie jestem cała czerwona.
Więc nie do końca jednak opanowałam tę sztukę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS