Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
To kompletnie bez sensu.
Autor Wiadomość
Orion 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 98
Skąd: Wrocłopole
Wysłany: 2012-03-09, 21:16   

Wiesz myszko, pisałem chyba dokładnie nie o tym, o czym Ty powiedziałaś. Twój post wygląda, jakbyś mnie nie zrozumiała. Ja też, wyobraź sobie, napisałem, że jest mało ogłoszeń, ale zaznaczyłem, że mimo iż to nie jest portal randkowy, mógłby z powodzeniem stać się czymś podobnym.
 
 
     
Kasienka 
Aktywny



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 208
Skąd: Cz-wa
Wysłany: 2012-03-11, 11:14   

Mi podoba się to, że tak po prostu można tutaj napisać to co się w danej chwili czuje, myśli, opowiedzieć o problemie lub wyrzucić coś z siebie.
Czasem znajdzie się osoba która napisze w odpowiedzi dobre słowo :usmiech: o to już pomaga.

[quote="myszka1604"]Czasem takie miejsca społecznościowe naprawdę mogą być zarodkiem wielkiej przyjaźni, pomimo km.
=/quote] :przytul:
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-03-12, 03:15   

Orion, a ja właśnie uważam, że nie mógłby, owszem na forum można poznać znajomych, może nawet miłość. Jednak to raczej przypadkiem niż celowo. Portale randkowe mają na celu poznawać osoby, które potencjalnie chciałyby być razem.

Forum jako miejsce do poznawania nowych osób, rozmów, wymiany zdań, nawet forumowych spotkań tak.
Forum jako katalog osób mających jeden cel-znaleźć towarzysza do chwil damsko-męskich na krócej lub dłużej, zdecydowanie nie.
Z powodzeniem forum nigdy w takie miejsce się nie zamieni, w sieci jest tyle portali randkowych, że ludzie są za leniwi aby rejestrować się w tym celu na forum, gdzie trzeba napisać coś więcej o sobie, podyskutować, a nie tylko wypełnić ankietę, wpisać przedział wiekowy, płeć i czekac na jakieś oczka, całuski itd.
 
     
Orion 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 98
Skąd: Wrocłopole
Wysłany: 2012-03-12, 20:50   

I dlatego użyłem słowa "podobny".
 
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2012-09-08, 11:00   

Ja trochę z innej beczki. Jak mam za prości na wesele moja koleżankę znaczy ona jest dla mnie kimś więcej no czuje ze się w niej zabujałem. Znamy się już trochę, chodziliśmy razem do klasy w szkole średniej po czym ona wyjechała na rok do mamy i wróciła w maju. Strasznie się zmieniła jak i ja można powiedzieć ale nie w tym rzecz. Wesele za miesiąc i kiedy już byłem gotów dzwonić do niej i poprosić ja aby była moja partnerka z czaiłem, że własnie w danym weekend ma zjazd w szkole. I to własnie mnie dobija bo jak wiem i znam Ją to za chiny ludowe pojedzie na zjazd. I co mógłbym uczynić teraz aby tak się nie stało i towarzyszyła mi podczas tego wesela. Jakieś rady...??? :-)
 
     
ZalatanyMilczek 
Milczący



Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 99
Skąd: Kolwiek
Wysłany: 2012-09-08, 13:18   

Kurczę, przyznam że Cię wkopało sajmon2603. Jednak z doświadczenia wiem że dobra okazja to nie wszystko - kiedyś zacząłem w podobnej sytuacji zupełnie okazjonalną, niepotrzebną ale sympatyczną konwersację przez neta (czyli dokładnie: pisałem nie tylko do rzeczy ale i o czymś co powinno i ją i mnie interesować a czego jeszcze nigdy nie poruszaliśmy) i choć nie było pretekstu to spotkaliśmy się parę razy. Ale na to trzeba mieć zimną krew. Akurat ja mam emocje głębokie jak kałuża więc się nie trzęsłem - umawiasz się ze mną, to spotykasz samotnika, nie samotnego desperata, albo zboczonego stalkera. Nie znam Ciebie to nie wiem jakie Ty zrobisz wrażenie.
 
     
Zibit 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-09-08, 13:37   

A ja jestem tak inny że każdy ma mnie za świra :) to jest wtedy jak piszę o zmianie świata czy o innych konkretnych sprawach...a ta osoba wydaje się pusta i nic nie rozumieć to potem ja się wkurzam no i to tyle.Samotny do potęgi :)
Ciężko znaleźć wtedy kogoś..ale jak się już znajdzie to konkretnie.
 
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2012-09-08, 14:15   

Jestem przekonany, gdyby nie ten zjazd to by pewnością poszła zemną. ZalatanyMilczku nie jestem typem faceta, który desperacko będzie chciał dojść do celu. Ale to wcale nie oznacza, że się tak szybko poddam nie tedy droga tylko wiesz człowiek zauroczony trochę za dużo kombinuje bo wydaje się, że to może być ta jedyna osoba. Tak i tak zadzwonie bynajmniej ją pewnie mile zaskocze. Hmmm a moze i ja będę mile zaskoczony po tym telefonie. Aha i jeszcze jedno czy może nie za szybko by tak miesiac przed juz dzwonić. :-)
 
     
ZalatanyMilczek 
Milczący



Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 99
Skąd: Kolwiek
Wysłany: 2012-09-08, 14:43   

Myśl pod kątem "mogę nie być JEJ jedynym". Nie ma czegoś takiego że "pasujemy do siebie więc będziemy razem". Jeżeli "Twoja przyszła" ma jakieś symetryczne w stosunku do Twoich uczucia - to zawsze jakoś się zgadacie, prędzej czy później (chyba że nie macie żadnej wspólnej płaszczyzny). Jeżeli (jeszcze) nie - to przygotuj się na to że kiedyś może pójdziecie na kawę, a potem kto wie, nieważne, bo na razie musisz wziąć zimny prysznic.

Tak czy siak nie ma sensu czegokolwiek przyspieszać ponad normę, w ogóle planowanie Twej pierwszej randki czy spacerku z nią jakoś słabo mi się widzi - to powinno być spontaniczne, na fali chwili, a nie w nerwach, bo ona też się stresuje (i wszystko to opowie np. nieszczęsnemu MNIE, i równocześnie tuzinowi jej koleżanek co stoją naokoło, więc nie uda mi się z nią zapoznać bo będzie mówiła tylko o TOBIE i o tym jak za bardzo się starałeś, i w ogóle zrobi się jakaś nadostrożna i... teraz powoli rozumiesz dlaczego masz zwolnić).
 
     
bartekk 
Aktywny


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-09-08, 16:33   

A mi się wydaje, że lepiej żebyś ją prędzej poinformował i poprosił żeby mogła się zastanowić, przygotować itp, a nie na ostatnią chwilę. Więc albo zrób to w ciągu 2-3 dni albo daj namiar do niej to sam się spytam za ciebie :jezyk2:
 
     
ZalatanyMilczek 
Milczący



Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 99
Skąd: Kolwiek
Wysłany: 2012-09-08, 16:56   

Kolega Ci sugeruje że panna jest romantyczką na ostrym dyżurze :-P Ja bym tam czekał aż wypatrzę jakieś znaki od niej, ale Ty ją znasz lepiej (i także lepiej wiesz co kto straci jak napędzisz jej stracha).
 
     
bartekk 
Aktywny


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-09-08, 17:45   

To może niech się dziewczyny wypowiedzą ;-)
 
     
Babi 
Milczący


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 90
Wysłany: 2012-09-08, 17:50   

sajmon2603, Co do zaproszenia, do mnie kolega zadzwonił dzień przed weselem i się zgodziłam, było to czysto spontaniczne zachowanie, ale i też czysto koleżeńskie. Dokładnie jak powiedziałeś - za dużo kombinujesz. Skoro ma zjazd, to wypada ci zadzwonić wcześniej, niech się zastanowi. Postawisz ją w dosyć niekomfortowej sytuacji, bo jednak musi dokonać jakiegoś wyboru - coś w stylu - woli mnie, czy szkolny zjazd?
 
 
     
ZalatanyMilczek 
Milczący



Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 99
Skąd: Kolwiek
Wysłany: 2012-09-08, 17:55   

bartekk napisał/a:
To może niech się dziewczyny wypowiedzą ;-)


To lesbijki też tu są!? Damn, I knew I came in the right place :diabelek: :diabelek: :diabelek:
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2012-09-08, 19:40   

Oj Bartek gdyby było to takie proste,żeby ktoś za kogoś mógł te rzeczy załatwiać to pewnie byśmy w raju żyli. hehe Widać, że trzeba było tu kobiecego głosu dzięki Babi! Zadzwonię do niej w przyszłym tygodniu i po prostu proszę "ją" po czym zobaczymy czy woli mnie czy szkolę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS