Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Stracone/nie stracone szanse...
Autor Wiadomość
obywatel_p 
Nowy


Wiek: 90
Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 26
Skąd: Prawie Roztocze ;)
Wysłany: 2015-03-31, 20:52   Stracone/nie stracone szanse...

Jest taka dziewczyna - pracuje w sklepie do którego chodzę. Wydaje mi się, że jest singielką. Ona mi się podoba i jest duża szansa, że mogłem spodobać się jej albo przynajmniej zrobić dobre pierwsze wrażenie.
Ale że tam jest zawsze dużo ludzi - ona zabiegana, nie było jak zagadać żeby się gdzieś umówić. Tak minęło już kilka miesięcy i wydaje mi się że jest już trochę za późno na takie manewry - jak to mówią zasypałem gruszki w popiele. Z drugiej strony każda filozofia jest dobra do braku odwagi ...
Może panie się wypowiedzą czy z ich punktu widzenia mam jeszcze jakieś szanse czy dać sobie spokój bo wyjdę tylko na gamonia, który nie może się zebrać z tak "prostą" sprawą.
Btw. jeśli ktoś miał podobne dylematy niech napisze jak to wyglądało.
ps. może to wydawać się szczeniackim problemem, ale mam już 30 lat i chyba potrzebuje w tej sprawie jakiegoś bodźca .
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2015-03-31, 22:43   

od roku pracuję w sklepie, a panowie kurierzy (bywają u nas średnio raz na tydzień) dopiero teraz zaczynają nieśmiało mówić mi na ty... także chyba nigdy nie jest za późno, żeby rozwinąć relacje "biznesowe" i przekształcić w coś więcej ;]
 
 
     
obywatel_p 
Nowy


Wiek: 90
Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 26
Skąd: Prawie Roztocze ;)
Wysłany: 2015-04-01, 08:44   

He he, no w sumie tak to jest człowiek chce być pełen wdzięku i kultury a czas leci ;) i rok mija... a ja "swojej sklepowej" nawet tak często nie widuje jak raz na tydzień :roll:
btw dzięki za odpowiedź . ;-)
 
     
obywatel_p 
Nowy


Wiek: 90
Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 26
Skąd: Prawie Roztocze ;)
Wysłany: 2015-04-20, 09:48   

Szansa jednak stracona. Okazało się, że jest już zajęta. Ja się chyba wogóle nie znam na kobietach :-? . Albo coś mi się przywidziało. :-D Mimo wszystko warto próbować bo to była miła sytuacja i chyba rodzaj komplementu dla dziewczyny nawet jeśli odmawia.
Ostatnio zmieniony przez obywatel_p 2015-04-20, 09:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS