Samotno¶æ - forum psychologiczne na temat samotno¶ci - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajU¿ytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotno¶æ

Psychologiczne forum dyskusyjne zwi±zane z tematem samotno¶æ, osamotnienie - na temat samotno¶ci dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Amigo Vulnerable
2016-06-16, 19:32
Rozmowa z ch³opakiem
Autor Wiadomo¶æ
Irys 
Pocz±tkuj±cy


Wiek: 32
Do³±czy³a: 08 Cze 2015
Posty: 150
Sk±d: ¦l±skie
Wys³any: 2016-06-18, 18:12   

Moje Drogie Panie spokojnie.

Dzisiaj podjê³am rozmowê z ch³opakiem odnosz±c± siê do tego czy chcia³by zrobiæ co¶ czego jeszcze nie robi³. No nawet dobry temat, bo dowiedzia³am siê, ¿e w przysz³o¶ci marzy by polecieæ balonem czy p³yn±æ kajakiem czy te¿ pograæ w paintball.
Takie niby b³ahe pytanie ale proszê, wiem co¶ nowego.

My¶la³am, ¿e znowu us³yszê chamskie odzywki. Na szczê¶cie tak nie by³o. ;)
 
 
     
4w5 
Czêsty bywalec


Wiek: 36
Do³±czy³: 24 Sty 2014
Posty: 994
Sk±d: Poludniowa Polska
Ostrze¿eñ:
 1/4/4
Wys³any: 2016-06-18, 19:18   

Nie wiele o zwi±zkach wiem, ale swoje powiem... spróbujcie sobie znale¼æ co¶ co bedziedzie robiæ razem ( rypanie to troche ma³o :serduszka: )... i nie róbcie tego na si³e. mo¿e taniec? si³ownia? nie wiem :D
... raz przelecieæ siê balonem czy kajakiem... to tylko takie jednorazowe wybryki, znajd¼cie co¶ bardziej "przyziemnego" i czêstszego :D
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Do³±czy³a: 04 Lip 2015
Posty: 323
Sk±d: Mazury
Wys³any: 2016-06-18, 19:30   

zapominajka napisa³/a:


a przy okazji naprawdê nie musisz cytowaæ mojej wypowiedzi, odpowiadaj±c tu¿ pod ni±, szkoda czasu i at³asu jak to mówi±


Kochana, po to s± funkcje cytowania, ¿eby cytowaæ wypowied¼, do której siê odnosisz, czepiasz siê okrutnie widzê...

Zaraz polecimy do kosza za offtop. :lol:
 
     
kochamma
[Usuniêty]

Wys³any: 2016-06-19, 23:49   

po 1 o czym rozmawiali¶cie przed byciem razem jak nie by³o tematu seksu jeszcze ?
po 2 czego oczekujesz ? ¿e kto¶ napisze gadaj o budowie helikopterów i to rozwi±¿e wszystkie Twoje problemy ?
ja zawsze jak brakuje tematów to korzystam z otaczaj±cego ¶wiata. przyk³ad ? idziemy ulic± mija nas babeczka z psem to pytam czy ma psa, czy lubi zwierzêta itp i z tego nawi±zuje siê rozmowa, dana osoba powie np ¿e sama nie psa ale ma jej kole¿anka to mo¿na gadaæ o kole¿ance i tematy wynikaj± jedne z drugich
 
     
Irys 
Pocz±tkuj±cy


Wiek: 32
Do³±czy³a: 08 Cze 2015
Posty: 150
Sk±d: ¦l±skie
Wys³any: 2016-06-20, 10:29   

U nas w zwi±zku miêdzy mn± a ch³opakiem nie jest ³atwo. Kilka dni temu wys³a³am mu listê ksi±¿ek psychologicznych, bo wspomina³ ¿e chcia³by co¶ kupiæ i poczytaæ. To mu wys³a³am takie które wydawa³y mi siê ciekawe. W odpowiedzi na linki podane w SMS, dosta³am w³a¶ciwie 4 SMS. Ka¿da opinia dotyczy³a ka¿dej ksi±¿ki. Spo¶ród czterech wybra³ jedn±, która go zaciekawi³a. To mu powiedzia³am, ¿e niech sobie kupi. A on na to, ¿e my¶la³, ¿e mo¿e wypowiem siê co¶ w tym temacie, ¿e mo¿e zachêcê go, powiem swoje zdanie o tych ksi±¿kach.

Ja po prostu nie mam bladego pojêcia. Skoro ich nie czyta³am to jak mogê co¶ o nich powiedzieæ. To siê wydaje dla mnie proste. Jak mogê ci±gn±æ rozmowê, skoro ja nic nie wiem o tego typu ksi±¿kach. To tak jak z tym filmem. To jest ta sama sytuacja.
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Do³±czy³a: 04 Lip 2015
Posty: 323
Sk±d: Mazury
Wys³any: 2016-06-20, 15:49   

kochamma napisa³/a:
tematy wynikaj± jedne z drugich


No raczej, te¿ nie kumam jak mo¿na na si³ê z siebie wyci±gaæ tematy do rozmów. Szczerze to nie chcia³abym mieæ nawet znajomego czy znajomej, z któr± tak wygl±da³yby moje rozmowy, ¿e by³yby prowadzone na si³ê. A jak tam mo¿na w zwi±zku, to jako¶ zupe³nie sobie nie wyobra¿am. Trochê si³owa sprawa...
 
     
Serious 
Aktywny


Do³±czy³a: 15 Cze 2015
Posty: 277
Wys³any: 2016-06-20, 18:15   

Irys napisa³/a:
Ja po prostu nie mam bladego pojêcia. Skoro ich nie czyta³am to jak mogê co¶ o nich powiedzieæ.


[URL=http://lubimyczytac.pl/ksiazka/53246/jak-rozmawiac-o-ksiazkach-ktorych-sie-nie-czytalo]Jak rozmawiaæ o ksi±¿kach, których siê nie czyta³o[/URL] proszê uprzejmie, tak :D
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotno¶æ Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS