Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyjaźń czy coś więcej ?
Autor Wiadomość
anonimowy112
Nowy

Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-08-05, 14:55   Przyjaźń czy coś więcej ?

Mój problem (w sumie znany) polega na tym,że poznałem dziewczynę przez znajomego,która wpadła mi bardzo w oko.Po spotkaniu w paczce i z nią nie mogłem przestać o niej myśleć,zbierałem się długo żeby do niej napisać (jestem mega nie śmiały).Po pewnym czasie napisałem do niej i rozmowa w sumie była długa nie zbyła mnie ani nic opowiadała wręcz o sobie.Pisanie przerodziło się w spotkania.Ale jednak nie wiem co robić ponieważ została zraniona dość bardzo przez poprzedniego chłopaka i ona jest teraz w stanie gdzie ma na wszystko wywalone szczególnie na związki...Napisałem jej co by było gdybym coś mógł do niej czuć (to nie była taka rozmowa szczera i wgl tylko po prostu szybkie pytanie) ona napisała,że na razie nie chce się z nikim wiązać.Przeważnie myślałem,że dziewczyna jak się dowiaduje,że chłopak może coś do niej czuć to albo zmienia się,przestaje pisać i nie tylko a ona mnie zaskoczyła bo mimo wszystko dalej jest tak jak było po staremu a nawet lepiej.Nie raz jest sytuacja,że nie czuję jakby ona się chciała tylko przyjaźnić ale do tej pory moje złudzenia były nie trafione...Nie wiem co robić znam ją już miesiąc ale nie chce tkwić w przyjaźni zbyt długo bo wiem,że z tego potem już się nie wyjdzie po dłuższym czasie...
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-08-05, 18:20   

Przyjaźń może być też dobrym wstępem do miłości a może też być zwykłą przyjaźnią,która przetrwa niejedno.Jeżeli nie dała ci jednoznacznie odczuć,że nie będzie nic więcej między wami,to może postaraj się,żeby poczuła że może być wyjątkową osobą w Twoim życiu.Poza tym miesiąc,to za mało żeby pochopne wnioski wyciągać.
 
     
anonimowy112
Nowy

Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-08-05, 19:31   

Co masz konkretnie na myśli pisząc "jednoznacznie" ? Były różne momenty przez które nie wiem co mam myśleć czy powiedziała tak tylko żeby sprawdzić czy nie zostawię jej po tym jak by mi powiedziała,że nie będzie ze mną czy serio nie chce się z kimś na razie wiązać.Nawet ostatnio byłem u niej w domu i też nie pokazywała,że zależy jej tylko na przyjaźni.
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-08-05, 21:10   

Jeżeli poprzedni jej związek zakończył się dla niej zle,to musi mieć trochę czasu,żeby znów się zakochać.Myślę że powinieneś poczekać jeszcze.
 
     
anonimowy112
Nowy

Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-08-05, 21:43   

Tak zakończył się źle,mówiła że czuła się w nim jak na uwięzi i odkąd nie jest już z poprzednim to jest tak na prawdę wolna...Chociaż na początku napisała,że to na chwile dopóki kogoś nie pozna...Nie wiedziałem czy właśnie rozmawiać z nią już szczerze o uczuciach czy czekać dlatego napisałem bo w sumie pierwszy raz mnie wzięło tak mocno i nie chciałem nic zepsuć także dziękuje za radę :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS