Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z chłopakiem.
Autor Wiadomość
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-01-02, 19:51   

Jus napisał/a:
Dziękuje Wam bardzo:) przy najbliższej okazji porozmawiam z nim o tym. Chociaż rozmawialiśmy kiedyś na ten temat to mi mówił, że taki jest i tak został wychowany. no cóż, poruszę ten temat raz jeszcze. Może macie racje? Może nic do mnie nie czuje, ale jest ze mna z przyzwyczajenia? Tak czy siak, postaram się coś zmienic!
Tak trzymaj! :przytul: :przytul: jak będzie dalej utrzymywał, że tak został wychowany, to zaproponuj mu, że za free udzielsz mu korepetycji z okazywaniu uczuć i emocji, partnerce:)
 
     
Jus 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sty 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-01-02, 20:50   

Bardzo dobry pomysł!:)) muszę to wszystko wcielić w życie jak najszybciej. Korepetycje z miłości:)
Ostatnio zmieniony przez Jus 2013-01-02, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2013-01-03, 10:52   

Prędzej czy później trafi Ci się prawdziwy facet , potrafiący zadbać o kobietę ;) nie ma co marnować czasu na amatorów.
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-01-03, 16:50   

prezes napisał/a:
nie ma co marnować czasu na amatorów.
Tak lepiej skakać z kwiatka na kwiatek niż próbować zawalczyć o coś na czym mi zależy i co kocham.
Nie znasz chłopaka, nie wiesz co w nim siedzi, co przeszedł w przeszłości, jaki jest, masz tylko mgliście zarysowaną sylwetkę przez Jus która ze względu na swoje rozterki może niezbyt obiektywnie oceniać sytuację.
Bardzo dojrzałe podejście do sprawy :oczko:
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2013-01-03, 17:14   

o Dreamska, szok, bo się z Tobą zgadzam!:)
 
     
Blaise 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 170
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2013-01-07, 12:02   

Zgadzam się z Dreamska, my nie wiemy jaki on jest i co w nim drzemie.

Co do okazywania uczuć, znam osobiście przypadek mojego taty, który nie jest wylewny i nigdy nie był.
Po prostu tak ma.
I tu właśnie pojawia się pytanie czy partner Jus wcześniej w tym związku był wylewny?
Moja była przestała mi okazywać uczucia, a gdy próbowałem o tym rozmawiać to się kłóciliśmy.
Potem był już koniec a ja ciągle wierzyłem, że mogę coś zrobić zmienić, że nie będę od niej wymagał niczego, ale znowu to sprawiło że się oddaliła nie mówiła mi co robi o czym marzy co myśli i pewnego dnia dowiedziałem się że rzuciła pracę i wyjechała do wielkiego miasta... tyle było z przyjaźni.

Wolę nie podsuwać gotowych rozwiązań: Walcz o to ! , Skończ z tym!. Jak już ktoś napisał wcześniej trzeba siebie zapytać czego chcesz od tego związku i próbować to zmienić jeśli się nie zmieni to albo żyć z tym co jest w pełni to zaakceptować i już nigdy się tym nie przejmować albo odejść.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS