Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Okazywanie uczuć w miejscach publicznych.
Autor Wiadomość
patza 
Nowy

Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 33
Wysłany: 2012-08-29, 20:06   

KROPLA w morzu napisał/a:
Wszystko ma swoje granice. Rozumiem i dopuszczam spontaniczne całusy i trzymanie się za ręce w miejscach publicznych, ale wszystko z umiarem. Nie podoba mi się jak niektóre pary mocno przesadzają z okazywaniem sobie uczuć (a raczej z okazywaniem swoich zapędów prawie że seksualnych) w obecności innych. To jest po prostu niesmaczne.


W zupełności się zgadzam.. wszystko z umiarem, bez przesady.
 
     
bartekk 
Aktywny


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-08-30, 20:44   

Mi się takie coś nie podoba, zresztą takie "akcje" są prawnie zabronione i jakoś tam karalne z tego co pamiętam.
Ale przede wszystkim to żal mi takich ludzi, którzy muszą robić niewiadomo jakie rzeczy żeby pokazać ludziom i chyba sobie nawzajem jacy to nie są "zakochani"... Naprawdę uważam, że to żałosne i nie ma nic wspólnego z miłością. Zawsze bardziej imponowali mi zakochani, którzy potrafią się zachowywać normalnie wśród ludzi; naprawdę można miłość okazać "zwyklym" buziakiem, uśmiechem czy spojrzeniem.
 
     
Anex86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 150
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2012-08-30, 21:33   

Fajnie jest trzymac ukochana osobe za reke, od czasu do czasu buziak... BUZIAK a nie slimaczenie sie na chama. Te spojrzenia, usmiechy... To jest fajne, milo popatrzec na taka pare.
Ale juz niesmacznie sie robi, kiedy na sile probuja pokazac innym jak to oni sie nie kochaja. Wieczny pocalunek i prawie ze seks. Brrr...
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-30, 22:32   

Seks w kinie na maaaaało popularnym seansie też się do tego zalicza? :diabelek: :-D
 
     
MałaMi 
Milczący



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 54
Wysłany: 2012-08-30, 22:33   

prezes napisał/a:
Seks w kinie na maaaaało popularnym seansie też się do tego zalicza? :diabelek: :-D

Pod warunkiem, że na sali jesteś Ty i Twoja Kochanka. ;)
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-31, 10:42   

Nie miałem na myśli Pani Rączkowskiej :-D
 
     
czerwonaszminka 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 215
Skąd: Taka niby góralka
Wysłany: 2012-08-31, 12:28   

Hmm jestem osobą bardzo powściągliwą, więc nie okazuje zbyt wielkich uczuć w miejscach publicznych, wg mnie moje uczucia to moja sprawa i nie lubię się z nimi afiszować... i np dla mnie "większe okazywanie uczuć " w miejscach publicznych po prostu jest nie smaczne.
 
 
     
iris
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-05, 19:42   

Jakoś nie przekonuje mnie okazywanie uczuć publicznie. Poza tym takie zachowanie jest nietaktowne, niektórym może wydawać się nie do przyjęcia i trochę obrzydliwe. Bardzo nie lubię widoków całujących się par na przykład na ławkach w parku. Dobra gdy jest mało ludzi i jak nikt nie zwraca na to uwagi, może być i gdy pocałunki są delikatne i krótkie, ale żeby się 'lizać' i nie wiadomo co jeszcze robić to pożal się boże :-?
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-09-06, 14:14   

iris napisał/a:
Bardzo nie lubię widoków całujących się par na przykład na ławkach w parku.


mnie nie denerwuje jedynie może troche zazdroszcze (gdy jestem singlem oczywiście) xD
Ostatnio zmieniony przez prezes 2012-09-06, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
iris
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-06, 14:49   

prezes napisał/a:
iris napisał/a:
Bardzo nie lubię widoków całujących się par na przykład na ławkach w parku.


mnie nie denerwuje jedynie może troche zazdroszcze (gdy jestem singlem oczywiście) xD

Zwróciłam uwagę, że jeżeli to są delikatne, czułe i krótkie pocałunki, to tak. ;-)
Co do takiej sytuacji no ja też byłabym zazdrosna. Prezesie możemy sobie rękę podać. :-)
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-09-06, 14:53   

Pierw trzeba dojść do ugody i ustalić warunki umowy :lol:
 
     
Babi 
Milczący


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 90
Wysłany: 2012-09-07, 02:29   

Takie coś powoduje, że osoby znajdujące się obok czują się niekomfortowo. Kiedyś w szkole pewna parka usadowiła się naprzeciwko mnie i zaczęli się obściskiwać itp.,itd, a że nie lubię się gapić w podłogę, to zaczęłam się perfidnie gapić na nich - trochę się speszyli -chętnie pomachałabym im na do widzenia, ale nie byłam w nastroju.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS