Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieodwzajemniona miłość
Autor Wiadomość
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-10, 16:10   

Nie za ciekawie. To czemu z nią nie pogadasz, skoro nawet się widujecie w pracy? Przecież zamieszkaliście razem, to nie możesz po prostu pójść do mieszkania i wyjaśnić sprawę? Trochę zagmatwane to co napisałeś, ale nie dziwię się, jesteś cały w nerwach... :/
 
     
dusza
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-10, 16:30   

Ona mnie unika telefonów nie odbiera a kiedy przychodzę nikt mi drzwi nie otwiera, ale mimo wszystko jej dzieci utrzymują ze mną kontakt telefoniczny, czasami odnoszę wrażenie że to moja wina że tak się stało
Ostatnio zmieniony przez dusza 2012-08-10, 16:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-10, 17:09   

Dusza, nie jest to Twoja wina, Ty nie jesteś niczemu winny. Sytuację masz ciężką, to prawda, Twoja Maria początkowo się Tobą zainteresowała,teraz mineło jej,winę ponosi za tą sytuację ona. Szkoda mi Ciebie, ale proszę nie zadręczaj się, bo to Ci nie pomoże.
Piszesz że jej dzieci są za Tobą, utrzymuj z nimi kontakt, potrzebują Ciebie, a Marię narazie zostaw w spokoju. Niech opadną emocje jej i Twoje, wtedy z nią porozmawiaj. Zyczę powodzenia.
 
     
Mona85 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-08-10, 17:54   

Dziwne to, że ta Twoja Maria pozwoliła Ci się wprowadzić do siebie, poznałeś jej dzieci, zaakceptowały Cię, a teraz nawet nie próbuje Ci wyjaśnić dlaczego zaczęła Cię unikać... musisz z nią koniecznie porozmawiać i to wyjaśnić...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS