Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
nie znam żadnej dziewczyny w wieku 27 lat
Autor Wiadomość
SIM 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-27, 08:20   

Randkowanie dziś chyba już wyszło z mody.
 
     
Migotka0401 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 149
Wysłany: 2016-09-27, 08:28   

SIM, nie byłabym tego taka pewna :)
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-09-27, 08:40   

Migotka0401 napisał/a:
Panowie, całe życie przed Wami jeszcze :)


To jest strasznie denerwujące gadanie.
Bo 1. Nie ma pewności, że to całe dalsze życie nie będzie tak samo złe, a czas raczej jest czynnikiem pogorszajacym..
2. pewne rzeczy warto robić wcześnie i potem ciężko to zrekompensować..
to tak jak z alkoholem: jak jesteś pełnoletni to możesz kupić legalnie i pić ile chcesz ale to już nie smakuje tak jak kiedy masz 15 lat, i robisz coś 'zakazanego'..
pewne rzeczy powinno się robić wcześnie bo potem już tak nie smakuje..
 
     
Migotka0401 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 149
Wysłany: 2016-09-27, 08:49   

Amigo Vulnerable, możliwe, że masz rację, ale przecież życie nie kończy się mając lat 27 czy nawet 30. Jeśli nie zrobimy czegoś, żeby to życie poprawić to serio będzie tak, że to życie będzie takie samo, albo i gorsze. Ale czasem warto się do czegoś zmobilizować, postawić sobie jakiś cel i do niego dążyć :)
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-09-27, 18:54   

SIM napisał/a:
No 30-tka to już koniec tego życia.


W takim razie jestem zombie, za 2 miesiące kończę 31. :lol:
Weź się. :lol:
 
     
Migotka0401 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 149
Wysłany: 2016-09-27, 19:23   

Marcy, czujesz się jak zombie? :D
 
     
Love-Craft 
Nowy

Wiek: 35
Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-09-28, 09:36   

Cytat:
To jest strasznie denerwujące gadanie.
Bo 1. Nie ma pewności, że to całe dalsze życie nie będzie tak samo złe, a czas raczej jest czynnikiem pogorszajacym..
2. pewne rzeczy warto robić wcześnie i potem ciężko to zrekompensować..
to tak jak z alkoholem: jak jesteś pełnoletni to możesz kupić legalnie i pić ile chcesz ale to już nie smakuje tak jak kiedy masz 15 lat, i robisz coś 'zakazanego'..
pewne rzeczy powinno się robić wcześnie bo potem już tak nie smakuje..


Jedne z najmądrzejszych słów jakie ostatnio przeczytałem. Życie jest przed nami, owszem, jakieś 40-50 lat, ale nie mamy absolutnie zadnej gwarancji, że to nie będą lata jeszcze gorsze od poprzednich. A 27 lat zycia w ciągłej samotności, smutku czy przygnębieniu nie można wymazać ot tak. Wielce prawdopodobne, że to bedzie postępować. Czasu nie cofniemy, nigdy nie przeżyjemy już mlodzieńczych miłości, nie bedziemy mieli mozliwości zrobić nastoletnich głupstw, nie bedziemy mieli wspomnien z lat, kiedy świat stał przed nami i mielismy jeszcze wiare w dobrą przyszłość. Ja mam 27 lat i powoli juz siadam, a niestety nie ma mnie kto podniesc.
 
     
35EN 
Nowy

Wiek: 28
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 32
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2016-09-28, 13:54   

No właśnie, poza tym będąc od zawsze samotnym, bez znajomych, nie mając doświadczenia z dziewczynami nie da się zainteresować sobą żadnej, bo do tego trzeba mieć dużą ilość znajomych, mieć dużo i jeszcze więcej tematów do rozmów a skąd je wsiąść jak się żyje w ciągłej samotności...
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-09-28, 13:54   

Love-Craft napisał/a:
Cytat:
To jest strasznie denerwujące gadanie.
Bo 1. Nie ma pewności, że to całe dalsze życie nie będzie tak samo złe, a czas raczej jest czynnikiem pogorszajacym..
2. pewne rzeczy warto robić wcześnie i potem ciężko to zrekompensować..
to tak jak z alkoholem: jak jesteś pełnoletni to możesz kupić legalnie i pić ile chcesz ale to już nie smakuje tak jak kiedy masz 15 lat, i robisz coś 'zakazanego'..
pewne rzeczy powinno się robić wcześnie bo potem już tak nie smakuje..


Jedne z najmądrzejszych słów jakie ostatnio przeczytałem. Życie jest przed nami, owszem, jakieś 40-50 lat, ale nie mamy absolutnie zadnej gwarancji, że to nie będą lata jeszcze gorsze od poprzednich. A 27 lat zycia w ciągłej samotności, smutku czy przygnębieniu nie można wymazać ot tak. Wielce prawdopodobne, że to bedzie postępować. Czasu nie cofniemy, nigdy nie przeżyjemy już mlodzieńczych miłości, nie bedziemy mieli mozliwości zrobić nastoletnich głupstw, nie bedziemy mieli wspomnien z lat, kiedy świat stał przed nami i mielismy jeszcze wiare w dobrą przyszłość. Ja mam 27 lat i powoli juz siadam, a niestety nie ma mnie kto podniesc.


Nawet tych postów to się już nie da wymazać.. chcesz płakać nad rozlanym mlekiem - to płacz. Albo zacznij coś robić i poczuj, że żyjesz..
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-10-01, 15:57   

4w5 napisał/a:
Nawet tych postów to się już nie da wymazać.. chcesz płakać nad rozlanym mlekiem - to płacz. Albo zacznij coś robić i poczuj, że żyjesz..


Świetnie powiedziane. Mówienie o tym, jak to jest źle i niedobrze nic nie da, wręcz pogarsza sprawę. A czytając niektóre posty w tym wątku, mam wrażenie, że w życiu mnie już nic dobrego nie spotka. Wiem, że przezwyciężenie tego problemu jest trudne i może się nie udać, ale co macie do stracenia? Wydaje mi się, że lepiej spróbować i przegrać niż poddać się i za 10-15 lat mieć do siebie żal, że się z tym nic nie robiło. A uwierzcie mi, da się.
 
     
Eir 
Nowy

Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2016
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-02, 19:17   

Sam wiek jest nieważny, ale przyczynom warto się bliżej przyjrzeć. No i zazwyczaj trochę popracować nad sobą. :jezyk2:
 
     
samobójczy_kamil 
Nowy


Wiek: 38
Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 19
Skąd: okolice Kielc
Wysłany: 2016-10-03, 21:33   

Człowiek może ogłupieć od tych przekazów , nakazów itp kierowanie się gazetą Bravo ja kiedyś miałem doła w wieku 15 lat , że jestem prawiczkiem ( lol ) nie wiem czy pamiętacie był tam taki dział o problemach i wszystkie niemal wszystkie dotyczyły seksu w przedziale wieku 13-17 lat ( lol )

A najlepiej to być sobą , takim oryginałem jedynym w swoim rodzaju ; )
Nie ma co zapatrywać się na innych.
Masz 27 lat jeszcze dużo przed Tobą . I przede mną też taką mam cichą nadzieje ...

PS nie wdawajcie się w internetowe , gadu gadu romanse bo zawszę wychodzi lipa .
Ja od dziś zamykam się na świat ..... żywych istot.
 
 
     
Migotka0401 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 149
Wysłany: 2016-10-03, 21:36   

Bravo jeszcze w ogóle wychodzi? :D
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-10-03, 21:44   

Migotka0401, widziałem ostatnio. Jakie artykuły tam są to głowa mała :D
 
     
Migotka0401 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 149
Wysłany: 2016-10-03, 21:55   

Dobra, jutro idę kupić Bravo, zrobimy sobie tutaj jakiś kącik do czytania :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS