Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie wiem, co mam zrobić
Autor Wiadomość
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 16:50   

Mało kto wygląda na swój wiek :D A szczególnie tak młode dziewuchy :P
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-30, 17:10   

Mnie to nawet denerwuje :P Widzisz z daleka dziewczynę, nie masz odniesienia (wzrost) i nie wiadomo czy idzie 10,15 czy 20-latka :P
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 17:14   

jedru napisał/a:
Mnie to nawet denerwuje :P Widzisz z daleka dziewczynę, nie masz odniesienia (wzrost) i nie wiadomo czy idzie 10,15 czy 20-latka :P


E tam, nawet jak z bliska zobaczysz, to nie masz pewności :D
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-30, 17:17   

NovemberRain napisał/a:
I ma czekać 4 lata? :D

Nie o to mi chodziło :P tylko że jak zagada teraz to za jakieś 4 lata ta różnica wieku nie będzie miała znaczenia ;)
 
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-30, 17:18   

NovemberRain napisał/a:
E tam, nawet jak z bliska zobaczysz, to nie masz pewności :D

10-latkę odróżnię :P
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 17:19   

No chyba tylko taką :D
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-31, 12:11   

jedru napisał/a:
NovemberRain napisał/a:
I ma czekać 4 lata? :D

Nie o to mi chodziło :P tylko że jak zagada teraz to za jakieś 4 lata ta różnica wieku nie będzie miała znaczenia ;)


Dopiero zobaczyłam ten wpis dzisiaj, nie mam pojęcia, dlaczego :shock:
A no i wiem, ze nie o to Ci chodziło, stąd ta zielona gęba puszczająca skośne oczko pojawiła się przy mojej wcześniejszej wypowiedzi :usmiech:
 
     
selazer 
Nowy

Wiek: 40
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 9
Wysłany: 2013-09-07, 19:33   

Z doświadczenia wiem, że różnica wieku nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Na Twoim miejscu nie wahałbym się. Niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko później żałować, że nie spróbowałeś :)
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-07, 20:34   

Samur napisał/a:



Nie wiem teraz, czy chciał mnie do niej zniechęcić, czy też faktycznie tak jest. Chciałem poprosić go o jakiś kontakt z nią, gg czy coś, niestety jeśli ona faktycznie jest tak młoda, to nie wiem, czy powinienem w ogóle.

Dlatego pytam was o opinię. :twisted:


Samur, zawsze spróbować możesz, nie kieruj się innymi. Ty musisz wiedzieć co chcesz od życia i od tej dziewczyny, że ma zaledwie 16 lat, no cóż jest młoda, ale poznać się, czy iść na spacer, czy do kina to nie przestępstwo.
Jeżeli Ci się podoba, spróbuj nawiązać kontakt. A może akurat jest fajna? Jeżeli sam nie zdecydujesz, nikt za Ciebie tego nie zrobi.
Ty jesteś dojrzały masz 23 lata, w głowie poukładane, mądrze rozegrasz sprawę z dziewczyną
zyskasz ją.Zyczę powodzenia.
 
     
Pani Buka 
Milczący


Wiek: 31
Dołączyła: 30 Sie 2013
Posty: 64
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2013-09-08, 06:52   

Hm... serio, niezbyt często trafia się 16-latka, która ma poukładane w głowie... zwykle są to dziewczynki, które ach fakt zakochane w facecie, bla bla, ale to szczeniacka miłość... Zakocha się szybko, będzie niby na zaawsze (jak w tych opisach z fejsa), a potem pojawi się inny amant i po ptakach. One jeszcze nie myślą o stałych związkach, więc lepiej to sobie przemyśl, jeżeli oczekujesz od niej, że będzie zawsze i że to ta jedyna. To jest dziecko i nie zawsze trafisz na dojrzałą.
Ja znam takiego kogoś, kto fakt ma te 16 lat, ale czasami rozumie i widzi więcej niż ja, kochana osoba. Ale jak mówię, dojrzałość wśród nastolatków to rzadkość, szczególnie w tych czasach (i mówi to niedojrzała 20-latka)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS