Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie ma trudnej miłosci......
Autor Wiadomość
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-28, 22:26   

Ponoć nie ma ludzi brzydkich, tylko są zaniedbani :)
Łande - pojęcie względne, dla każdego znaczy coś innego, i dobrze :) Przynajmniej kwitnie różnorodność, wystarczy, ze mas media nasuwają nam wyznaczone przez siebie kanony "ładne"
 
     
misiaczek
Nowy

Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 27
Skąd: okolice Zamościa
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-28, 22:52   

Misiaczek zapewnia, ze brzydcy ludzie istnieja i wymyslaja wlasnie takie hasla. Dzisiaj widzial nawet pare takich okazow w tesco. Niestety nie zorbil zdjec na potwierdzenie, ale jest na tyle wiarygodna osoba, ze mozna mu wierzyc na slowo.
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-28, 23:04   

Misiaczek, zapomniał potwierdzić, że taką personę widzi codziennie w lustrze! tylko jest zbyt onieśmielony, aby obnosić się ze swoją brzydotą! Rozumiem, jako istota piękna.. tfuu wróć, jako istota piękna nie rozumiem misiaczkowej brzydoty (rozumiem, ze fotki mają być ku pokrzepieniu miesiączkowego serduszka)
Fakt, stwierdzenie to usłyszałam od osoby która przeszłą długo drogę do bycia "ładną"
Moze i ty misiaczku napisz nam na czym polega Twoja brzydota, to "Obywatele pomożecie?"

Edit;
Misiaczku, ja już jedno "piękno" w Tobie dostrzegam! więc uszy do góry i nie zaprzątaj sobie swojej wacianej łepetynki! :oczko:
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-29, 10:42   

Dreamska napisał/a:
Ponoć nie ma ludzi brzydkich, tylko są zaniedbani :)




Dreamska napisał/a:
Łande - pojęcie względne, dla każdego znaczy coś innego, i dobrze :)


Ładne w sensie, że większości się podobają. Np. taki Brad Pitt czy George Clooney są uznawani za przystojnych (wcześniej był jeszcze Di Caprio, ale chyba już się przestał podobać ;) Pewnie, że są dziewczyny, którym w/w osoby nie podobają się, ale pewnie z 7 na 10 by się z tym zgodziło. Nawet jak 6 na 10, to i tak jest to "większa połowa" ;-) Modelki czy aktorki też nie wszystkie są piękne. Są dziewczyny, które nie są modelkami, a są ładne. Jeśli o mnie chodzi, to chciałbym ładną, nie piękną. Nie potrzebne mi to, żeby chłopy się za nią oglądali na ulicy :lol:

Dreamska napisał/a:
Misiaczek, zapomniał potwierdzić, że taką personę widzi codziennie w lustrze!


:-D
Ostatnio zmieniony przez TipTopKot 2012-12-29, 10:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-29, 16:58   

O prosze, przystojny pan z charyzmą! brawo TipTop
TipTopKot napisał/a:
Nie potrzebne mi to, żeby chłopy się za nią oglądali na ulicy
fakt, zamiast skupić się na spacerze i partnerce, to oglądałbyś się dookoła który to też ośmielił się dłużej gapić. Swoją drogą znam delikwenta który obnosi się ze swoją dziewczyną jak z trofeum i uwielbia jak inni goście się za nią oglądają = czyli jemu zazdroszczą, ze posiada taką piękną kobietę przy swoim boku.
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-29, 17:15   

dokładnie niech się gapią :) co to komu, "ja mam Ciebie dla siebie, oni wszyscy mają sny"
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-29, 20:01   

Ta, patrzeć to sobie mogą, ale nie chciałabym być niczyim Trofeum, ot, tak żeby jemu (partnerowi) kumple zazdroscili. Porażaka..
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-29, 21:20   

Raz, że takie "trofeum" to marny pomysł, a dwa, że jak by się tak gapili i uśmiechali, to człowiek by w końcu zaczął pilnować czy ona nie odwzajemnia uśmiechu. A potem chłop się dziwi, że poszła do innego :)
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-29, 23:07   

Właśnie, a później, żal "bo on był taki zazdrosny".
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X