Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie ma trudnej miłosci......
Autor Wiadomość
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-22, 15:18   

iskierka503 napisał/a:
reasumujac kazdy patrzy na wyglad-jesli chodzi o pierwsze spotkanie/poznanie. pozniej wychodzi reszta...


I można nawet pisać przez neta, ale spotkanie po kilkumiesięcznym pisaniu też będzie miało znaczenie. Nie znaczy to jednak, że trzeba być z osobą, która się podoba, ale ma zryty charakter. Wierzę jednak, że nie ma podziału na ładna albo dobra :) Na pewno można trafić i ładną i dobrą:)

Mr.eM napisał/a:
Zgodzę się, lecz dajmy na to - dziewczyna sama z siebie podchodząca więcej niż raz do chłopaka, do którego nie podchodziła i rozpoczynająca dialog daje po sobie poznać, że to była w pełni świadoma 'selekcja' niż tylko zaczepienie o kogokolwiek by nie czuć się odsuniętą :-)


Może jesteś najprzystojniejszy w klasie, albo ona tak uważa. Niekoniecznie musisz być umięśniony, możesz mieć bliznę na cały policzek, a jakiejś będzie się to podobać. Zresztą w każdej szkole, każdej klasie jest coś takiego jak najładniejsza dziewczyna. I większość chłopaków "ślini się" do niej.
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-12-22, 16:24   

neo-geisha napisał/a:
Dreamska napisał/a:
neo-geisha napisał/a:
Ile razy facet myśli, że widzi naturalną kobietę, podczas, gdy ona ma na sobie naturalny, delikatny makijaż;p...
Któego ja jeszcze dobrze nie opanowałam :lol: mnie kolorowe kosmetyki chyba nie lubią :evil:

Hm... ja w sumie też nie jestem specjalistką w tej kwestii ;P, ale przeciętny facet może bardzo łatwo się nabrać na "naturalność" :P.


Ja o ile umiem się malować, to najzwyczajniej w świecie mi się nie chce, nawet zrobić delikatnego makijażu w postaci pomalowania rzęs. Podziwiam te kobiety które godzinę stoją przed lustrem i nakładają tonę tapety żeby "ładnie" wyglądać. Mnie szkoda czasu na takie rzeczy. A poza tym źle się czuję w makijażu. Tak jakbym miała jakąś maskę na twarzy.

Poza tym czy facet jest wstanie w ogóle odróżnić kiedy kobieta ma delikatny makijaż a kiedy nie ma go wcale? :jezyk2:
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 18:29   

cytrynka83 napisał/a:

Poza tym czy facet jest wstanie w ogóle odróżnić kiedy kobieta ma delikatny makijaż a kiedy nie ma go wcale? :jezyk2:


Z bliska, pewnie, że tak :)
 
     
zielonakarafka 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 138
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2012-12-22, 19:15   

Ja nie powiem, że wychodzę z domu, tak jak mnie Bóg stworzył, bo jakiś tam delikatny makijaż zawsze mam. Ot tak, żeby tylko kolor buzi jakoś ujednolicić, lekko oko podmaluję. I nie uważam żeby to było coś złego. A z tego co czytam, to najlepiej żeby się dziewczyna nie malowała w ogóle ;D

A odwołując się jeszcze do waszej dyskusji o urodzie, to ja uważam że nie tyle człowiek ładny zwraca na siebie uwagę, ale człowiek zadbany.
Często obserwuję ludzi ( takie już moje zboczenie ;D) i wiele razy zdarzyło mi się na początku pomyśleć "Boże, jaka śliczna dziewczyna" , czy " Jejku, jaki przystojniak", a po dokładnym przyjrzeniu się stwierdzałam, że jednak ta osoba nie jest wcale ładna. Ma fryzurę dobrze dobraną do kształtu buzi, jest ubrana odpowiednio do swojej figury, wie co podkreślić, a co ukryć, jest czysta i schludna. I to właśnie takie rzeczy sprawiają, że przy pierwszym kontakcie uznajemy ją za osobę atrakcyjną.

Poza tym, każdy ma też swój gust i swoje upodobania. ;]
Ja na przykład (jeśli chodzi o chłopców) to lubię chudzielców ;D Nie mówię, że takiego z ładnie wyrzeźbionym ciałem nie uważam za atrakcyjnego, ale przy starciu z takim słodkim chudzielcem nie ma szans :-D
No to tyle w tym temacie ;)
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 19:46   

słodki chucieleć? no proszę... xd
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-12-22, 20:30   

zielonakarafka napisał/a:
A odwołując się jeszcze do waszej dyskusji o urodzie, to ja uważam że nie tyle człowiek ładny zwraca na siebie uwagę, ale człowiek zadbany.
Często obserwuję ludzi ( takie już moje zboczenie ;D) i wiele razy zdarzyło mi się na początku pomyśleć "Boże, jaka śliczna dziewczyna" , czy " Jejku, jaki przystojniak", a po dokładnym przyjrzeniu się stwierdzałam, że jednak ta osoba nie jest wcale ładna. Ma fryzurę dobrze dobraną do kształtu buzi, jest ubrana odpowiednio do swojej figury, wie co podkreślić, a co ukryć, jest czysta i schludna. I to właśnie takie rzeczy sprawiają, że przy pierwszym kontakcie uznajemy ją za osobę atrakcyjną.


Co prawda, to prawda. Czasami zdarza się widzieć kogoś atrakcyjnego na pierwszy rzut oka. A po bliższych oględzinach okazuje się, że ma włosy zniszczone, albo tłuste, albo nie zadbane stopy ( to bardziej w lecie można stwierdzić).
Oglądam ludzi od stóp do głów i zawsze wypatrzę coś co nie pasuje. To jest straszne, bo mnie też ktoś może oceniać w taki sposób.
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-25, 19:15   

cytrynka83 napisał/a:
Oglądam ludzi od stóp do głów i zawsze wypatrzę coś co nie pasuje.


Nie na darmo mówi się, że nie ma ideałów :-D
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-12-26, 13:22   

TipTopKot napisał/a:
cytrynka83 napisał/a:
Oglądam ludzi od stóp do głów i zawsze wypatrzę coś co nie pasuje.


Nie na darmo mówi się, że nie ma ideałów :-D


No, nie ma ideałów. Sama też nim nie jestem. I pewnie, jakby mnie ktoś obejrzał od stóp do głów, to też by coś znalazł, co mu nie pasuje. Wszystkich zadowolić nie można. Ważne by samemu sobie się podobać ;-) .
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-26, 13:35   

cytrynka83 napisał/a:
TipTopKot napisał/a:
cytrynka83 napisał/a:
Oglądam ludzi od stóp do głów i zawsze wypatrzę coś co nie pasuje.


Nie na darmo mówi się, że nie ma ideałów :-D


No, nie ma ideałów. Sama też nim nie jestem. I pewnie, jakby mnie ktoś obejrzał od stóp do głów, to też by coś znalazł, co mu nie pasuje. Wszystkich zadowolić nie można. Ważne by samemu sobie się podobać ;-) .


Pokaż się, obejrzę cię od stóp do głów (:
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-12-28, 13:33   

Sen napisał/a:
cytrynka83 napisał/a:
TipTopKot napisał/a:
cytrynka83 napisał/a:
Oglądam ludzi od stóp do głów i zawsze wypatrzę coś co nie pasuje.


Nie na darmo mówi się, że nie ma ideałów :-D


No, nie ma ideałów. Sama też nim nie jestem. I pewnie, jakby mnie ktoś obejrzał od stóp do głów, to też by coś znalazł, co mu nie pasuje. Wszystkich zadowolić nie można. Ważne by samemu sobie się podobać ;-) .


Pokaż się, obejrzę cię od stóp do głów (:


Sen, jak dobrze się zastanowisz, to możesz mnie zobaczyć. Fakt nie od stóp do głów, tylko mały kawałek mnie, ale to zawsze coś :mrgreen:
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-28, 14:17   

cytrynka83 napisał/a:
Sen napisał/a:
cytrynka83 napisał/a:
TipTopKot napisał/a:
cytrynka83 napisał/a:
Oglądam ludzi od stóp do głów i zawsze wypatrzę coś co nie pasuje.


Nie na darmo mówi się, że nie ma ideałów :-D


No, nie ma ideałów. Sama też nim nie jestem. I pewnie, jakby mnie ktoś obejrzał od stóp do głów, to też by coś znalazł, co mu nie pasuje. Wszystkich zadowolić nie można. Ważne by samemu sobie się podobać ;-) .


Pokaż się, obejrzę cię od stóp do głów (:


Sen, jak dobrze się zastanowisz, to możesz mnie zobaczyć. Fakt nie od stóp do głów, tylko mały kawałek mnie, ale to zawsze coś :mrgreen:


Faktycznie. Hey Grażynko (:
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-12-28, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-12-28, 15:56   

Hej Sen :-D
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-28, 20:21   

Jeszcze kwestia co ma w środku ten "nie ideał". Miałem, krótko, dziewczynę która mi się podobała, ale jej zachowanie było bardzo dziwne. Powiedzieć, że sama nie wiedziała czego chce, to mało. Wiadomo, że są lepsze i gorsze dni, jakieś sprzeczki itp. ale charakter też się liczy. Co nie znaczy, że wolę kogoś brzydkiego z dobrym charakterem :-P
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-28, 20:22   

TipTopKot napisał/a:
Co nie znaczy, że wolę kogoś brzydkiego z dobrym charakterem
Ale co nie znaczy : ładne ale głupie :twisted: mam nadzieję
Ja wolę brzydkiego (chyba) ale z charakterem 8-)
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-28, 20:29   

Dreamska napisał/a:
Ale co nie znaczy : ładne ale głupie :twisted: mam nadzieję
Ja wolę brzydkiego (chyba) ale z charakterem 8-)


Nie. Nie rozdzielam ludzi ma ładnych i podłych, albo brzydkich ale dobrych. Osoba brzydka może mieć paskudny charakter, a ładna dobry. I ja szukam tej drugiej :) Ładnej. Nie pięknej, wystarczy ładna - w sensie, żeby mi się podobała. A charakter normalny. Ja też mogę być pomocny i miły, ale mogę być też chamski. Zależy od tego jak ktoś do mnie podchodzi i jaki mam humor.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X