Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
niby 1,5 roku w rzeczywistości o wiele dłużej
Autor Wiadomość
Fizli 
Nowy


Wiek: 30
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 16
Skąd: okolica Wrocławia ~50 km
Wysłany: 2015-07-22, 23:18   niby 1,5 roku w rzeczywistości o wiele dłużej

czy człowiek który został sam i jest zamknięty w rutynie i pocześci zaszczuty ma prawo jeszcze na szczęśliwy związek? Bo od dłuższego czasu stwierdzam że nie, gdyż wpadłem w rutynę...
 
     
Złośnica 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Paź 2014
Posty: 10
Wysłany: 2015-07-23, 00:30   

Oczywiście, że tak! Rutynę zawsze można, a nawet trzeba zmienić. I każdy człowiek ma prawo do miłości i bycia szczęśliwym bez względu na wszystko. Osobiście uważam, że samotność na swój sposób nie jest zła. Kiedy jest się samym zawsze jest czas na głębsze analizy. Niby do przeszłości wracać się nie powinno, ale dobrze jest przemyśleć swoje błędy, wziąć się w garść i robić tak, aby z życia czerpać jak najwięcej, bo ma się je tylko jedno, choć często daje się nam we znaki. Trzymaj się! :)
 
     
Fizli 
Nowy


Wiek: 30
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 16
Skąd: okolica Wrocławia ~50 km
Wysłany: 2015-07-23, 00:31   

tiaa samotność połączona z depresją endogenna nie jest fajna trust my i'm not a horse
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-07-23, 08:17   

Depresję można leczyć i wyleczyć.Są dzisiaj różne terapie i leki które w tym pomagają.Co do rutyny,to może poszukaj sobie jakiegoś hobby,najlepiej związanego z kontaktem na żywo z ludźmi.Dzięki temu w jakimś stopniu możesz wyjść z rutyny i samotności.
 
     
Fizli 
Nowy


Wiek: 30
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 16
Skąd: okolica Wrocławia ~50 km
Wysłany: 2015-07-23, 11:49   

jasne leczę, staram się... ale jest ciężko samemu
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-23, 14:51   

Chłopie, powiadasz że depresja endogenna? Nie wiem czemu ale mam dziwne ważenie że nie miałeś pełnej diagnostyki? Czy może się mylę? Bo zazwyczaj to wpisują każdemu na początek... Mówiąc o pełnej diagnostyce mam na myśli od badań fizycznych ekg eeg a nawet po rezonans magnetyczny i obserwacje i wypełnianie tych nudnych testów...

Jeżeli jest ci ciężko i czujesz że sobie nie radzisz... i mam wrażenie że twój stan się pogarsza i obawy co do siebie - nie męcz się - idź na tak zwany dołek. Mam na myśli oddział w szpitalu psychiatrycznym na który cie wezmę od tak jeżeli pójdziesz na izbę przyjęć i powiesz że się obawiasz o sobie i sobie nie radzisz - zrobią co pełen zakres badań i diagnostyk - posiedzisz tam z 3 tygodnie, powiedzą potem gdzie i na jaką pomoc możesz liczyć...

Ja leków nie popieram, ale po takim pobycie na oddziale masz papiery by iść na terapię czy oddział dzienny gdzie będzie już będzie realna praca nad twoim problemem.
 
 
     
Fizli 
Nowy


Wiek: 30
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 16
Skąd: okolica Wrocławia ~50 km
Wysłany: 2015-07-23, 16:34   

byłem razna wrocławskim i 2 razy w słynnych tworkach coś jeszcze moim sajkoterapełci nie są wstanie mi pomóc luvli
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-23, 16:43   

Próbuj dalej... sam tak naprawdę musisz zadbać o swoje sprawy - jak w danym uzyskałeś za małą pomoc lub niewystarczającą idź do następnego specjalisty lub na inny odział. Ja tam/tak ogólnie - jak chcesz wyjść z tego, to wiesz że to od ciebie zależy i nikt twej walki nie wygra za ciebie. A walka z negatywnymi stanami jest dość wyboista i osamotniona ale da się to wygrać...
 
 
     
Fizli 
Nowy


Wiek: 30
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 16
Skąd: okolica Wrocławia ~50 km
Wysłany: 2015-07-23, 20:49   

nooo właśnie te osamotnienie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS