Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
narastające wyrzuty sumienia
Autor Wiadomość
maałgorzata
Nowy

Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-07-25, 17:47   narastające wyrzuty sumienia

Najpierw była złość a później pojawiły sie wyrzuty sumienia.Poznałam chłopaka z którym spotkałam sie zaledwie dwa razy.Wydawał się bardzo spokojnym,miłym facetem.Od pewnego czasu zaczął namawiac mnie na wspólny kilkudniowy wyjazd ja mu tłumaczyłam że jeszcze jest za wczesnie ze najpierw chciałabym abyśmy lepiej sie poznali i niby ok ale długo nie trwało i znów zaczął mnie namawiać.W końcu powiedziałam sobie pojade,nigdy nigdzie tak na prawde nie byłam,zawsze poważna,nieufna,nie ryzykująca z kontaktami z facetami ciągle wszystko miałam poukładane,zaplanowane az w końcu powiedizałam dość chodz raz chce coś zrobić bez ciągłych przemysleń,planów itp chodz ciągle w środku coś mi mówiło nie i narastały obawy.Im bliżej wyjazdu to on zaczął mówić o tym jak bardzo potrzebuje bliskości,pocałunku,przytulenia i że nie może doczekac sie wyjazdu.Gdy pisalismy ze sobą to On wylatywał z tekstami :że jest juz w łózku i że mam przyjsc do niego i ciągłe pytania jak jesteś ubrana jaką masz bielizne ,że chciałby sie razem kąpać itp .zaczeło mnie to strasznie denerwować.Niby obracałam to w żart ale ile w tym wszystkim było żartów z jego strony tego nie wiem.Nie bardzo mi to wszystko pasowało do niego bo gdy z nim rozmawiałam na żywo wydawał sie fajnym,miłym i bardzo spokojnym,zrównoważonym facetem a pisząc totalna odmiana.Jeszcze tydzien temu normalnie ze sobą rozmawialiśmy,był planowany coraz dokłądniej nasz wyjazd az w końcu powiedziałam mu żebyśmy jednak przełożyli ten wyjazd że nie jestem na to gotowa ,że za wcześnie żebysmy najpierw sie lepiej poznali,Zaproponowałam abyśmy sie spotykali jak tylko bedzie nam pasować a pozniej zaczniemy mysleć o wyjedzie.Niby napisał że ok,rozumie ale nagle rozłaczył sie przestał odpisywac na sms-y ,zerwał wszelki kontakt.Teraz mam wyrzuty sumienia że może w pewien sposób go skrzywdziłam że nie potrzebnie sie zgodziłam na ten wyjazd ale w końcu strach przed obcym tak na prawde mężczyzna zaważył na mojej decyzjii.
 
     
vonGneisenau 
Początkujący



Wiek: 39
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Warschau
Wysłany: 2014-07-25, 23:40   Re: narastające wyrzuty sumienia

maałgorzata napisał/a:
Teraz mam wyrzuty sumienia że może w pewien sposób go skrzywdziłam że nie potrzebnie sie zgodziłam na ten wyjazd ale w końcu strach przed obcym tak na prawde mężczyzna zaważył na mojej decyzjii.


Myślę że niepotrzebnie się tym umartwiasz.Zastanawiasz się że mogłaś go skrzywdzić ,pomyśl jak on mógłby skrzywdzić ciebie ,gdybym był na twoim miejscu postąpił bym tak samo ,to nie strach a "zdrowy rozsądek" :-)
 
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-07-26, 20:05   

Jest możliwość, że chciał cię tylko przelecieć... inaczej nie zerwałby kontaktu po tym jak odmówiłaś wyjazdu
Nie wmawiaj sobie, że jesteś winna
 
 
     
buddysta 
Nowy


Wiek: 33
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 18
Skąd: Samsara
Wysłany: 2014-07-29, 16:24   

Czerwona93 ma racje. Facet rzeczywiście chciał tylko jednego. Podjełaś najlepszą decyzję.
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2014-07-31, 18:26   

Nikogo nie skrzywdziłaś. On teraz inną pewnie naciąga na wyjazdowy seks. Nie miej wyrzutów, gdybyś się zgodziła, to potem żałowałabyś pewnie bardziej.
 
 
     
Bosanova 
Nowy

Dołączyła: 02 Cze 2014
Posty: 10
Wysłany: 2014-08-23, 19:07   

nie myśl o tym za dużo
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS