Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Napisać czy nie?
Autor Wiadomość
mikasa 
Nowy

Wiek: 29
Dołączyła: 28 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-04-28, 21:32   Napisać czy nie?

Hej. Ostatnio na studiach poznałam fajnego chłopaka, nie jest z mojej grupy, jest z innego wydziału, poznałam go na jednej imprezie, bardzo dobrze mi się z nim rozmawiało i tańczyło. Niestety nie widuję go w ogóle, mam go tylko w znajomych na facebooku. Zastanawiam się czy powinnam do niego napisać czy nie, bo od naszego spotkania minęło sporo czasu, kilka miesięcy. Tak długo się zbieram żeby do niego napisać -,-' Jestem trochę nieśmiała i jakoś trudno przychodzi mi nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi. Jakbym napisała do niego od razu to by było znacznie prościej... A teraz się zastanawiam czy napisać czy nie... Bo czy to nie będzie trochę dziwne, że dopiero po takim czasie do niego piszę? Nie wiem, może robię tylko problem z niczego...
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-28, 23:01   

Pisać...
 
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-04-29, 02:07   

Poznanie chłopaka na imprezie nie było dla Ciebie problemem, ale napisanie do niego wiadomości sprawia Ci już trudność ? :ysz:

Co ty robiłaś przez tyle miesięcy ? :szczerbaty:


Ludzie ogólnie są samolubami i nie mają zwyczaju odnawiać kontaktów. No zawsze warto spróbować,
bo i tak na tym nic nie stracisz, a przestanie gryźć Cię sumienie. :szczerbaty:
 
     
obywatel_p 
Nowy


Wiek: 90
Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 26
Skąd: Prawie Roztocze ;)
Wysłany: 2015-04-29, 10:23   

Pisałem tu o swoim ostatnim przypadku w stracone/nie stracone szanse, a wniosek z tego jeden... próbuj, na pewno nic nie stracisz, no chyba że wolisz żyć tym przyjemnym wspomnieniem z imprezy.
pozdrawiam
 
     
mikasa 
Nowy

Wiek: 29
Dołączyła: 28 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-04-29, 17:32   

Yogi napisał/a:
Poznanie chłopaka na imprezie nie było dla Ciebie problemem, ale napisanie do niego wiadomości sprawia Ci już trudność ? :ysz:

Co ty robiłaś przez tyle miesięcy ? :szczerbaty:


Ludzie ogólnie są samolubami i nie mają zwyczaju odnawiać kontaktów. No zawsze warto spróbować,
bo i tak na tym nic nie stracisz, a przestanie gryźć Cię sumienie. :szczerbaty:



Bo to on do mnie zagadał więc było mi znacznie prościej, ja sama bym raczej tego nie zrobiła... Dobra wiem, jestem trochę dziwna, ale co ja zrobię. Próbuję jakoś się przełamywać w relacjach z innymi ludźmi, ale nie zawsze mi wychodzi.
 
     
obywatel_p 
Nowy


Wiek: 90
Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 26
Skąd: Prawie Roztocze ;)
Wysłany: 2015-04-29, 21:51   

Skoro on zagadał na imprezie to pewnie wpadłaś mu w oko ale trochę czasu już minęło. Więc teraz ty możesz zrobić wirtualny pierwszy krok - zwłaszcza, że majowy weekend za pasem, jeśli odmówi bo jest już umówiony to przynajmniej przypomnisz mu o swoim istnieniu a to może wiele zmienić ;). Przynajmniej według mnie.
pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS