Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
moje przeżycia..
Autor Wiadomość
Ukasz 
Nowy

Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 2013-05-10, 20:17   moje przeżycia..

mój ojciec to alkoholik, przemoc w rodzinie.. wyśmiewali się ze mnie w szkole, zraniony w miłości, 2 próby samobójcze.. tak mogę skrócić Wam moje życie.. teraz jest mi źle, czuję wewnętrzną pustkę, płaczę (mówią, że chłopakowi nie wypada..) zarejestrowałem się tutaj bo wiem, że każdy z Was jest w stanie powiedzieć coś co podniesie na duchu.. ja muszę mieć kontakt ze światem bo zamykam się w sobie.. nie wiem czy to dobrym dziale umieściłem no ale..
Ostatnio zmieniony przez Ukasz 2013-05-10, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2013-05-10, 21:03   

Witaj Łukasz. Spróbuj zapisać się do grupy wsparcia dla ludzi z syndromem DDA, czyli takich których rodzice nadużywają bądź nadużywali alkohol. Wyślę Ci namiary na PW.
Masz rację, nie zamykaj się i walcz :-)
 
     
Hombre 
Milczący



Wiek: 29
Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-05-11, 09:34   

Pamiętaj, że nawet po najgorszej burzy wyjdzie w końcu słońce. Nie będziesz wiedział kiedy, ale wyczekuj dnia, w którym coś pozytywnie zacznie ruszać. :)
Pamiętaj, że im człowiekowi ciężej, tym większa szansa, jeżeli przezwycięży się swój problem, na stanie się bardziej godnym podziwu w oczach innych. Ciężkie sytuacje mają potencjał "wyrabiania" osób, ich charakterów i kręgosłupa moralnego.
Życzę Ci, abyś w przyszłości (możliwie jak najprędszej) mógł o sobie powiedzieć - "Było mi ciężko, ale przetrwałem! Jestem silnym człowiekiem!". Nie przejmuj się swoim płaczem. Jako człowiek masz do tego prawo i nie sugeruj się jakąś pseudo-etykietą xd

Stay strong bro.
 
     
Ukasz 
Nowy

Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-05-11, 12:22   

staram się tak myśleć, przeżyłem dosyć dużo i jak widać jeszcze jakoś się trzymam :) bardzo mnie to podnosi na duchu ;)
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-19, 09:55   

Witaj Ukasz
Moc w słabości się udoskonala, przeżyłeś wiele, ale się nie poddawaj, życie jest zbyt piękne,aby je marnować.
Terapia w grupie AA pomoże Ci przetrwać te ciężkie chwile, walcz o siebie iswoją godność. Zyczę powodzenia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS