Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne glupie pytanie - jak sie odkochac?
Autor Wiadomość
Senny 
Aktywny



Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 251
Skąd: Centrum
Wysłany: 2012-11-25, 12:51   

Dobra, dodam jeszcze coś od siebie na szybko.
Deathman, tylko Ty znasz dokładnie całą sytuację, wiesz co czujesz itd.
Postaraj się za bardzo nie sugerować naszymi wypowiedziami, bo do tego typu spraw trzeba podchodzić indywidualnie.
Cokolwiek zrobisz niech będzie to Twoja decyzja, Ty będziesz za nią odpowiedzialny.
Pamiętaj żebyś później nie zarzucał sobie, że kogoś posłuchałeś.
Powodzenia życzę i podejmij jakąś decyzję, coś zrób, chociażby staraj się zmienić swoje podejście i myślenie na dany temat.
Tyle ode mnie.
 
     
jednajezyna 
Nowy


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Daleko i blisko
Wysłany: 2012-11-26, 21:16   

Ja sie zgodzę ze stwierdzeniem że nie ma recepty. Jedni w takiej sytuacji zrywają kontakt.. Inni nie..

Ja nie zerwałam - pozostał dzięki temu przyjaciel, brat niemalże. Najpierw mi było ciężko ale potem zobaczyłam o ile wolę w nim przyjaciela niż cokolwiek innego. I nie żałuję..

A znamy się juz od 11 lat.

I niestety, jakkolwiek ludzie chcą Ci radzić to niestety recepty nie ma :(
 
     
madi.only 
Nowy

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2012-12-09, 18:17   

Myślę że dopóki będziesz miał z nią kontakt,to niestety nic się nie zmieni,aby iść do przodu potrzebujesz zmian,inaczej będziesz żył w zawieszeniu,łudząc się że może kiedyś coś się zmieni. Jak się odetniesz to prędzej czy pużniej poznasz kogoś dla siebie, a tak będziesz zablokowany na nową miłość)
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-10, 22:42   

madi.only napisał/a:
Myślę że dopóki będziesz miał z nią kontakt,to niestety nic się nie zmieni,aby iść do przodu potrzebujesz zmian,inaczej będziesz żył w zawieszeniu,łudząc się że może kiedyś coś się zmieni. Jak się odetniesz to prędzej czy pużniej poznasz kogoś dla siebie, a tak będziesz zablokowany na nową miłość)


Dokładnie. Ja swoją byłą dziewczynę wciąż kocham, może inaczej, ale jednak. Jestem pewien, że się do mnie odezwie, ale nie chcę takiego kontaktu. Bardzo chciałbym z nią być, ale...właśnie, chciałbym, choć wiem, że to nie miałoby sensu. Pewnie już bym jej nie zaufał. Po co tkwić w takim związku? Myślę o niej, jasne, ale czekam do końca roku, żeby to definitywnie zamknąć. Nie wierzę w przyjaźń po tym jak sobie mówicie "kocham cię".
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS