Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
kłótnia
Autor Wiadomość
Girl 
Nowy


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Paź 2013
Posty: 4
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2013-10-25, 14:27   

Załamany ja zrobiłam kilka złych rzeczy ale na początku związku, w pierwszych miesiącach ale potem nigdy nic, na początku tak zrobiłam jak mi nie zależało, ale jak już byliśmy dłużej nie śmiałabym tak zrobić, bo kochałam, więc ona nie wiem, pewnie Cię nie kocha, tylko nie rozumiem, po co tyle czasu z Tobą była i mąciła Ci w głowie, ja byłam z chłopakiem kilka lat i mówię, może na początku jakiś wybryki słabe były a tak to nie...
 
     
załamany21 
Nowy

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-10-25, 15:21   

I o to jest pytanie czemu tyle czasu chciała być ze mną... Mówiła,że mnie kocha ale po czymś takim nie wiem czy mówiła prawdę:(
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-25, 17:58   

załamany21 napisał/a:
To lepiej znaleźć sobie kogoś innego, a do niej już nigdy się nie odezwac?


TAK.
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-26, 11:37   

załamany21 napisał/a:
To lepiej jak dam sobie spokój i znalazł kogoś innego?


Odpowiedź brzmi następująco: TAK. Z czysto statystycznego punktu widzenia. Na tym świecie jest miliony kobiet, które są ładniejsze od delikwentki, bystrzejsze od niej, bardziej kulturalne, bardziej ciekawe etc. etc :mrgreen: Usiądź i zadaj sobie pytanie: czy ja aby na pewno zasługuję na to, aby być z kimś, kto mnie traktuje jak kupę gówna, skoro mogę sobie ułożyć życie z kimś innym, z kim będę czuł się wspaniale i jest to do osiągnięcia. Czyściutka matematyka, człowieku :mrgreen: Na razie miotają tobą silne emocja i jak na mój gust to potrzebujesz po prostu czasu, żeby sobie to wszystko odchorować. A jeśli chodzi o kłótnie - to one w związku są jak najbardziej potrzebne. Kłótnia to jest coś, co prowadzi do czegoś dobrego. Robienie sobie awantur i wyzywanie się to nie są kłótnie, gdyż niszczą, a nie budują.
 
 
     
załamany21 
Nowy

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-11-04, 19:49   

jak mówiliście w ogóle się nie odzywam do niej i widzę jak na prawdę mnie kochała i nawet nie tęskni za mną bo tez milczy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS