Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie cechy powinien posiadać Twój partner/partnerka?
Autor Wiadomość
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2015-04-09, 21:06   

Crystal napisał/a:
Hmm mnie zawsze podobali się albo bruneci, lub jaśni blondyni i oby nie za wysocy, bo ja malutka..

Czyli że co? Relatywnie niska kobieta nie może być z dosyć wysokim mężczyzną? Nie dobrze. Krąg kobiet do których mógłbym się zalecać jeszcze bardziej się przez to zmniejsza :/
 
     
Crystal
Nowy

Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 32
Wysłany: 2015-04-09, 21:23   

Nie, nie o to chodzi ;) Po prostu przy wysokich facetach czuję się jeszcze mniejsza, ale gdybym się zakochała to wiadomo, że byłoby to nieistotne.
Większość dziewczyn z tego co słyszę ogląda się za wysokimi, więc nie masz się przejmować moim głupiutkim pisaniem.
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-11-24, 19:02   

Na pewno wyrozumiałość,życzliwość,opiekuńczość,umiejętność tak mówienia jak i słuchania i umiejętność udzielania dobrych rad :-)
 
     
pawelek 
Milczący


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2015-12-29, 15:31   

A mi się bardzo podobają niskie filgranowe kobiety :)
 
     
GosiaL
Nowy

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 2
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-01-19, 20:13   

Kochani, dla tych którzy poszukują wartościowych ludzi z nadzieją, że wśród nich znajdzie się ktoś z kim można zbudować piękne małżeństwo pełne Boga, polecam katolicki portal randkowy BETANIA :)
Atmosfera i ludzie są tam niesamowici :)
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-01-20, 08:25   

Haha reklama w dwóch tematach.
Ostrzeżenie leci :)
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-01-21, 20:09   

Umiejętność bycia przyjacielem,bo to wbrew pozorom nie zawsze jest proste w związku.
 
     
Jula 
Aktywny



Wiek: 52
Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 493
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-09, 13:49   

Wydaje mi się, że w dobrym związku ludzie powinni być przyjaciółmi. Prawdziwy przyjaciel to ktoś, kto cię rozweseli, pocieszy, wysłucha nawet jak głupoty opowiadasz i ustawi do pionu. To ktoś z kim można gadać i gadać lub po prostu być. Prawdziwy przyjaciel nigdy cię nie skrzywdzi. Nie ocenia. Jak do tego dodać miłość, pożądanie, zaufanie, patrzenie w jedną stronę, wspólne cele to mamy związek idealny. Nie trzeba mieć wszystkich takich samych zainteresowań , spędzać ze sobą każdej chwili , czasem dobrze zrobić coś osobno, coś co daje radość i potem wrócić do kochanej osoby. Dobry partner nie ogranicza, ufa. Gdy nie ma zaufania i poczucia bezpieczeństwa związek zamieni się w horror.
 
     
k0wal 
Nowy

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-04-30, 21:16   

Wydaje się, że powinna mieć ładny biust i pupę. No i o czywiście wypowiedzieć się też powinna potrafić.
 
     
Marcin 
Nowy


Wiek: 37
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 15
Wysłany: 2016-05-31, 20:34   

Średniego wzrostu szatynka z długimi włosami, brązowymi oczami, ładną twarzą, miseczka b wysportowany jędrny tyłek :diabelek: a z charakteru szczera dobra miła z poczuciem humoru taki mój ideał ;D
 
     
zapominajka 
Aktywny



Dołączyła: 01 Gru 2015
Posty: 251
Wysłany: 2016-06-05, 13:27   

ważne by był wartościowym człowiekiem, coś sobą reprezentował, miał swoje przekonania i ideały

jeśli chodzi o wygląd, bo jak wiadomo wygląd zawsze ma znaczenie niezależnie od tego, co się mówi, a nawet myśli... więc bardzo lubię długie włosy u mężczyzn :roll:

ale jak na razie tylko jeden mój ukochany miał długie włosy, pozostali niestety nie
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 335
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-06-05, 19:27   

Gdybym ja miał być z jakąś partnerką i byłaby to osoba odpowiednia dla mnie, na pewno oczekiwałbym od niej pewnych cech i wartości, które byłyby dla mnie ważne. Przede wszystkim oczekiwania wobec uczciwości, kierowania się konkretami, odpowiedzialnością, wyrozumiałością.
Jakoś nigdy nie miałem znajomości z taką dziewczyną. Każdy ma jakieś cechy i zalety w sobie, tylko pytanie czy ktoś chce komuś to okazywać i kogoś szanować.
 
 
     
zapominajka 
Aktywny



Dołączyła: 01 Gru 2015
Posty: 251
Wysłany: 2016-06-07, 14:54   

jest jest też parę rzeczy których absolutnie nie akceptuję u partnera, przede wszystkim jakichkolwiek nacisków, abym zrobiła to co ta osoba chce , niezależnie od tego co to jest, od banalnych spraw poczynając do najpoważniejszych, nie to znaczy nie za pierwszym razem, jeśli ktoś mnie zmusza do powiedzenia nie drugi raz to w zasadzie ma przechlapane

nie cierpię nachalności, braku przestrzegania granic
 
     
beasty:) 
Nowy

Wiek: 29
Dołączyła: 06 Cze 2016
Posty: 9
Wysłany: 2016-06-07, 21:21   

Większość mojego życia wypełnia moja pasja, więc idealnie byłoby gdyby facet ją ze mną dzielił :) wszystkich odrzucałam, bo wolałam siedzieć w stajni, ach, gdyby tak znaleźć kogoś kto siedziałby tam ze mną :-P ale mówiąc poważnie, to zaobserwowałam wśród znajomych, że najtrwalsze związki tworzą osoby z takim samym celem w życiu. Jakby to dobrze przemyśleć, to cholernie wręcz ważne :usmiech:
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 335
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-06-07, 21:45   

beasty:) napisał/a:
Większość mojego życia wypełnia moja pasja, więc idealnie byłoby gdyby facet ją ze mną dzielił :) wszystkich odrzucałam, bo wolałam siedzieć w stajni, ach, gdyby tak znaleźć kogoś kto siedziałby tam ze mną :-P ale mówiąc poważnie, to zaobserwowałam wśród znajomych, że najtrwalsze związki tworzą osoby z takim samym celem w życiu. Jakby to dobrze przemyśleć, to cholernie wręcz ważne :usmiech:

Ale wiesz, nie zawsze tak jest.
Czasami można kogoś spotkać, kto ma podobne zainteresowania, pasje, kto ma taki sam cel i wydawać by się mogło, że mógłby to być super udany związek, bo łączą te same pasje i taki sam cel.
Ale mogą się pojawić inne przeszkody, problemy, przez które nic może nie wyjść w takim związku i ludzie się decydują na rozstanie.
Tak się dzieje. Na to, czy ktoś będzie ze sobą na stałe, że będzie trwały związek, to tak naprawdę ma wpływ kilka czynników, nie tylko jeden czynnik. Czasami jest tak, że o jakimś szczęściu decyduje przypadek i on wiele zmienia w czyimś życiu.
Spontaniczne zachowania mogą o czymś zadecydować, gdzie nikt się tego nie spodziewa.

Ale w moim przypadku tak się nie zdarzyło, a mogłoby.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X