Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
ile w tym wszystkim jest mojej winy?i co zrobić dalej?
Autor Wiadomość
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2012-11-15, 21:51   

Mr. Z napisał/a:
Wszystko miałaś czarno na białym, dowód namacalny co to za gość :mrgreen: Tylko nie popełnij pewnego podstawowego błędu i nie wychodź z założenia, że się zmieni. Nie zmieni się :zeby:


zapamietaj... mowi ci to FACET...
 
     
Diabeł Stróż 
Nowy

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 43
Wysłany: 2012-11-15, 23:06   Re: ile w tym wszystkim jest mojej winy?i co zrobić dalej?

malwina5250 napisał/a:
Za tydzien mamy znów sie spotkac-i jak mam sie zachowywac jakby nigdy nic?jesli tak zrobie to pozwole mu na to aby skrzywdził mnie jeszcze bardziej.A nie jestem pusta lala bez uczuc ani kims z kim mozna sie zabawic




O swieta naiwnosci,gdzie wy macie rozum,netowe swiezynki.Na przyszlosc jesli chodzi Ci o cos wiecej niz kolacja ze sniadaniem zachowaj wiecej krytycyzmu i skoncz te znajomosc czym predzej,trafilas na drobnego cwaniaczka.
Ostatnio zmieniony przez Diabeł Stróż 2012-11-15, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-15, 23:50   

o ostro :) moje zdanie, ale ja użyłam, starałam się użyć ok słów i starałam się nie mówić za wiele a bym powiedziała o nim wiele złego :P
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-11-16, 07:22   

Zaruchał to zaruchał...na cóż drążyć temat?
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-16, 13:20   

Najlepiej to mu wypomnij, kiedy się spotyka z nową poznaną na portalu, TYLKO na SEX.
Ale w jego przypadku, skończy się to jako Palmela Handerson.

Za szybko mu zaufałaś, teraz masz nauczkę na przyszłe związki.

Poza tym, jestem ciekaw co to za portal randkowy xd
 
     
malwina5250
Nowy

Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-11-16, 15:59   

Myślałam jak to wszystsko teraz rozegrać jak na razie nic mu nie powiedziałam.Zerkam czy siedzi na portalu no i oczywiście siedzi godzinami.Na komunikatorze w ciągu całego tygodnia odezwał sie do mnie tylko raz(a sms-ów wogóle nie pisze) i to była tylko krótka ,,rozmowa,,moze cos przeczuwa albo juz kogos sobie namrógał na portalu bo to jak pisze ze mna teraz to tak jakby pisał z kims obcym ale to juz mnie guzik obchodzi.Postanowiłam ze spotkam sie z nim teraz w weekend tak jak juz wczesniej planowane było i pojade do niego jakby nigdy nic i wtedy tak mu wygarne że mu w piety pojdzie z zaskoczenia a najlepiej jeszcze w miejscu publicznym przynajmniej taką bede miala satysfakcje z tego ze upokoże i zrobie zniego idiote tak jak on zrobił ze mnie niech ma gnojek nauczke i niech nie mysli ze trafił na kolejna idiotkę którą wykorzysta i zostawi.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-16, 16:21   

yy, a zapytam, z jakiej racji Ty do niego jedziesz, a nie on do ciebie? Takie to... oczywiste xd..

Poza tym, jaki to portal randkowy? Zapodaj link, proszę :D
 
     
malwina5250
Nowy

Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-11-16, 16:51   

To on cały czas do mnie przyjeżdżał ja byłam u niego tylko 2 razy wiec ustalilismy że teraz to ja do niego przyjade-jutro mamy sie spotkać i to bedzie nasze ostatnie spotkanie na pewno.a poznalismy sie na Be2-a co tez tam jesteś że pytasz? :lol2:
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-16, 17:06   

Nie jestem, ale ciekawi mnie to ^^
 
     
malwina5250
Nowy

Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-11-16, 17:25   

Nadal nie potrafię pojąc tego jak można tak traktować dziewczyny jak mozna byc takim kłamcą i tak dobrze udawać czy tacy ludzie umieją wogóle kochać?Jak sie szukają pierwszej lepszej to niech ida do burdelu albo niech złapia jakąś przy drodze okazję.Myślący tylko rozporkiem babiarze.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-16, 17:29   

Widzisz, po co mają iść do burdelu, skoro mogą to zrobić poprzez portal randkowy, i za darmo omamić dziewczynę?

Nie dość, że chuj, to i cwaniak xd

Ale takie jest już życie, jedna strona robi nadzieje drugiej, a za kulisami dyma się ze wszystkim co uwierzy w bajki o księciu.

Jeśli już chcesz kogoś poznać, to lepiej tutaj, a nie na portalu randkowym, który jest jakby nie patrzeć darmowym burdelem dla facetów.
 
     
SalaSamobójców
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-16, 17:30   

To chyba czlowieki które być może lubią się bawić ludźmi .. manipulować .. ich uczuciami itp. Co tu pisać .. są zalosni jak dla mnie :-D
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-06, 03:31   

Sen... Nie mow brzydko o niej :D a ja Ci powiem tyle do któregoś postu, co tu się bać czy żałować? To Twój mąż, spędziłaś z nim kilka lat? Masz z nim dzieci? Mam nadzieję, że jeszcze są na tym świecie fajne dziewczyny i już z nim nie gadasz....?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS