Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego facet milczy?
Autor Wiadomość
gen_pandemonium 
Nowy


Wiek: 35
Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-08-12, 16:46   

Dlaczego facet milczy? Myślice, że się boi okazywania uczuć, pogłębiania relacji? :szczerbaty: A może szczerości? Nie wszyscy są... przyzwoici. Z moich obserwacji wynika, że przyzwoici faceci to na prawdę zdecydowana mniejszość. Są oni zwyczajowo bardziej olewani przez babeczki. Dlaczego? Bo nie potrafią, albo nie chcą was - babeczek mamić wyniosłymi gadkami, przesadzonymi manierami, chcą być sobą, chcą być szczerzy i tym chcą was zdobywać. Aż nagle, w kontraście do takiego zwykłego faceta, pojawia się on: szykownie/modnie/elegancko ubrany, nadzwyczaj zadbany, może nawet lekko metroseksualny. My wiemy, że kręci was to, co słyszycie, facet-skurwiel umie, lub uczy się to wykorzystywać. Babeczka myśli, że trafiła szóstkę w totka, może nawet zastanawia się, gdzie ten księciu parkuje swojego białego rumaka. Babeczka nie wie, ze gdy się ze sobą żegnają, on wraca do siebie i jest już zupełnie innym człowiekiem. Znika kompletnie kultura którą was ujmował, znikają kwieciste wypowiedzi, wszystko. A kumplom o swojej lubej opowiada mniej więcej tak: Noooo. Wyruchałem.
Może milczeć, bo osiągnął to, co chciał i wypatruje następnego wyzwania. Znam takich. Oczywiście nie musi tak być w waszych wypadkach (przeczytałem wasze historie, natomiast w dalszym ciągu nie wiem nic o ich bohaterah-czarnych charakterach) ;) Bierzcie jednak pod uwagę takie możliwości, nie pozwalajcie zakładać sobie klapek na oczy.
Ostatnio zmieniony przez gen_pandemonium 2015-08-12, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS