Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
CZEMU TAK BOLI GDY ZOSTANIE SIE PORZUCONYM PRZEZ UKOCHANEGO?
Autor Wiadomość
mena
Nowy

Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-07-20, 21:44   CZEMU TAK BOLI GDY ZOSTANIE SIE PORZUCONYM PRZEZ UKOCHANEGO?

BYLAM Z NIM ROK,BYŁ MOIM WSZYSTKIM CO MIAŁAM I CO KOCHALAM BYŁO NAM DOBRZE ZE SOBA DO MOMENTU GDY NASZE SPOTKANIA STALY SIE RUTYNĄ...ON NIGDY NIE UMIAŁ POKAZAC TEGO CO CZUJE WIĘC ZAMIAST O NAS ZAWALCZYC WYCOFAL SIE I ZERWAL 3SMS-AMI UCIOL KONTAKT TAK POPROSTU BEZ WYJAŚNIENIA CHOC 18DNI PRZED ZERWANIEM WYSLAŁ MI TEKST DO PIOSENKI W KTÓREJ ZAPEWNIA ŻE MNIE KOCHA ŻE WIE ŻE JESTEM SOMOTNA I ŻE JEST PRZYMNIE I ZAWSZE BEDZIE....
W CO MAM WIERZYĆ?
CZAS MIJA A RANA NADAL KRWAWI..JEGO PRZYMNIE NIEMA
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2012-07-20, 21:58   

Rany nie będą się goić gdy ciągle dźgasz je ostrzem(wspomnieniami). Odsuń ostrze, od rany, bo dusza nie przestanie krwawić. Tak, to trudne, kiedy przepełniona uczuciami, zostałaś z nimi sama. Choć nie mogę wiedzieć co czujesz, ale się domyślam, krwawienie duszy, zaćmienie serca, wewnątrz płoną uczucia, byłaś nimi przepełniona wiec żar jest potwornie bolesny.
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-20, 21:58   Re: CZEMU TAK BOLI GDY ZOSTANIE SIE PORZUCONYM PRZEZ UKOCHAN

mena napisał/a:
BYLAM Z NIM ROK,BYŁ MOIM WSZYSTKIM CO MIAŁAM I CO KOCHALAM BYŁO NAM DOBRZE ZE SOBA DO MOMENTU GDY NASZE SPOTKANIA STALY SIE RUTYNĄ...ON NIGDY NIE UMIAŁ POKAZAC TEGO CO CZUJE WIĘC ZAMIAST O NAS ZAWALCZYC WYCOFAL SIE I ZERWAL 3SMS-AMI UCIOL KONTAKT TAK POPROSTU BEZ WYJAŚNIENIA CHOC 18DNI PRZED ZERWANIEM WYSLAŁ MI TEKST DO PIOSENKI W KTÓREJ ZAPEWNIA ŻE MNIE KOCHA ŻE WIE ŻE JESTEM SOMOTNA I ŻE JEST PRZYMNIE I ZAWSZE BEDZIE....
W CO MAM WIERZYĆ?
CZAS MIJA A RANA NADAL KRWAWI..JEGO PRZYMNIE NIEMA


Widzisz...jak nam życie miesza szyki. Jedne osoby kochają kogoś kto potem zdradza lub nie wykazuje chęci bycia dla drugiej osoby ,ot tak poprostu, a gdzie indziej są osoby uczciwe a zarazem takie które nie mają szczęścia w miłości.
 
     
Mona85 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-07-20, 23:00   

"(...) chcę trochę czasu, bo czas leczy rany(...)"
chciałabym w to wierzyć...
bardzo chciałabym w to wierzyć...
mam nadzieję, że Tobie się to uda mena, trzymaj się :przytul:
 
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-07-21, 07:32   Re: CZEMU TAK BOLI GDY ZOSTANIE SIE PORZUCONYM PRZEZ UKOCHAN

mena napisał/a:
BYLAM Z NIM ROK,BYŁ MOIM WSZYSTKIM CO MIAŁAM I CO KOCHALAM


Dlatego starajmy się mieć swoje pasje i życie, aby nie zastępować tego kimś, kto na to nie zasługuje.
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-07-22, 19:20   

Mena czas, czas i tylko czas może tutaj pomóc. To ciągle boli, bo ty ciągle kochasz. Byłam w podobnej sytuacji. Kochałam mocno i też zostałam porzucona. Bolało, jak cholera. Do tej pory, coś do niego czuję, ale to już nie boli. Teraz zostały tylko miłe wspomnienia. Pozwól sobie na rozpacz, na cierpienie. To powoli minie. Będzie lepiej. Trzymam kciuki :usmiech:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS