Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
czas pozegnania
Autor Wiadomość
kgkrzysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 00:06   czas pozegnania

Nie widze juz ratunku dla siebie. Siedze na balkonie, pije ostatnie piwo, pale ostatniego papierosa, trzymam noz na kolanach i wiem ze to jest ten wieczor ze chce to zrobic. Powiedzcie co zrobic by zmniejszyc moj bol, marze by miec kogos do kochania, moje rozne zabiegi spalily na panefce. Dla kogo zyc. I ta muza z filmu Nietykalni doprowadza mnie do placzu.
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 00:14   

hej hej, człowieku co Ty chcesz zrobić? Nie röb nic głupiego! To tylko głupia chwila która zaraz minie! Nie poddawaj się tak łatwo!
 
     
kgkrzysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 00:20   

Chce ale nie potrafie, dwa swiaty bladza pieklo i niebo. Nic mnie dzis dobrego nie spotkalo. Pozostaly tylko lzy w oczach, tesknota za czyms co umarla. Teskonota za ukochana. Tesknota za...
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 00:25   

rozumię..nik z nas kto tu zagląda nie ma łatwo w życiu, czegoś lub kogoś jest brak, rozumię Ciebie że tęsknisz.. Nie wiem jak Cię pocieszyć ale wiem jedno że po najgorszej burzy wzejdzie piękne słoneczko:) nosek do góry będzie dobrze
 
     
kgkrzysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 00:30   

Co mi po nosku jak teskota silniejsza, ona wybrala kogos innego, dla kogo zyc, dla kogo kochac, dla kogo tesknic, dla kogo. Powiedz czy warto umierac w samotnosci. Dla mnie warto wspomnienia te dobre zostana ze mna na wieki.
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 00:36   

ja też tęsknie i co mam zrobić? Też mam wyjść na balkon? Wybacz.. Nie wiem co masz zrobić ale na pewno nie to co teraz chodzi Ci po głowie, no cóż wybrała kogoś innego tak czasem bywa..ale czy ona jest tego warta żebyś poświęcił dla niej życie? Boli Cię to bo bardzo kochasz może czas wyleczy rany?
 
     
kgkrzysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 00:43   

Nie wiesz jak warta jej dotyk, jej mile slowo, jej zapach, jej serce, jej wiara w czlowieka, nie wiem co sie stalo odeszla, zostal tylko placz, deskota, jestem slabym czlowiekiem. Nigdy juz nie spotkam drugiej takiej istoty, ona znalazla mnie wsrod miliardow istnien.
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 00:52   

nie wiem i na pewno się nie dowiem, ta tęsknota wzbudza w Tobie tą rozpacz, nie wyobrazasz sobie życia bez niej na obecną chwilę, jedynym lekarstwem jest czas podobno leczy rany, a może sprobuj wyjasnić tą sytuację żeby wszystko było jasne -dlaczego?
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 09:43   

Krzysiek.. wiem, że naprawdę nie widzisz przed sobą nic, że nie masz wiary w jutro. Ale to, że piszesz tu w takiej chwili, kiedy Twoja głowa jest pełna tylko tej jednej obsesyjnej myśli, że to koniec.. paradoksalnie pokazuje, jak wiele w Tobie jeszcxze nadziei.
Nadziei na to, co może się wydarzyć, zmienić..
Czasem Nowa miłość przychodzi wtedy kiedy jej się najmniej spodziewamy.. i chociaz dzisiaj trudno w to uwierzyć..jeśli pozwolisz tej nitce nadziei zapanować nad chęcią zniknięcia.. to zobaczysz, że cuda się zdarzają
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-07-08, 16:52   

Krzysiek zajrzałeś na to forum dlaczego? Mam nadzieję, że tak naprawdę nie chcesz tego zrobić. Mam wrażenie, ze to co tu opisujesz to twój krzyk rozpaczy o ratunek. Nie jesteś sam, nie ty jeden się zakochałeś i cierpisz, nie od ciebie jednego ktoś odszedł. Ja też cierpiałam po rozstaniu bardzo. Tak bardzo, że czułam fizyczny ból, czułam, jak moje serce pękło na milion kawałków. I myślałam, że już się z tego nie podniosę, że nie dam rady. Dałam. I wierzę, że ty też dasz radę potrzebujesz tylko czasu, żeby ukoić ból. Czas to najlepsze lekarstwo.
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-07-08, 16:59   

kgkrzysztof, Krzychu nie przejmuj się będzie git chyba będę musiał się z Tobą i duenderosa, styknać na mieście i pogadać i wiedz że bynajmniej dla mnie nie jest obojętne Twoje życie.
 
 
     
kgkrzysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 17:56   Kochani

Jestem wsrod zywych. Nie wiem co sie stalo wczoraj nigdy tego nie robie ale tak sie wczoraj podtrulem alkoholem ze urwal mi sie film i usnalem na balkonie. Odudzilem sie okolo 3 i odrazu polprzytomny spac. Macie wszyscy racje, czas leczy rany, bardzo zabiegalem od dlugiego czasu poznac kogos, nawet bylem w biurze matrymonialnym i nic, nie wiem czy ja juz jestem taki stary, czy moze nieatrakcyjny dla kobiet, po jednym spotkaniu zero kontynuacji. Chcialem poznac tu na tym portalu lecz tez bez rezultatu. Nie potrafie zyc w pojedynke. To nie byl moj pierwszy raz jak chcialem dokonac zaglady. Radze sie psychologa ale to sa takie puste slowa on nie siedzi w mojej glowie i nie wiem z czym mam problem.
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 19:16   

Krzysiek, pamiętaj o jednym alkochol nie rozwiązuje problemów tylko je pogłębia..
Nie trać nadziei.. może mizeń psychologa jeśli nie widzisz efektów.
Dobrze, że jesteś z nami
 
     
kgkrzysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 20:18   

Dziekuje za wiare i mile przyjecie. Nie wiesz jakie to wazne dla mnie.
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 22:04   

witam Cię wśrod nas;) wystraszyłeś nas troszeczkę ale jest już ok:) tak to racja z alkoholem z tym to trzeba bardzo uwazać szybko uzależnia wiem coś o tym bo w domu mam pijącą osobe i życie z takim człowiekiem jest bardzo ciężkie.. Tobie życze powodzenia bo nic innego nie jestem w stanie Ci zaoferować;) samo przyjdzie..nic na siłę.. Trzymaj się a jak znowu przyjdzie taki dzien smutku to tu zaglądaj my je rozgonimy:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS