Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Chęć posiadania tego kogoś..
Autor Wiadomość
Grzeesiu96 
Początkujący


Wiek: 27
Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 102
Skąd: Południe Polski.
Wysłany: 2013-05-11, 02:08   Chęć posiadania tego kogoś..

Bardzo chciałbym mieć osobę, której mogę całkowicie zaufać, przytulic się, mieć tego kogoś kto jest dla Ciebie dosłownie wszystkim. Posiadanie takiej osoby to skarb. Tylko że ja nigdy nie miałem dziewczyny, i nie zanosi bym kiedykolwiek miał ze względu na moją nieśmiałość. Nie potrafię zrobić pierwszego kroku. :( A u Was jak jest :(? Ale czemu to nie jest mozliwe :(
 
     
Ukasz 
Nowy

Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-05-11, 11:18   

powiem Ci, że też przez dłuższy czas byłem nieśmiały i jestem aż do teraz, ale dzięki gronie osób wokół mnie otworzyłem się do ludzi ;) najlepiej zaprzyjaźnij się z jakąś dziewczyną, tak abyście byli przyjaciółmi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyjdzie z tego coś więcej :) ja poznałem dziewczynę rok temu, ale była ze mnie taka lama z wyglądu, ale jeżeli o charakter to był i jest bardzo dobry, troszczyłem się itp. itd. po zmianie wyglądu fizycznego też wiele się zmieniło, zostałem zauważony wśród dziewczyn ;) pamiętaj, że dziewczyny nie gryzą (no chyba, że mają jakiś problem ze sobą xd) jak trafisz na wygadaną to nie będziesz mieć problemu z rozmowami. wszystko jest możliwe, ale musisz przełamać ten jakby lęk :)
 
 
     
another 
Nowy

Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-06-30, 22:05   

mam tak samo.. może wydawać się to głupie bo mam dopiero 15 lat ale czuje się strasznie samotna i to nie tylko ze względu na to ze nie mam chłopaka ale tez dlatego bo nie mam przyjaciela, osoby z którą mogłabym pogadać..
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 08:55   

Grzeesiu96 napisał/a:
Bardzo chciałbym mieć osobę, której mogę całkowicie zaufać, przytulic się, mieć tego kogoś kto jest dla Ciebie dosłownie wszystkim.

Grzeesiu96 wiesz życzę Ci tego z całego serca. Teraz jak jest okres wakacyjny może poznasz kogoś? Nawet osoby nieśmiałe poznawają fajne dziewczyny.
 
     
Grzeesiu96 
Początkujący


Wiek: 27
Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 102
Skąd: Południe Polski.
Wysłany: 2013-07-01, 14:59   

No tak wakacyjny okres, ale ja nigdzie nie wyjeżdżam ani nic więc nikogo nie poznam.
 
     
owca_wojenna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 19:58   

Jeżeli masz jakieś zainteresowania, już nie będę szukać jakie i czytać bo w zasadzie wszystko jedno, to poszukaj for o takiej tematyce. Jeżeli są tam jakieś baby to da radę się z nimi zaprzyjaźnić. Może to nie jest jakaś super rada, ale ja tak poznałam super ludzi. Nie na forum dla samotnych, ale na forach tematycznych :D
 
     
Elin 
Nowy


Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 22
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-26, 20:03   

Oj tam, martwisz się na zapas. Po co tak o tym myślisz? Dobijasz się tym tylko. Również miałam okres, gdy bardzo chciałam kogoś mieć - wtedy, gdy moje dwie przyjaciółki znalazły sobie chłopaków i po prostu o mnie zapomniały. I zgadzam się z owca_wojenna! Poszukaj forum związanego z Twoimi zainteresowaniami. Imprezy plenerowe, koncerty, kółka zainteresowań, włącz się w różne akcje.
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 21:06   

Luz, ale taka ciekawostka: na forach tematycznych znaczną przewagę liczebną stanowią panowie, dlatego może i paniom tak fajnie kogoś znaleźć, ale dla faceta to jest sposób nieco bardziej skomplikowany, właśnie przez te liczebność. :lol:

Aczkolwiek ostatnimi czasy coraz więcej widuje się kobiet... jednak wciąż, więcej mężczyzn, albo raczej chłopców. :-)
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-08-26, 22:39   

Bo facet w takiej sytuacji jak samotność, ma gorzej od kobiety, bo faceta np nieśmiałego nikt nie poderwie, bo on ma odegrać tą rolę. Ktoś już poruszał temat o równouprawnieniach obu płci, ale nie spotkałem się, żeby to kobieta przejęła pałeczkę.
Zna ktoś takie przypadki ?
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-27, 08:14   

Yogi napisał/a:
Zna ktoś takie przypadki ?
Nope, w życiu o takim nie słyszałem... a nie, czekaj, słyszałem, ale chodziło tylko o jedną noc. :-P
 
     
Grzeesiu96 
Początkujący


Wiek: 27
Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 102
Skąd: Południe Polski.
Wysłany: 2013-08-27, 14:56   

Koledzy macie racje, święte słowa napisaliście. To chłop ma podrywać, niby pełnouprawienienie, ale to tylko taka lipa :D E tam, ja mam takie stany, nieraz mam ogromną potrzebę bo jestem wrażliwy nawet bardzo, a nie raz jak widzę te foteczki na fejsbuczku i w ogóle tą gównażerię (z całym szacunkiem dla naszych formuowoiczów, oni tacy nie są) to czuję się dumny, podwyższa mi sie EGO ze nikogo nie mam, przynajmniej jestem MESKI a jak nie ta cała dzieciniada co to tydzien sa i zmieniaja... Niby maja wspomnienia, ale co tam. Takze mam takie WAHANIA, obecnie to drugie jest przy mnie hehehehe ;)
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-27, 16:10   

Grzeesiu96 napisał/a:
Niby maja wspomnienia, ale co tam.
Złamanie ręki, to też kiedyś będzie wspomnienie. Niekoniecznie miłe. Poza tym najbardziej zdołowany byłem wpisem jednej kobiety parę lat temu, mężatki, oraz matki. Fotka z białkiem na patelni, niby nic w tym dziwnego, ale podpis mnie rozwalił.

Mmmm, po pysznym seksiku pora na śniadanie ze spermy mężusia.

Już mi szkoda dziecka, a może już dzieci...
 
     
Egipka 
Nowy

Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 22
Wysłany: 2013-09-03, 09:25   

A ja bym powiedziała, że jeśli ci, którzy tak co tydzień zmieniają nie przekroczyli jeszcze 18-20 lat (tak mniej więcej) to nie robią nic złego. Fakt, że chwalenie się na fb każdą fotką i osobą, z którą udało nam się chwilę spędzić jest dziecinne. Ale sam fakt, że młodzież, bo osoby w takim wieku mam na myśli, zmienia co chwila osoby, z którymi się spotyka jest naturalne i wg mnie zdrowe (pod warunkiem,że jest to zwyczajne zdobywanie doświadczeń w kontaktach z płcią przeciwną, NIE fizycznych, seksualnych).
A co do tego, kto ma wykonać pierwszy krok. Myśle, że jeśli nieśmiały mężczyzna trafi na kobietę, która jest bardziej odważna i będzie jej zależało na znajomości to ona mu pomoże. Nawet jeśli nie będzie tą, która wychodzi z inicjatywą tak otwarcie to będzie robić wiele żeby go ośmielić i żeby pokazał, że mu również zależy. Takie moje zdanie, więc myślę, że ogólnie nie ma co panikować, że mężczyźni mają tak dużo gorzej, bo to do nich należy to "polowanie";) Normalna kobieta nie jest lodową królową;)
 
     
Egipka 
Nowy

Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 22
Wysłany: 2013-09-03, 09:26   

A ja bym powiedziała, że jeśli ci, którzy tak co tydzień zmieniają nie przekroczyli jeszcze 18-20 lat (tak mniej więcej) to nie robią nic złego. Fakt, że chwalenie się na fb każdą fotką i osobą, z którą udało nam się chwilę spędzić jest dziecinne. Ale sam fakt, że młodzież, bo osoby w takim wieku mam na myśli, zmienia co chwila osoby, z którymi się spotyka jest naturalne i wg mnie zdrowe (pod warunkiem,że jest to zwyczajne zdobywanie doświadczeń w kontaktach z płcią przeciwną, NIE fizycznych, seksualnych).
A co do tego, kto ma wykonać pierwszy krok. Myśle, że jeśli nieśmiały mężczyzna trafi na kobietę, która jest bardziej odważna i będzie jej zależało na znajomości to ona mu pomoże. Nawet jeśli nie będzie tą, która wychodzi z inicjatywą tak otwarcie to będzie robić wiele żeby go ośmielić i żeby pokazał, że mu również zależy. Takie moje zdanie, więc myślę, że ogólnie nie ma co panikować, że mężczyźni mają tak dużo gorzej, bo to do nich należy to "polowanie";) Normalna kobieta nie jest lodową królową;)
 
     
kochamma
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-04, 22:36   

z tego co zaobserwowałem to laski zarywają do ziomków, ale w 90% do tych którzy są zajebistymi macho i tego nie potrzebują, bo mogą mieć prawie każdą. takie jest życie, jeden ma całe stało, a drugiemu jak się trafi jedna to cud. mnie to denerwuje troche bo przez 20 lat z ok 30 dziewczynami kręciłem tak bardziej a z żadną nie byłem, a przyjdzie taki ziomek całe życie pc/nauka i pierwszą pozna i są razem ;/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS