Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Byliście zakochani?
Autor Wiadomość
pumpkin
Nowy

Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 5
Wysłany: 2019-06-19, 00:55   

Tak, 3 razy, za każdym razem jednak "coś" jest nie tak" a to przemocowy partner, a to nieszczęśliwa miłość, a to problemy w relacji :(.
 
     
Ewelina 
Nowy

Dołączyła: 13 Sty 2019
Posty: 17
Wysłany: 2019-06-20, 16:38   

Byłam zakochana...I uwielbiam ten stan :)
A teraz od dawna już nie. Nawet nie mam gdzie kogoś poznać :(
 
     
autsajder 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-09-25, 14:13   

a ja nie wiem czy bylem, a jesli juz to chyba wtedy gdy ta milosc pozostala niespelniona, czysta, wyjatkowa i magiczna we wspomieniach do dzis. miala na imie agatka, fajny piornik, ciapka Yorka i nie pie*dolila sie kim popadnie. to bylo tak w 98, II klasa.
;)

[ Dodano: 2019-09-25, 14:17 ]
poźniej trafiłem na osoby z problemami typu border line, slabosc do mezczyzn, slabosc do uzywek ale oczywiscie krolewny wmawialy mi ze to ja jestem chory...
dlatego teraz, swiadomy przebytej drogi, wlasnych kretych sciezek, teraz gdy umysl i dusza czyste, Ja, pragnacy dobra i pokoju, ludzi godziwych przy mym boku, moze Cię spotkam gdzieś przypadkiem, by znow sie minać, no bo przeciez glupio tak zagadac nieznajomą na ulicy hehe
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2019-10-02, 20:14   

A ja tam akceptuje życie bez miłości.
Da się żyć bez tego uczucia i to jest kwestia akceptacji. I to wcale nie musi być gorsze życie.
Lepiej nie odczuwać miłości do niewłaściwej osoby, niż ulokować to uczucie do osoby, która nie byłaby tego warta.
A z miłością tak właśnie się dzieje, że, na początku może być fajnie, a potem ktoś zawiedzie, oszuka i wykorzysta, bo ludzie potrafią być zdradliwi.

Mi też jedna dziewczyna, którą znałem ponad trzy lata dużo mówiła o miłości, "jak to mnie kochała", ale to były "puste słowa".
Nic nie robiła w tym kierunku, żeby to udowodnić. W mówieniu była dobra, a w czynach i działaniu, nie działo się nic.

Ale potem się przekonałem, że "Ona się tylko mną bawiła" i jej nie zależało wcale na: poważnym uczuciu i normalnej znajomości.
Po prostu, podłapała sobie gościa, z którym mogła się jakiś czas pobawić i potem to olać.
A nie wiadomo, z iloma innymi facetami robiła i robi podobnie? Bo takie dziewczyny, to one nie oczekują: stałej, szczerej znajomości, tylko oczekują zabaw, żeby "robić facetów w balona" i to im daje satysfakcję.
Miałem do czynienia z takimi dziewczynami, nie raz, więc ja się już trochę poznałem na takich dziewczynach.

Często właśnie na takie trafiałem, a to jest, nie tędy droga z uczuciami i ze szczerością.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X