Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Utrzymanie znajomości
Autor Wiadomość
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-29, 16:10   

Pietrek napisał/a:
Kontakt będziemy mieć, jeśli poda mi swojego maila, a póki co tego nie uczyniła.


To się upominaj! :)
 
     
ElMapet 
Nowy


Wiek: 36
Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 42
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-30, 13:50   

Proponuje komuś spotkanie, i ta osoba nawet się nie odezwie, mimo że na początku pisała chetnie. Nawet prostego, sorry nie jestem zainteresowana, nie potrafią odpisać.

widocznie jestem desperatem, i nawet nie potrafię tego zamaskować.
Ostatnio zmieniony przez ElMapet 2013-11-30, 13:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-30, 14:34   

Szczerze mówiąc to całkiem prawdopodobne.
 
     
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2013-11-30, 17:53   

Seara napisał/a:
Pietrek napisał/a:
Kontakt będziemy mieć, jeśli poda mi swojego maila, a póki co tego nie uczyniła.


To się upominaj! :)

Już chyba za późno, bo w ogóle nie odpisuje :-P
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-30, 18:30   

Może się jeszcze odezwie :)
 
     
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2013-11-30, 21:47   

Znamy się już prawie rok i wątpię,żeby zakończyła znajomość "tak o" :)
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-30, 22:14   

Trzymam kciuki :) Daj znać, jak poszło :)
 
     
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2013-11-30, 22:20   

Seara napisał/a:
Trzymam kciuki :) Daj znać, jak poszło :)

Na pewno napiszę :). To będzie pewnie za jakiś miesiąc. Zawsze bardzo się lubiliśmy i milo się gadało ;)
 
     
adam_z_drzewa
Nowy


Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 13
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2013-12-06, 11:17   

Mam podobny problem. Sprawiam świetne pierwsze wrażenie i na tym się kończy.
To jest niemal utarty już scenariusz, po pierwszym spotkaniu słyszę, że było super, czasami słyszę nawet "spotkajmy się jeszcze". I Kiedy próbuję się znowu spotkać, to ona "nie ma czasu" albo "kogoś sobie już znalazła" albo zwyczajnie z bezczelną szczerością mówi, że nie jest zainteresowana.

A raptem dzień wcześniej spotkaliśmy się po raz pierwszy, przegadaliśmy przy stoliku cały wieczór aż nas wywalili z knajpy, chodziliśmy jeszcze przez pół nocy ulicami, albo dla odmiany wyrwaliśmy się wcześniej z imprezy na szybki numerek w parku. Potem czułe słodkie pożegnanie, obietnice, spotkajmy się jeszcze, itp. I przychodzi następny dzień i taka laska traktuje mnie jakby nic się nie stało. Spławia mnie smsami albo wcale nie odpisuje. Czasami tak jest po pierwszym a czasami po 2-3 spotkaniach. Czuję się autentycznie jak dziwka. Do zabawy na jeden wieczór. Tylko że mi nawet za to nie płacą.
 
     
abc
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-06, 13:41   

Przepraszam bardzo, ale czego się spodziewasz po dziewczynie, która na pierwszym spotkaniu pieprzy się z nieznajomym w parku? Deklaracji miłości na całe życie? Powodzenia zatem
 
     
takasamotna 
Nowy

Dołączyła: 09 Lis 2013
Posty: 49
Skąd: Wawa
Wysłany: 2013-12-06, 14:55   

lilyan popieram ;)
 
     
adam_z_drzewa
Nowy


Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 13
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2013-12-06, 15:51   

lilyan napisał/a:
Przepraszam bardzo, ale czego się spodziewasz po dziewczynie, która na pierwszym spotkaniu pieprzy się z nieznajomym w parku? Deklaracji miłości na całe życie? Powodzenia zatem

to co w takim razie powiesz o tych które sie nie pieprzą w parku? Tylko patrzą w gwiazdy i rozmawiają o swoich marzeniach? Jest ciepło romantycznie i przyjemnie. A od następnego dnia zwyczajnie próbują się mnie pozbyć?

Pamiętam swoją drugą randkę w życiu, bo pierwsza to akurat kompletna pomyłka. Było bardzo romantycznie, mieliśmy po 14 lat. Nie było żadnego pieprzenia w parku ani nic z tych rzeczy. Następnego dnia wieczorem znowu wpałem po nią, żeby zabrać ją gdzieś w fajne miejsce. Powiedziała, żebym poczekał na dole. Czekałem, po 5 minutach przyszedł jej starszy brat i normalnie bez słowa spuścił mi wpier...
i co? przypadek?
Nie przypadek, przerobiłem takich przypadków więcej, więc wiem, że te dupy po prostu takie są. Miły wieczór słodkie słowka pierdu pierdu a potem spadaj. Znaleźć normalną kobietę, która poważnie podchodzi do życia to graniczy z cudem.
Tylko nie rozumiem po co się w ogóle umawiać z facetem który ci nie pasuje. I udawać że przez cały czas jest super i dobrze się bawisz. I robić przy tym z siebie idiotkę a z niego co najmniej dziwkę.
 
     
takasamotna 
Nowy

Dołączyła: 09 Lis 2013
Posty: 49
Skąd: Wawa
Wysłany: 2013-12-06, 16:12   

"chodziliśmy jeszcze przez pół nocy ulicami, albo dla odmiany wyrwaliśmy się wcześniej z imprezy na szybki numerek w parku"- z całym szacunkiem adam_z_drzewa , ale sam zrobiłeś z siebie "dziwkę"...
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-12-06, 16:13   

adam_z_drzewa napisał/a:
to co w takim razie powiesz o tych które sie nie pieprzą w parku? Tylko patrzą w gwiazdy i rozmawiają o swoich marzeniach? Jest ciepło romantycznie i przyjemnie. A od następnego dnia zwyczajnie próbują się mnie pozbyć?

A potem nie byłoby:
adam_z_drzewa napisał/a:
Czuję się autentycznie jak dziwka. Do zabawy na jeden wieczór. Tylko że mi nawet za to nie płacą.

może?
adam_z_drzewa napisał/a:
te dupy po prostu takie są

Więc zadawaj się z kobietami, a nie z dupami, nie będzie żalu.
Jak na pierwszym spotkaniu idziecie na "numerek" do parku to wiadomo, że nic z tego nie będzie, bo panna już ma za sobą takich akcji pewnie mnóstwo, i bałabym się zarazić czymś nawet.
Nie chcą się spotykać? To nie. Czekać na taką, która będzie chciała. Ale takie desperackie zagrywki z seksem od razu są nieco żałosne, z obu stron.
Ostatnio zmieniony przez Vyar 2013-12-06, 16:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
abc
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-06, 16:27   

Vyar napisał/a:

adam_z_drzewa napisał/a:
te dupy po prostu takie są

Więc zadawaj się z kobietami, a nie z dupami, nie będzie żalu.


Określając kobietę mianem "dupa" pokazujesz tylko jak wiele masz do niej szacunku. Jakim prawem spodziewasz się, że którakolwiek zatem będzie szanować ciebie? Widocznie te, które z tobą nie spały dostrzegły to wcześniej i zamiast rzucić ci tym prosto w twarz, kulturalnie skończyły spotkanie i więcej się nie odezwały. I wcale im się nie dziwię.
Ostatnio zmieniony przez abc 2013-12-06, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS