Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
to wszystko jest bez sensu
Autor Wiadomość
bezsensu 
Nowy

Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-03-08, 13:02   to wszystko jest bez sensu

Jestem z Warszawy - najwiekszego polskiego miasta, wiec powinno byc mnostwo propozycji wydarzeń dla osob samotnych / singli - a jak poszukac w sieci to jedyne co sie pojawia to: szybkie 5-minutowe randki organizowane przez rozne firmy oraz msze swiete dla samotnych. Jak to mozliwe? Czy jest nas tak malo?

A druga kwestia to czy tez tak macie, ze bardzo zalezy wam na poznaniu drugiej osoby, a gdy nadazy sie juz taka okazja, np. przez internetowy portal randkowy to na spotkaniu po 5. minutach macie juz dosc, chcecie byc sami i zakonczyc to spotkanie jak najszybciej?
 
     
2memo 
Milczący


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2017
Posty: 69
Wysłany: 2017-03-08, 13:32   

Szczerze napisawszy nigdy nie interesowałem się takimi wydarzeniami - msze święte dla samotnych? Hm. Spróbuj może sam coś zorganizować?

Odnośnie drugiej kwestii - byłem na kilku takich spotkaniach, ale tylko jedno odpowiadało Twojemu opisowi.
 
     
Philip 
Nowy

Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-07, 16:54   

A jak miała by wyglądać taka "atrakcja" dla singla ?

Co do drugiej kwestii to nie polecam nastawienia "bardzo zależy".
 
     
Marsali 
Milczący


Dołączyła: 26 Mar 2017
Posty: 65
Skąd: Południe
Wysłany: 2017-04-07, 20:04   Re: to wszystko jest bez sensu

bezsensu napisał/a:
A druga kwestia to czy tez tak macie, ze bardzo zalezy wam na poznaniu drugiej osoby, a gdy nadazy sie juz taka okazja, np. przez internetowy portal randkowy to na spotkaniu po 5. minutach macie juz dosc, chcecie byc sami i zakonczyc to spotkanie jak najszybciej?

Też tak mam,niby mam dosyć bycia samej a jak ktoś chce się ze mną umówić to zazwyczaj odmawiam, jestem tchórzem :cry:
 
     
uparcieDobry 
Nowy

Wiek: 39
Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2017-04-07, 23:29   

To jest beznadziejne strzelanie sobie w stopę kiedy się unika spotkań lub na spotkaniu ma się "dość". Oczywiście z obaw się to bierze. Sam testowałem i już wpieniam się na siebie. Chyba idzie wiosna bo mam ochotę na randki tylko ciekawe czy coś z tego wyjdzie czy znów odpuszczę argumentując że np "a dobrze mi samemu, szkoda czasu na pierdoły" ehhh..

Zachęcam do NIE STOSOWANIA tej techniki wszystkich ;)

Co do szukania w sieci - dość ciężka rzecz przynajmniej z mojego doświadczenia. Może cierpliwości nie mam. Ale są w necie wyjazdy dla singli - np do słowacji - klik, płacisz i jesteś zapisany. Pytanie jak to wygląda w praktyce..
Ostatnio zmieniony przez uparcieDobry 2017-04-07, 23:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Bitter 
Nowy

Dołączył: 09 Kwi 2017
Posty: 24
Wysłany: 2017-04-15, 12:04   

Do bezsensu : chcialoby sie powiedziec: p........sz bez sensu. Czy ty masz bana na wychodzenie do miasta? Czy Ty myslisz ze internetowe randki ,spotkania itd to ta "normalna"droga do znajdywania kontaktow? Msze sw internetowe? Q...wa, gdze ja jestem? to Ziemia ? XXI wiek?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS