Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
To jest ponad moje siły :(
Autor Wiadomość
Pawel88 
Początkujący



Wiek: 35
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 160
Skąd: okolice Puław
Wysłany: 2013-06-03, 20:01   

Chciałoby się powiedzieć skąd ja to znam. Jestem w bardzo podobnej sytuacji do Ciebie z tą tylko różnicą że jestem sporo starszy. Też mieszkam na wsi gdzie nic nie ma, nie ma co robić i z kim się spotkać bo większość moich rówieśników (i nie tylko) wyjechało do pracy czy na studia, chociaż szczerze mówiąc z nimi też nie miałem za dobrego kontaktu. Więc marnuję czas siedząc w domu albo przed komputerem albo oglądając TV. Od dość długiego czasu bezskutecznie szukam pracy. Kiedyś nie przejmowałem się tym że nie mam znajomych czy przyjaciół a teraz coraz bardziej zaczyna mi dokuczać samotność, nawet rozmowy przez internet nie zapełniają tej pustki :-| .
Tak więc znam Twój ból ;-)
Powstrzymam się od dawania Ci jakichkolwiek rad bo jak już pisałem wyżej sam jestem w podobnej sytuacji i nie mam zielonego pojęcia jak z tego wybrnąć.
To już koniec mojego przydługiego wywodu jeśli dotarłeś/aś do końca moich wypocin to gratuluję :-D

P.S Proszę nie traktujcie tego co napisałem wyżej jako użalanie się nad sobą czy coś.
Ostatnio zmieniony przez Pawel88 2013-06-03, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Egipka 
Nowy

Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 22
Wysłany: 2013-06-10, 15:37   

Grzeesiu96, popieram to, co już ktoś tu powiedział - pomyśl o studiach w Gdańsku albo np szukaniu pracy tam (jeśli niechciałbyś iść na studia), cokolwiek takiego. Na studiach podejście ludzi do wielu spraw zupełnie się zmienia czego sama na sobie doświadczyłam i nawet jeśli nie znasz się z kimś za dobrze to zawsze praktycznie jest z kim pogadać chociaż przez chwilę (tylko troszkę odwagi trzeba mieć żeby "się wykazać" czego czasem mi brak;)). Poza naprawdę specyficznymi kierunkami ludzie są zwykle bardziej otwarci niż wcześniej, a co do nieśmiałości - powoli da się ją zwalczać:) Więc powodzenia teraz w liceum i zrób wszystko co tylko możesz żeby spełnić swoje marzenia i zmienić swoje życie:)
 
     
Grzeesiu96 
Początkujący


Wiek: 27
Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 102
Skąd: Południe Polski.
Wysłany: 2013-07-07, 14:17   

Dziękuje moi mili za słowa wsparcia :) Jestescie naprawde fajni :)
 
     
Anonimka 
Początkujący



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 197
Skąd: 3city
Wysłany: 2013-07-07, 20:29   

Egipka napisał/a:
Grzeesiu96, popieram to, co już ktoś tu powiedział - pomyśl o studiach w Gdańsku albo np szukaniu pracy tam (jeśli niechciałbyś iść na studia), cokolwiek takiego. Na studiach podejście ludzi do wielu spraw zupełnie się zmienia czego sama na sobie doświadczyłam i nawet jeśli nie znasz się z kimś za dobrze to zawsze praktycznie jest z kim pogadać chociaż przez chwilę (tylko troszkę odwagi trzeba mieć żeby "się wykazać" czego czasem mi brak;)). Poza naprawdę specyficznymi kierunkami ludzie są zwykle bardziej otwarci niż wcześniej, a co do nieśmiałości - powoli da się ją zwalczać:) Więc powodzenia teraz w liceum i zrób wszystko co tylko możesz żeby spełnić swoje marzenia i zmienić swoje życie:)

POTWIERDZAM.

Studia mnie zmieniły... o jakieś ... 130 stopni.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS