Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Skazani na samotność
Autor Wiadomość
kolorowyzolw 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-26, 13:38   

Na pewno pomaga mi obecność płci pięknej na tym forum.
W tedy zdaje sobie sprawę iż po drugiej stronie barykady jest tak samo.

Byłeś w jakimś związku?
 
 
     
Crowley 
Milczący



Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 84
Skąd: Kraków/Myślenice
Wysłany: 2013-05-26, 18:06   

Może się wprosze do tego tematu bo mam doswiadczenie

Nie jesteśmy skazani na samotność ale myśle że bardzo wielu z nas ugrzezło w samotności.Ja mam 23 lata,wydaje mi się że wygladam naprawde dobrze<przepraszam,zero skromności>a nigdy nie byłem w zwiazku,nie mam praktycznie żadnych przyjaciół,sam jak palec.

Walcze z tym,zero poddawania się ale widze jak ciężko jest zbudować jakąkolwiek prawdziwą relacje.Wszystkie są powierzchowne,dopóki istnieje jakaś zespalająca siła<np kurs tańca,na którym się spotykacie>to pamietają o tobie,to znika i znika też zainteresowanie.

Dużo zależy od wieku,w moim wieku paczki już są dano potworzone,dziewczyny są w związkach,ciężko o przyjaźń nie mówiąc już o miłości...
Nie wiem do końca jak z tego wyjść,zacząłem od kursu tańca,odzywania sie na portalach randkowych i tu:P i nie wiem co dalej,może jakaś młodzieżówka partyjna albo sport,jeszcze pochodze na studia troche bo zmieniałem kierunek więc może coś się jeszcze zdarzy.

Wiem jedno-nie można się poddać za wszelką cenę trzeba walczyć bo nie można żyć samemu,zanczy można ale to nie ma sensu.Moje marzenie to paczka 5 przyjaciół do wyjscia na piwo i takie i jakaś fajna dziewczyna,walczymy o marzenia;)
 
     
Córka Wojownika 
Milczący


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Kwi 2013
Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-26, 18:34   

Crowley napisał/a:
Wiem jedno-nie można się poddać za wszelką cenę trzeba walczyć bo nie można żyć samemu,zanczy można ale to nie ma sensu.)


Polać temu panu!

Nie no, serio Crowley, jak będę w Krakowie, albo Ty będziesz w Trójmieście to zabieram Cię na to piwo ;) Dobrze gadasz i całkowicie się z Tobą zgadzam - trzeba próbować, nie wolno się poddawać!

Nie można pozwolić, żeby o naszym życiu decydowali inni. To my nim rządzimy i tylko my możemy pokonać swoją samotność. Może to nie jest proste, ale warte zachodu ;)
 
     
Crowley 
Milczący



Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 84
Skąd: Kraków/Myślenice
Wysłany: 2013-05-26, 18:57   

Heh ja nie wiem ale co kogoś poznam na necie to jest z trójmiasta xd

Ty to na pewno nie masz się co poddawać dziewczynom jest o wiele łatwiej kogoś poznać,znaleźć chłopaka o tak dalej...
To jak rzucimy jakieś rady jak walczyć z samotnością.Moje typy:
-kurs tańca(ludzie tam chodza tylko po to zeby kogoś poznać:P)
-portale randkowe

Ale wszędzie nawet na tym kursie tańca jest więcej facetów(sic!).Powiedz mi Córko Wojownika gdzie do cholery są te wszystkie kobiety...? :lol2:

Czekam na wasze praktyczne propozycje,niby jest to forum dla samotnych ale jak tak przegladam to wiele osób ma tu doświadczenie w związkach z ludzmi,kobietami.Możemy sobie coś pomóc nawzajem;) :peace:
 
     
kolorowyzolw 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-26, 20:42   

Też mam takie odczucie.

Szczególnie w klubach.
Istna masakra z mojego doświadczenia.
 
 
     
kolorowyzolw 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-26, 20:50   

Każda rozmowa pozwala zracjonalizować problem.
 
 
     
deflektor
Nowy

Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-05-26, 21:21   

Crowley napisał/a:
Heh ja nie wiem ale co kogoś poznam na necie to jest z trójmiasta xd

Ty to na pewno nie masz się co poddawać dziewczynom jest o wiele łatwiej kogoś poznać,znaleźć chłopaka o tak dalej...
To jak rzucimy jakieś rady jak walczyć z samotnością.Moje typy:
-kurs tańca(ludzie tam chodza tylko po to zeby kogoś poznać:P)
-portale randkowe

Ale wszędzie nawet na tym kursie tańca jest więcej facetów(sic!).Powiedz mi Córko Wojownika gdzie do cholery są te wszystkie kobiety...? :lol2:

Czekam na wasze praktyczne propozycje,niby jest to forum dla samotnych ale jak tak przegladam to wiele osób ma tu doświadczenie w związkach z ludzmi,kobietami.Możemy sobie coś pomóc nawzajem;) :peace:



To że ktoś był w związku nie znaczy że nie może być samotnym :) Czasami ludzie w związkach czują się samotnie :)

Jeżeli mogę wtrącić się do Pytania do koleżanki, kobietę możesz znaleźć wszędzie nawet w zakładzie pogrzebowym :P byle była by w "Twoim typie" cokolwiek to miało by oznaczać
 
     
Córka Wojownika 
Milczący


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Kwi 2013
Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-26, 23:25   

Crowley napisał/a:
Ty to na pewno nie masz się co poddawać dziewczynom jest o wiele łatwiej kogoś poznać,znaleźć chłopaka o tak dalej...


Tak, jest mi tak łatwo, że aż nikogo nie miałam ;)

deflektor dobrze pisze - dziewczynę można poznać wszędzie, byleby trafić dobrze. To dziwne, ale mnie szybciej spotkasz w domu pogrzebowym, niż na kursie tańca.
 
     
nadświadomy 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 402
Skąd: odludzie
Wysłany: 2013-05-26, 23:27   

dziewczyny chyba (czasem!) mają jeszcze bardziej przesrane. Tak mi się wydaje. No bo czekają i czekają w niepewności czasem...

A jak już dorwą delikwenta, to biedak musi się wykazać... I jest źle:D
:zeby:
 
 
     
deflektor
Nowy

Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-05-27, 00:47   

Córka Wojownika napisał/a:
Crowley napisał/a:
Ty to na pewno nie masz się co poddawać dziewczynom jest o wiele łatwiej kogoś poznać,znaleźć chłopaka o tak dalej...


Tak, jest mi tak łatwo, że aż nikogo nie miałam ;)

deflektor dobrze pisze - dziewczynę można poznać wszędzie, byleby trafić dobrze. To dziwne, ale mnie szybciej spotkasz w domu pogrzebowym, niż na kursie tańca.


No i co że łatwiej w domu pogrzebowym, jeżeli będzie Ci odpowiadał to najważniejsze :) Byle by nie był sztywny :P
 
     
Lilith
Nowy

Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 23
Wysłany: 2013-05-27, 02:42   

Cytat:
Czy jest jeszcze ktoś kto czuje się skazany, skazany na samotność ?...jakie są wasze odczucia
________________


Ja sie ciesze. Po rozwodzie (znowu) zaplatalam sie w jakis romans, i juz widze, ze nic dobrego z tego nie wyniknie. Chyba wole byc sama, albo przynajmniej miec gdzies swoja samotnie. Gdzies, gdzie nikt mi sie nie wtraca...
 
     
Córka Wojownika 
Milczący


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Kwi 2013
Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-27, 12:21   

deflektor napisał/a:
No i co że łatwiej w domu pogrzebowym, jeżeli będzie Ci odpowiadał to najważniejsze :) Byle by nie był sztywny :P


Padłam i nie mogę wstać! xD Dziękuję, poprawiło mi to nastrój :D
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2013-05-27, 12:25   

Córka Wojownika,
To tak jak sztywniaki, jak padną nie mogą wstać



edit
Nie no,wybacz, myślę że jesteś bardzo giętka, gibka.. .
Ostatnio zmieniony przez Andskyru 2013-05-27, 12:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Crowley 
Milczący



Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 84
Skąd: Kraków/Myślenice
Wysłany: 2013-05-27, 18:13   

Córka Wojownika napisał/a:

deflektor dobrze pisze - dziewczynę można poznać wszędzie, byleby trafić dobrze. To dziwne, ale mnie szybciej spotkasz w domu pogrzebowym, niż na kursie tańca.


Nie no kochani to jest komunał,wszedzie mozna kogoś poznac.Są chyba takie w których łatwiej i takie w których trudniej.Ja bywam w wielu miejscach ale nie poznaje nikogo,GDZIE mam iść?:P
Zdaje mi się że trzeba mieć przyjaciół żeby znaleźć dziewczynę,jakiś krąg towarzyski którego ja niestety nie mam:(
Bo ja już naprawde nie wiem.
 
     
Córka Wojownika 
Milczący


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Kwi 2013
Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-27, 22:41   

Andskyru napisał/a:
Nie no,wybacz, myślę że jesteś bardzo giętka, gibka.. .


Dzisiaj czytam same dobre teksty :serce:

Niestety nigdy nie byłam giętka :cry: Ale jestem na tyle wysportowana, żeby wstać po padnięciu ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS