Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Samotna znaczy gorsza
Autor Wiadomość
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-12-07, 15:09   

Nie chcę być niemiły albo złośliwy, ale pragnę zwrócić uwagę, że kilka ostatnich postów można zaliczyć jako spam, bo zupełnie nie odnoszą się do tematu, jakim jest "Samotna znaczy gorsza". Proponuję wrócić do tematu :usmiech:


Moim zdaniem tworzenie takich zamkniętych społeczności to nie jest dobra idea. Jesteśmy normalni, tacy sami jak inni ludzie, społeczeństwo nas nie odrzuca. Tylko mamy inne problemy, podejście do niektórych spraw czy sytuacji. Zamykanie się na świat nie jest rozwiązaniem problemów. A ja tak odbieram tworzenie takich społeczności.
 
     
Revenn 
Milczący


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 82
Wysłany: 2016-12-07, 19:13   

Nie chodziło mi o zamykanie się na świat, tylko o powstanie grupy ludzi którzy mają jakieś poglądy lub problem. Np anonimowi alkoholicy też łączą się w takie kółka i wcale się na świat nie zamykają. Jeżeli ktoś z powodu samotności lub singielstwa czuje się źle to spotkanie osoby o podobnych przeżyciach która może jakoś wyszła z tego może okazać się działaniem terapeutycznym nie uważasz?
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-12-07, 19:20   

Revenn, okej, jeśli to by miały być spotkania również z osobami, które "przezwyciężyły" samotność to ma wtedy sens. Bo na spotkaniach grup AA są osoby, które poradziły sobie z problemem i służą jako pomoc i wsparcie.
 
     
Migotka0401 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 149
Wysłany: 2016-12-09, 23:34   

Revenn, nie do końca. Bycie singlem to nie powód, aby zamykać się w grupie następnych samotnych itd. w ogóle dlaczego nadal uważasz, że to problem?
 
     
Revenn 
Milczący


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 82
Wysłany: 2016-12-10, 00:14   

Migotka0401 napisał/a:
Revenn, nie do końca. Bycie singlem to nie powód, aby zamykać się w grupie następnych samotnych itd. w ogóle dlaczego nadal uważasz, że to problem?


Dla niektórych nie jest to problemem dla innych jest. Gdyby nie było to nie powstało by tyle tematów i to forum.
 
     
Migotka0401 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 149
Wysłany: 2016-12-10, 20:36   

Revenn, dobra, niech Ci będzie. Kłócić się z Tobą nie zamierzam, choć to kolejna Twoja wersja w tym temacie
 
     
madzia 
Nowy

Dołączyła: 13 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-02-13, 20:54   

Moja przyjaciółka stara się codziennie przypomnieć mi ze jestem sama pokazuje mi wiadomości które piszą do siebie chce mi zepsuć dzień lecz nie wie ,że mnie to już nie boli ale jak tak można być dwulicowym :roll:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS