Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Romantyk
Autor Wiadomość
Karolina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 15:16   

To pewnie ostatni przedstawiciele tego gatunku. Powinni być pod ochroną :oczko:
Mam takiego kolegę. Permanentnie dostawał tak "po dupie" od kobiet, że po pewnym czasie mu przeszedł cały romantyzm.
W obecnych czasach to chyba dość niebezpieczne dla własnej psychiki, być romantykiem. Trzeba być naprawdę silnym emocjonalnie, żeby te wszystkie porażki znieść.
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-10-29, 15:20   

nie wiem, to ja chyba jestem silna bardzo, tyle facetów mnie skrzywdziło, bo wymagam od nich romantyzmu, tyle.... a jakoś się trzymam :)
Ostatnio zmieniony przez Monixa7 2012-10-29, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2012-10-29, 15:25   

Porażki porażkami, gorzej z tym jak nie ma kogoś, z kim można podzielić się tym co ma się w sobie, tego 'ognia' czułości. Gdy tak tkwi wewnątrz to wypala dziurę w duszy, powstaje pustka, a pozostałość duszy ociekają 'bólem' żalem. bryyy
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-10-29, 15:26   

czemu jest tyle walniętych facetów?:P [URL=http://www.youtube.com/watch?v=MYXgO12R3qY]jak tacy[/URL]
Ostatnio zmieniony przez Monixa7 2012-10-29, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Karolina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 15:32   

Andskyru napisał/a:
Porażki porażkami, gorzej z tym jak nie ma kogoś, z kim można podzielić się tym co ma się w sobie, tego 'ognia' czułości. Gdy tak tkwi wewnątrz to wypala dziurę w duszy, powstaje pustka, a pozostałość duszy ociekają 'bólem' żalem. bryyy


W końcu zostaje kompletna pustka. Nie czujesz nic. Nie ma w Twoim słowniku pojęcia "czułość". Tworzy się po prostu ochronny pancerz wokół Ciebie. Tak jakbyś nie miał zakończeń nerwowych.
 
     
Oryginalny 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-10-29, 15:42   

Ten kto jest romantykiem pozostanie do końca życia, a ten kto tylko na chwilę udaje romantycznego po czasie wyjdzie to wszystko z niego, taka jest prawda w dzisiejszych czasach.
 
 
     
Senny 
Aktywny



Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 251
Skąd: Centrum
Wysłany: 2012-10-29, 16:06   

Chyba cały pic polega na tym żeby potrafić wyłapać pewną granicę równowagi między romantykiem a maczo.
Dziewczyny nie mówcie mi, że wolicie miękkiego, kruchego, wrażliwego romantyka od faceta, który wie czego chce, potrafi Was ochronić, objąć silnym ramieniem itd.
Myślę, że większość z Was odnosi się do stylu wrażliwca widzianego w kinie.
Romantyk to raczej połączenie kilku cech: wrażliwy na pewne bodźce, szanujący swoją damę, dbający o jej potrzeby, pomagający w codziennych obowiązkach, potrafiący rozmawiać, szanujący wybory partnerki, przepuszczający w drzwiach, całujący w rękę itd...
Ale taki facet powinien też mieć swoje rozrywki, hobby, nie być podporządkowanym w 100% innej osobie. Wypad z kumplami na piwo, czy mecz w telewizji to gwarancja tego, że Wasz facet, moje drogie, nie będzie domową ciepłą kluchą.
Dziękuję za uwagę
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-10-29, 16:08   

hmmmmm chcemy, albo ja, romantyka, miłego wrażliwego ale nie ciapy, odważnego ale nie cwaniaka, to się nie musi wykluczać
 
     
bartekk 
Aktywny


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-10-29, 16:52   

Andskyru napisał/a:
Heh a ja myślałem, ze opis Sennego to jest coś normalnego, coś za mało na romantyka, a tu widzę wręcz odwrotność.

Też tak myślałem, chyba jednak po części kobietom wcale tak wiele do szczęścia nie trzeba, teoretycznie :oczko:

Karolina napisał/a:
Andskyru napisał/a:
Porażki porażkami, gorzej z tym jak nie ma kogoś, z kim można podzielić się tym co ma się w sobie, tego 'ognia' czułości. Gdy tak tkwi wewnątrz to wypala dziurę w duszy, powstaje pustka, a pozostałość duszy ociekają 'bólem' żalem. bryyy


W końcu zostaje kompletna pustka. Nie czujesz nic. Nie ma w Twoim słowniku pojęcia "czułość". Tworzy się po prostu ochronny pancerz wokół Ciebie. Tak jakbyś nie miał zakończeń nerwowych.

Taa, sam czasami nie wiem czy coś jeszcze czuję/potrafię czuć...
Ale jednak coś w tym jest co napisał Oryginalny
Oryginalny napisał/a:
Ten kto jest romantykiem pozostanie do końca życia, a ten kto tylko na chwilę udaje romantycznego po czasie wyjdzie to wszystko z niego, taka jest prawda w dzisiejszych czasach.

I człowiek aż tak się nie zmienia, nie całkowicie. Więc i dziewczyny nie macie co liczyć, że taki "tępy osiłek" na wasze życzenie stanie się kimś kim nie jest :lol2:
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-10-29, 16:56   

źle Ci się wydaje, mi np, wiele trzeba :) dużo facetów mnie chciało a ja prawie żadnego, nie takie charaktery jak lubię
 
     
bartekk 
Aktywny


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-10-29, 17:00   

Monixa7 napisał/a:
źle Ci się wydaje, mi np, wiele trzeba :)

Dlatego dodałem: "teoretycznie" :zeby:
 
     
Karolina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 17:07   

Senny napisał/a:
Romantyk to raczej połączenie kilku cech: wrażliwy na pewne bodźce, szanujący swoją damę, dbający o jej potrzeby, pomagający w codziennych obowiązkach, potrafiący rozmawiać, szanujący wybory partnerki, przepuszczający w drzwiach, całujący w rękę itd...
Ale taki facet powinien też mieć swoje rozrywki, hobby, nie być podporządkowanym w 100% innej osobie. Wypad z kumplami na piwo, czy mecz w telewizji to gwarancja tego, że Wasz facet, moje drogie, nie będzie domową ciepłą kluchą.
Dziękuję za uwagę


Utopia :oczko:

bartekk Potrafisz czuć...ot choćby ten ząb :lol2: (przepraszam taki sarkastyczny off top)
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-10-29, 17:14   

bartekk napisał/a:
Monixa7 napisał/a:
źle Ci się wydaje, mi np, wiele trzeba :)

Dlatego dodałem: "teoretycznie" :zeby:



jak teoretycznie to ok :)
 
     
Oryginalny 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-10-29, 17:22   

Hmm jak tak czytam w odnoszę wrażenie, że waszym zdaniem romantyk to ktoś kto całuję tylko w rączki, kto tylko przytakuje kobiecie i jest wrażliwy na wszystko, uważacie że to złe cechy? bo ja uważam że każdy tak powinien robić. I gdyby każdy podchodził do miłości dojrzale, nie było by tak jak jest, nie byłoby samotnych matek wychowujące samotnie swoje dziecko/dzieci, nie byłoby zdrad ani przymusu do sexu, moim zdaniem romantyk nie powinien myśleć tylko o miłości ale też powinien iść twardo przez życie, bo w końcu do najłatwiejszych nie należy, moim zdaniem romantyzm to jest indywidualizm.
 
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-10-29, 17:28   

"jak tak czytam w odnoszę wrażenie, że waszym zdaniem romantyk to ktoś kto całuję tylko w rączki, kto tylko przytakuje kobiecie i jest wrażliwy na wszystko" nie wcale nie :) facet ma mieć swoje zdanie a nie nie szczerze przytakiwać, nie sądzę, że romantyk ma być taki, romantyczny ale sexowny.... :) tzn, nutka erotyzmu, a nie tylko całowanie w rękę, ale to tylko moje zdanie, i nie jest to złe, też nie znoszę zdrad albo dupków co zakuta*ili i zwiewają jak pojawi się problem :P
Ostatnio zmieniony przez Monixa7 2012-10-29, 17:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS