Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja krótka historia
Autor Wiadomość
Rubicon78 
Nowy

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-06-02, 13:41   

Tak każdy jest kowalem swojego losu.Jestem beznadziejny w tym kowalstwie.I Po pierwsze są dla mnie inne wartości,bo nie wszystko kreci się wokół miłości itp.Juz chyba nie chce nawet nie moge zmienic mojego życia.Teraz wolał bym pić bez ograniczeń wody,soki itd.Niestety mam takie ograniczenie ze moge na dobe wypic tylko 1 litr.Ale dla osób co nie mieli stycznosci z tą chorobą to czarna magia.Chimera wcale tak nie napisałem(bo tępe, bez serca) bo kobiet nie znam.I nie biorę wszystkich jedną kreską
 
     
chocholica 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 107
Wysłany: 2012-06-02, 17:13   

Jak sam nie zaczniesz robić czegoś w pożądanym kierunku to nie przyjdzie Ci nic. Będziesz się tylko użalać nad sobą. Chimera dobrze prawi. Wygląda na to, że kobieta przy boku nie jest dla Ciebie celem.
Życzę aby inne cele zostały osiągnięte.
 
     
Rubicon78 
Nowy

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-06-03, 01:05   

Przyjmuje wasze uwagi,porady,krytiki.Przepraszam-pomyliłem forum.Życze wszystkim spełnienia w miłości.Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS