Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jest mi ciężko... ah ta samotność
Autor Wiadomość
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-07, 19:43   

Wiem, że to nie pomoże, ale sądzę, że lepiej walić prosto z mostu niż owijać w bawełnę.

Jeśli nie uważasz swojego charakteru jako bodźca, który sprawia, że jesteś samotna, to może związane jest to z wyglądem zewnętrznym?

Tylko proszę nie odbieraj tego jako atak na twoją osobę.

cytrynka83 
Częsty bywalec

Wysłany: 2012-07-07, 19:53   

Agnessssa jak będziesz chciała pogadać albo jak będzie ci ciężko to wal do mnie na pw jak w dym :-D Pozdrawiam :-D

Agnessssa 
Nowy

Wysłany: 2012-07-07, 19:57   

Nie nie odbieram, ok ;-)

Jeżeli chodzi o mój wygląd zewnętrzny, myślę, że nie jest tak źle. Nie należę może do najpiękniejszych miss, ale do najbrzydszych też nie. Uważam, że jestem ok i najważniejsze, że sobie się podobam.

Myślę, że moim wypadku bardziej o to chodzi, że jestem nieśmiała i po prostu nie potrafię wykonać tego pierwszego kroku do przodu.

cytrynka83 
Częsty bywalec

Wysłany: 2012-07-07, 20:01   

Nieśmiałość wiele rzeczy utrudnia. Wiem coś o tym.

Robsson 
Aktywny

Wysłany: 2012-07-09, 19:04   

Agnessssa, nie możesz zakładać, że nie trafisz na tego jedynego.
Miłość przychodzi niespodziewanie ;) a to, że jesteś cicha i nieśmiała - to dla wielu chłopaków bardzo wartościowe cechy ;)
Pozdrawiam ;)

Matt 
Nowy

Wysłany: 2012-07-10, 15:54   

Agnessssa napisał/a:
Nie nie odbieram, ok ;-)

Jeżeli chodzi o mój wygląd zewnętrzny, myślę, że nie jest tak źle. Nie należę może do najpiękniejszych miss, ale do najbrzydszych też nie. Uważam, że jestem ok i najważniejsze, że sobie się podobam.

Myślę, że moim wypadku bardziej o to chodzi, że jestem nieśmiała i po prostu nie potrafię wykonać tego pierwszego kroku do przodu.

W 90% przypadków to kobieta wykonuje pierwszy krok nawet o tym nie wiedząc, potem facet mówi, że poderwał nie wiedząc, że wcześniej dostał na to pozwolenie.
Wystarczy odsłonić szyję czy po prostu utrzymać kontakt wzrokowy i tyle z Twojej strony. My musimy podejść i zagadać, co wydaje mi się troszeczkę trudniejsze niż zwykły gest....

Monia00000 
Nowy

Wysłany: 2012-07-10, 19:50   

Witaj agnessssa!
Doskonale cie rozumiem bo tez tak sie czuje :( samotnosc jest straszna i tez juz stracilam nadzieje ze to jeszcze kiedys sie zmieni na lepsze :( jak bys chciala kiedys z kims pogadac czy cos to zawsze mozesz napisac do mnie, chetnie pogadam! Pozdrawiam!

mateusz2710 
Milczący

Wysłany: 2012-07-16, 18:59   

Mysle ze jednak warto sprobowac zmienic nastawienie na pozytywne. Ja rowniez czuje sie bardzo samotny z powodu braku drogiej polowki lecz na tym zycie sie nie konczy. Wole zeby bylo tak jak jest niz pchac sie na sile w jakies zwiazki bez przyszlosci. Wierze ze kiedys i na mnie przyjdzie kolej inacze bym zwariowal chociaz juz malo brakowalo. :yes:

Selcia 
Początkujący

Wysłany: 2012-07-17, 13:40   

Na pewno spotkasz na swojej drodze kogoś, kto stanie ci się bliski. Jesteś jeszcze młodziutka, wiele przed tobą. :) Trzymam za ciebie kciuki:)

Andskyru 
Aktywny

Wysłany: 2012-07-17, 14:13   

Le­piej być nie­szczęśliwą sa­mot­nie, niż nie­szczęśliwą z kimś innym - Marilyn Monroe

Agnessssa 
Nowy

Wysłany: 2012-07-23, 01:16   

mateusz2710 napisał/a:
Mysle ze jednak warto sprobowac zmienic nastawienie na pozytywne. Ja rowniez czuje sie bardzo samotny z powodu braku drogiej polowki lecz na tym zycie sie nie konczy. Wole zeby bylo tak jak jest niz pchac sie na sile w jakies zwiazki bez przyszlosci. Wierze ze kiedys i na mnie przyjdzie kolej inacze bym zwariowal chociaz juz malo brakowalo. :yes:

Może masz rację, może po prostu muszę zmienić swoje nastawienie na pozytywne. Mam podobne zdanie, też uważam, że na każdego przyjdzie swoja kolej w miłości i związku, ale czas leci tak szybko, lata mijają i to jest najgorsze...

mateusz2710 
Milczący

Wysłany: 2012-07-23, 13:45   

Co ja mam powiedziec apropos straconego czasu. Stary kon juz jestem a nawet powaznejszego zwiazku w swoim zyciu nie mialem. W wiekszosci moi znajomi z ktorymi sie spotykam sa mlodsi bo rowiesnicy maja juz rodziny albo sa juz na tej drodze. Ale staram sie to wszystko posklejac w glowie i przede wszystkim nie jestem bezczynny. Nie jest lekko ale sie nie lamie. Skoro skonczylas studia to zaczyna sie w Twoim zyciu nowy etap a to doskonala pora na zmiany nastawienia i myslenia. Napewno okazji do poznania nowych ludzi nie zabraknie. [/code]

LONELY_WARRIOR 
Nowy

Wysłany: 2012-07-26, 20:56   

Witam! Jestem tu nowy. Długo zastanawiałem się czy napisać tego posta ponieważ wydawało mi się to głupie. Mam ten sam problem. Znam mnóstwo osób a mimo to czuję się samotny jak palec. Fakt ten przygnębia mnie tym bardziej, bo w zasadzie jestem sam sobie winien. Popełniłem w życiu mnóstwo błędów, skrzywdziłem wielu ludzi a teraz sam doznaje krzywdy. Jestem uzależniony od używek ale staram się z tym walczyć. Chodzę teraz na terapię i mam nadzieję, że wreszcie mi się uda wyjść z tego bagna aczkolwiek mam świadomość, że bedzie bardzo ciężko. Chciałbym w przyszłości poznać kobietę mojego życia, która zaakceptuje mnie takiego jakim jestem i naczuczy od nowa kochać świat. Chce żyć dla kogoś a nie dla siebie! Pozdrawiam was!!!

cytrynka83 
Częsty bywalec

Wysłany: 2012-07-26, 21:29   

Witaj :-D

mihi17maj 
Dyskutant

Wysłany: 2012-07-26, 22:42   

Cześć

Odpowiedz do tematu