Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy znaleźliście na tym forum bratnią duszę?
Autor Wiadomość
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2012-12-17, 12:47   

no no... super... gratuluje... zagladajcie tu czasem... nawet zeby napisac jak sie uklada :) powodzonka :)
 
     
zielonakarafka 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 138
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2012-12-17, 15:39   

Orion napisał/a:
Wiem, że to dosyć stary temat, ale muszę w nim napisać. Znalazłem tutaj moją ukochaną dziewczynę...


A więc jednak zdarzają się takie cuda o.O
 
 
     
deleted
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-17, 15:52   

zielonakarafka napisał/a:
Orion napisał/a:
Wiem, że to dosyć stary temat, ale muszę w nim napisać. Znalazłem tutaj moją ukochaną dziewczynę...


A więc jednak zdarzają się takie cuda o.O


Aż mi się na usta ciśnie "jeden na milion" :zeby:
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-17, 17:29   

zielonakarafka napisał/a:
A więc jednak zdarzają się takie cuda o.O


Afterlife napisał/a:
Aż mi się na usta ciśnie "jeden na milion" :zeby:


Wiecie, nie chcę być sceptyczny, ale nie za wcześnie trochę na "ochy i achy"? Jak sam autor pisze "spotkania po kilku miesiącach" (co można odczytać jako długą internetową znajomość). Jedno zarejestrowało się tu w kwietniu (8 miesięcy temu) drugie w lutym (10). Poza tym macie po 17-18 lat. To jest "świeżynka" (ta znajomość). Jeśli za 10-15 lat napiszecie to samo, wtedy będzie super :) Ale życzę Wam tego, żeby nie było na mnie gromów, że zawistnik :) bo zaczynam wyrastać na forumowego "łobuza" ;P
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-17, 18:19   

TipTopKot napisał/a:
Wiecie, nie chcę być sceptyczny, ale nie za wcześnie trochę na "ochy i achy"? Jak sam autor pisze "spotkania po kilku miesiącach" (co można odczytać jako długą internetową znajomość). Jedno zarejestrowało się tu w kwietniu (8 miesięcy temu) drugie w lutym (10). Poza tym macie po 17-18 lat. To jest "świeżynka" (ta znajomość). Jeśli za 10-15 lat napiszecie to samo, wtedy będzie super :) Ale życzę Wam tego, żeby nie było na mnie gromów, że zawistnik :) bo zaczynam wyrastać na forumowego "łobuza" ;P
Racja Tiptopusiu! lepiej nie zapeszać:):)
No bo chyba nie jesteś zazdrosny.......?? :jezyk2: :lol:
Ja wam życzę powodzenia!!:)
Ostatnio zmieniony przez Dreamska 2012-12-17, 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-17, 18:23   

Dreamska napisał/a:
No bo chyba nie jesteś zazdrosny.......?? :jezyk2: :lol:


Jestem, zawsze zazdroszczę "ludziom z internetu" wszystkiego :)
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-17, 18:32   

TipTopKot napisał/a:

Jestem, zawsze zazdroszczę "ludziom z internetu" wszystkiego :)
:diabelek: :diabelek: No proszę!
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-12-17, 18:48   

Szczynścia ;-)
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-17, 19:09   

Dreamska napisał/a:
TipTopKot napisał/a:

Jestem, zawsze zazdroszczę "ludziom z internetu" wszystkiego :)
:diabelek: :diabelek: No proszę!


No tak! :) Tobie też zazdroszczę koleżanek :) A! No i co poniektórym tutaj - wieku :-D I w ogóle najlepiej jakbym miał takie własne forum :)

EDIT: Koleżanek. Przyjaciółek! :)
Ostatnio zmieniony przez TipTopKot 2012-12-17, 19:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-17, 19:14   

TipTopKot napisał/a:

EDIT: Koleżanek. Przyjaciółek! :)
TipTopie! z racji mojej skromnej i minimalistycznej sympatiido Ciebie mozemy ubić interes 8-) 8-) W zamian za interesujące dyskusje, ja poznam cię z moimi
TipTopKot napisał/a:
EDIT: Koleżanek. Przyjaciółek! :)


Załóż forum!! TipTopa-kota, obiboka :lol: (lepiej brzmi niż zazdrośnika, generalnie takie wiesz, zaprzeczenie Twojej osoby) ;-) ;-)
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-17, 19:17   

hehe a ja mam :) tylko nie umiem takich technicznych spraw i mi się nie kręci, hahaahah, co do tematu ja powiem tak haha nie, nie znalazłam drugiej polówki, tylko kilka osób znalazłam których nie lubię hehe :) i zapewne odwrotnie :D
 
     
Luna 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 153
Skąd: z własnego,małego Kosmosu
Wysłany: 2012-12-17, 19:20   

TipTopKot, mądra uwaga :wesoly:
Ja tutaj jestem od lutego, Orion napisał do mnie na początku marca, jakoś zaraz po dołączeniu do forum. Do pierwszych maili podchodziliśmy sceptycznie, a później, to już codziennie i były one niesamowicie obszerne. Później pierwsze telefony. Następnie skype. Rozmawialiśmy każdego dnia i to po wiele godzin. Każda rozmowa, to kolejne rekordy. Haha, 8 godzin już nikogo nie dziwiło. Mogę powiedzieć, że spędzaliśmy razem wirtualnie dzień. Pięć miesięcy temu spotkaliśmy się realnie. Wtedy po raz pierwszy się zobaczyliśmy, wcześniej nie widziałam nawet jego zdjęcia. Może to było szalone jechać pociągiem daleko w nieznane do człowieka, którego nawet nie widziałam, ale cóż, czułam, że jeszcze z nikim nigdy nie miałam takiego kontaktu. Jak tylko wysiadłam z pociągu, to od razu M. rozpoznałam. Ciężko było się przyzwyczaić do tego, że ma też ciało, a nie tylko głos. Jednak czułam się swobodnie. Po trzecim dniu miałam wrażenie jakbyśmy się znali od zawsze i tak już zostało. Obecnie mieszkamy bliżej, staramy się spędzać sporo czasu, jak nie realnie to znów wirtualnie towarzyszymy sobie w ciągu dnia (nawet teraz). Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku i ech, jestem zakochana, to takie przyjemnie.. Za trochę ponad trzy miesiące minie rok odkąd się poznaliśmy. :wesoly:

Hihi, Orionowi pewnie będzie zabawnie czytać swoją historię z innej niż jego perspektywy :D

Ogólnie mamy tak współgrające charaktery i temperamenty, że myślę, iż mamy szansę jeszcze dużo zdziałać. Ale fakt jesteśmy młodzi, trzeba się po prostu cieszyć tym co jest i starać się to utrzymać. :P
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-17, 19:33   

Dreamska napisał/a:
TipTopie! z racji mojej skromnej i minimalistycznej sympatiido Ciebie mozemy ubić interes 8-) 8-) W zamian za interesujące dyskusje, ja poznam cię z moimi


Tia, wystarczy jak poczytam Twoje, niewyobrażalnie trafione, spostrzeżenia :)

Dreamska napisał/a:
Załóż forum!! TipTopa-kota, obiboka :lol:


Czytałaś moje posty od początku, a obibok raczej nie mógłby napisać o tym co ja :) Średnio trafiony pomysł, i forum by padło :)

Luna napisał/a:
Ale fakt jesteśmy młodzi, trzeba się po prostu cieszyć tym co jest i starać się to utrzymać. :P


Dlatego życzę Wam tego samego za 15 lat :) (tak, zaraz Dreamska przyleci i mnie pouczy "a widzisz?, a widzisz?, nie wierzyłeś") :)
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-17, 19:36   

TipTopKot napisał/a:

Tia, wystarczy jak poczytam Twoje, niewyobrażalnie trafione, spostrzeżenia :)

Wyczuwam tutaj ironię... nie to nie TipTopie.. bez obawa nie zaleję się łzami.. ;-)

TipTopKot napisał/a:

Czytałaś moje posty od początku, a obibok raczej nie mógłby napisać o tym co ja :) Średnio trafiony pomysł, i forum by padło :)
Wiem, dlatego piszę, ze byłoby to zaprzeczenie Twojej osoby..


Dlatego życzę Wam tego samego za 15 lat :) (tak, zaraz Dreamska przyleci i mnie pouczy "a widzisz?, a widzisz?, nie wierzyłeś") :)
a nie, a nie:P Zwyczajnie się podepnę pod Twoje życzenia :-)
Ostatnio zmieniony przez Dreamska 2012-12-17, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-17, 19:46   

Dreamska napisał/a:
Wyczuwam tutaj ironię...


Czyli jesteśmy kwita? ;-)

Dreamska napisał/a:
Wiem, dlatego piszę, ze byłoby to zaprzeczenie Twojej osoby..


Chyba w sensie poznania drugiej osoby, bo raczej nie życia prywatnego jako takiego :)

Dreamska napisał/a:
a nie, a nie:P Zwyczajnie się podepnę pod Twoje życzenia :-)


A nie :) Zobacz jaki jestem dobry - zostawiłem w cytacie Twoje podpięte życzenia ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS