Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest szansa na związek?
Autor Wiadomość
wojkan 
Nowy

Wiek: 40
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 20
Skąd: Iława
Wysłany: 2012-12-11, 19:16   

Dreamska napisał/a:
Temat bardzo delikatny. Jako osoba która na co dzień i w ramach wolontariatu, pracuje z osobami niepełnosprawnymi, uważam, że masz szansę. Tylko musi być to kobieta odważna, cierpliwa empatyczna i zdająca sobie sprawę z ograniczeń wynikających z twojej niepełnosprawności. Powinna również wspierać Ciebie,, ale i sama otrzymywać wsparcie, o tym nie będę się wypowiadać, bo sam wiesz, co masz do zaoferowania drugiej osobie i czego oczekujesz w zamian. No i nie krótkowzroczna, dla której wygląd są głównym kryterium.
Życzę Ci dużo szczęścia wjokan :przytul:


Pięknie dziękuję. :przytul:

W pełni jestem świadomy tego, co napisałaś. Jest to także mój pogląd - i uwierz mi, że nie od dzisiaj. Kobieta, która ewentualnie chciałaby być ze mną, musiałaby posiadać wszystkie te cechy, które tutaj wymieniłaś. Prawdą jest też to, że ja musiałbym (i chciałbym) być dla niej wsparciem we wszystkim - nawet niekiedy ponad moje siły.
 
 
     
wojkan 
Nowy

Wiek: 40
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 20
Skąd: Iława
Wysłany: 2012-12-12, 17:25   

Sen napisał/a:
Iława! Godzina pociągiem (:

zazdroszczę, że masz prace D:


O proszę, a można wiedzieć, gdzie mieszkasz?

Mieszkam w Iławie, ale jestem zatrudniony przez agencję pracy tymczasowej w Warszawie na rzecz pracodawcy z Przemyśla. Po prostu pracuję w trybie telepracy - przez Internet.
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-12, 17:59   

<----
 
     
Rossa 
Początkujący


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 131
Wysłany: 2012-12-13, 21:15   

Czesc wojkan:), uważam że jest szansa na poznanie tej jedynej, wyjątkowej.. Na pewno bedzie to trudne ale nie mam na myśli ze nie możliwe, potrzeba tu wiele wyrozumiałości dla płci przeciwnej bo nie każdemu zdarza sie na codzień spotykać taka osobę, mi samej na pewno bylo by dziwnie ze wzgledu na to ze nie wiedziala bym jak sie zachować w stosunku do takiej osoby, bo bała bym sie tego aby nie urazić jakimś słowem czy gestem tej osoby, na pewno bylo by to nie świadome... Powiem Ci jedno moja starsza siostra wiedziala o chorobie swojego przyszłego męża nie przestraszyła sie tego, są malzenstwem 10lat a jego choroba zaczyna postępować jest to stwardnienie rozsiane, wiec nie daj Boże ale nie wiadomo jak to sie moze jeszcze potoczyć- podziwiam ją i co najbardziej nie widac u niej smutku. Mysle ze w Twoim przypadku najlepsza byla by znajomość internetowa na początku po to aby ta druga osoba mogla by stopniowo przyzwyczajać sie do nowej sytuacji, gdy bedzie gotowa sie spotkac to wtedy mysle ze juz bedzie z górki:).. Jesli Cie urazilam w jakis sposób to wybacz ale chcialam być szczera i napisac to co mialam na myśli.. Zycze Ci powodzenia, pozdrawiam
 
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-14, 23:51   

Taki zwiazek jest możliwy. Na dobrą sprawę czemu miałby nie być?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS