Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy irytują was zakochane pary?
Autor Wiadomość
madamada88
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-07, 08:13   

Jedni nie mogą się sobą nacieszyć (no ok), drudzy od siebie oderwać (ok..)
ale nigdy nie zrozumiem, dosadnego okazywania uczuć pod publikę.. "ohh.. ahh.. niech cały świat wie jak Cie pożądam.." a za pare dni 'rozwód' :D
Ostatnio zmieniony przez madamada88 2013-02-07, 08:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
SalaSamobójców
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 14:11   

Żal mi tyłek ściska trochę ale z drugiej strony to może sami kiedyś byli na Naszym miejscu ..
 
     
xxvxx 
Nowy

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 30
Wysłany: 2013-02-15, 12:43   

Czasem ciężko patrzeć i łza się w oku kręci :D ale co zrobić
 
     
Kijoraptor
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-19, 18:43   

Ja patrząc na inne pary uśmiecham się, nie można ich "nie lubić" bądź wytykać palcem bo są szczęśliwi ... chwała im za to. Być może ciężko pracowali na swój związek i teraz cieszą się każdą chwilą razem.

Oczywiście są pewne sytuacje kiedy mogliby sobie darować publiczne całowanie na ławce w centrum handlowym, ale to są małe wyjątki.
 
     
fiołek28 
Nowy

Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-02-19, 22:56   

Hej, zakochane pary tak właśnie robią, nie zważają na to czy akurat w danej chwili ktoś na nich zerka, mają ochotę na czułość i to robią. Dla mnie to miłe, bo w ten sposób okazują sobie czułość. Nie zamykają miłość w szufladzie w domu. Jeśli człowiek jest zakochany nie zważa na nic i na nikogo

:serduszka:

Nie pisz na caps lock'u ;)Ari2k5
 
     
Piotruś 
Nowy

Wiek: 42
Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 19
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2013-02-20, 14:13   

Może nie irytują, ale czasami trochę się przykro robi,bo chce się być na ich miejscu a i wspomnienia też wracają. :-( Ale zawsze jest jakaś nutka nadziei, że skoro inni tak mają, to dlaczego my nie mielibyśmy znowu tego doświadczyć. Przynajmniej ja staram się tak myśleć, bo inaczej można by się totalnie załamać.
 
     
Joanna_23 
Nowy


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 45
Skąd: Wro.
Wysłany: 2013-02-20, 19:48   

Oj strasznie...może dlatego, że jeszcze nie byłam z nikim tak na poważnie. Szkolnej chwilowej miłości nie wliczam. Zazdroszczę im, że mają siebie, ale jednocześnie nie wyobrażam sobie okazywać uczuć na ulicy, 'lizania' się w autobusie itp. Miłość na pokaz, nie dziękuję.
 
     
madamada88
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-21, 07:05   

Joanna_23 napisał/a:
'lizania' się w autobusie itp

...takie pochłanianie siebie, mnie wybitnie irytuje :P

Joanna_23 napisał/a:
Miłość na pokaz, nie dziękuję.

Wszystko co na pokaz, samo w sobie nie ma żadnych wartości.
 
     
allalone 
Nowy

Wiek: 28
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 19
Skąd: wrocław
Wysłany: 2013-02-26, 18:57   

Joanna_23 napisał/a:
Oj strasznie...może dlatego, że jeszcze nie byłam z nikim tak na poważnie. Szkolnej chwilowej miłości nie wliczam. Zazdroszczę im, że mają siebie, ale jednocześnie nie wyobrażam sobie okazywać uczuć na ulicy, 'lizania' się w autobusie itp. Miłość na pokaz, nie dziękuję.


Ja też bardzo cierpie kiedy widzę takie do granic obrzydliwości zakochane pary, jednak nie można mówić, że to miłość na pokaz. Może gdybyśmy też spotkały miłość swojego życia to nie miałybyśmy takich oporów..
 
     
ampedusa 
Nowy


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-03-17, 09:10   

Nawet nie irytują, ale jeszcze bardziej pogrążają mnie w moim smutku z powodu samotności. Po prostu zazdroszczę im, że mają siebie, bo to chyba najpiękniejsza rzecz w zyciu.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-17, 09:32   

nooo, jest tyle samotnych mężczyzn i kobiet na tym forum, wystarczy chcieć ^^
Ostatnio zmieniony przez Sen 2013-03-17, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-17, 10:59   

A mnie wcale nie przeszkadzają,każdy ma prawo do miłości.
Jak się kochają,to dlaczego ma mi to przeszkadzać?
 
     
Arturp 
Nowy


Wiek: 61
Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 26
Wysłany: 2013-03-20, 09:51   

Prawdopodobnie te przytulanki to z braku lokum lub z nadmiaru libido. Powiedzmy że po czterech godzinach bara-bara idziemy do restauracji potem do parku i kina... Niema siły...podczas tej przerwy zachowujemy się spokojnie ;-)
 
     
ciamcie 
Milczący



Wiek: 40
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 63
Wysłany: 2013-04-19, 21:52   

Właśnie. nadmiar libido. To piękne aż łezka się kręci. Mnie wzruszają zakochane pary i zazdroszczę im ;-)
 
     
alionix
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-19, 22:22   

Mi to obojętne takie życie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X