Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy czujesz się samotny?

Czy czujesz się samotny?
Tak.
88%
 88%  [ 40 ]
Nie.
2%
 2%  [ 1 ]
Trudno powiedzieć.
8%
 8%  [ 4 ]
Głosowań: 45
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
werusia 
Nowy

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Lis 2011
Posty: 10
Skąd: Okolice Opola
Wysłany: 2011-11-19, 21:51   

Ja czuję się bardzo samotna :-? jakos tyle ludzi wokół ale nikt nie chce mi poświecic chwili, nie mam z kim porozmawiac wiec szukam w internecie przyjaciół. To smutne ze nie mam sie do kogo odezwac. Nie wiem gdzie popelniam bład, że ludzie mnie ignorują? Nie jestem przebojowa to chyba dlatego :-o
 
     
Kondziu 
Milczący


Wiek: 40
Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 53
Skąd: Pionki (mazowieckie)
Wysłany: 2011-12-27, 09:16   

U mnie jest podobna sytuacja, bo ja tez mam wielu znajomych, których znam, czasem ich widuje, ale oni są obok mnie, a nie ze mną. Nie przejmują się moim zyciem, nie obchodzi ich, co czuje, co mysle i własciwie moje zycie jest puste i szare. Moja samotnosc polega na tym, ze ja nie mam "Bratniej Duszy", nie mam nikogo bliskiego, dla kogo byłbym wazny, natomiast sam ze sobą nie czuje się samotny, gdyz mam swoje pasje, zainteresowania, marzenia i lubie siebie i swój byt. To jednak nie wystarczy, by nie czuc się samotnym, ale moja samotnosc, a własciwie osamotnienie to nie tylko brak "Bratniej Duszy" w związku, ale brak perspektyw na lepsze zycie, brak dobrych znajomych, brak zainteresowania ze strony ludzi, brak zrozumienia, współczucia. Juz samo zainteresowanie przez innych ludzi, jakas pomoc z ich strony sprawia, ze człowiek przestaje byc samotny, chociaz na chwile.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS