Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sprawi, abyś nie czuł(a) się samotny/samotna?
Autor Wiadomość
Senny 
Aktywny



Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 251
Skąd: Centrum
Wysłany: 2012-10-20, 13:50   

Luuudzieee... Proszę Was. Macie po to naście lat a zachowujecie się jak stare ramole.
Jesteście młodzi, macie jeszcze przed sobą szmat czasu a siejecie taką depresję, że aż żal to czytać.
Trochę wiary w siebie i życie. Nie wiecie co będzie jutro a wybiegacie w przyszłość o lata.
Jeżeli Wy macie takie podejście do sprawy to co ma zrobić osoba po trzydziestce czy czterdziestce? Szukać sznura? Ogarnijcie się trochę, wyjdźcie z domu i spójrzcie na świat trochę inaczej, bardziej optymistycznie, czas cieszyć się małymi przyjemnościami. Enjoy.
I właśnie to sprawia, że nie zawsze czuję się samotny.
 
     
SalaSamobójców
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 18:35   

Senny nikt Ci nie każe tego czytać ...
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 19:05   

Senny, nie sądzę, abyś miał prawo krytykować.

:)
 
     
Senny 
Aktywny



Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 251
Skąd: Centrum
Wysłany: 2012-10-20, 19:12   

To nie jest krytyka tylko moje spostrzeżenie w formie prośby.
Wypowiedź nie jest kierowana do jednaj osoby.
Zmieściłem się w temacie i napisałem co sprawi aby nie czuć się tak bardzo samotnym.
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-10-21, 20:36   

Ukochana lub przynajmniej znajomi z takimi samymi zainteresowaniami jak ja :)
 
     
mloda90 
Nowy

Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 15
Wysłany: 2012-10-21, 22:39   

na pewno druga osoba, która przytuli :)
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 22:50   

Senny napisał/a:
Luuudzieee... Proszę Was. Macie po to naście lat a zachowujecie się jak stare ramole.
Jesteście młodzi, macie jeszcze przed sobą szmat czasu a siejecie taką depresję, że aż żal to czytać.
Trochę wiary w siebie i życie. Nie wiecie co będzie jutro a wybiegacie w przyszłość o lata.
Jeżeli Wy macie takie podejście do sprawy to co ma zrobić osoba po trzydziestce czy czterdziestce? Szukać sznura? Ogarnijcie się trochę, wyjdźcie z domu i spójrzcie na świat trochę inaczej, bardziej optymistycznie, czas cieszyć się małymi przyjemnościami. Enjoy


Haha, powiedział co wiedział. Nie wyszło Ci.
 
     
Senny 
Aktywny



Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 251
Skąd: Centrum
Wysłany: 2012-10-22, 07:44   

Mr.eM, a czy coś mi miało wyjść?
Jacyście Wy wszyscy wrażliwi :jezyk2:
 
     
Karolina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 09:12   

W pełni popieram to, co napisał Senny Nie było tam krytyki, tylko wyrażenie własnej opinii połączone z propozycjami - jak sobie poradzić z samotnością.

Sen Z całym szacunkiem, ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie - to jest forum :yes:

 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 10:53   

Tyle, ze jego "opinia" jest tak oklepana i stara, że robi się żal czytając to... xd

(tak tak, nie chcesz, nie czytaj) Poland frii kuntry!

(:
 
     
Karolina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 13:46   

Jak sam napisałeś to Jego opinia, więc nawet jeśli jest "stara i oklepana" to miał prawo ją napisać.

Popieram - Polska krajem wolnym, więc dalsza polemika jest zbędna :usmiech:

pozdrawiam Sen :cmok:
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-10-24, 15:40   

Żebym nie czuł się samotny, to musiałbym zmienić swoją osobowość, ale... po pierwsze jest to bardzo trudne, po drugie nie chcę tego robić :mrgreen: Już wspominałem kiedyś, że dla mnie samotność nie jest stanem obiektywnym, tylko swego rodzaju predyspozycją. A zatem: czy są ludzie, czy ich nie ma samotność i tak jest. Są tacy, którzy nie utrzymują żadnych głębszych relacji z innymi i nie odczuwają samotności :zeby:
 
 
     
Salute 
Nowy

Wiek: 31
Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 23
Skąd: Dirty South
Wysłany: 2012-10-24, 19:23   

Wystarczyłaby jedna osoba, z którą mógłbym zawsze szczerze pogadać i liczyć na nią. Póki co nikogo takiego nie spotkałem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS