Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam żony
Autor Wiadomość
michal.em 
Nowy

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-09, 22:21   

Mimo, że od mojego postu minęło już wiele miesięcy temat jest wciąż aktualny więc jeśli jest gdzieś ta druga osoba, która ma podobną sytuację to czekam na jakąś wiadomość (pewnie najlepiej bezposrednio na mojego maila podanego w profilu).

Pozdrawiam i życzę Wszystkim użytkownikom tutejszego forum samych sukcesów w życiu prywatnym. :-)
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-01-09, 22:25   

No nie! a myślałam, ze udął Ci się kogoś poznać. :-|
 
     
michal.em 
Nowy

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-09, 22:27   

Dreamska napisał/a:
No nie! a myślałam, ze udął Ci się kogoś poznać. :-|


Wiesz co? Chyba swego czasu trochę odpuściłem i zająłem się bardziej swoim życiem zawodowym...
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-01-09, 22:29   

Skoro, ono było dla Ciebie piorytetem, albo ucieczką to ok :roll:
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-09, 23:06   

Szukam żony...

xd
 
     
Rossa 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 131
Wysłany: 2013-01-09, 23:20   

Żono moja, serce moje, nie ma
takich jak my dwoje
bo ja kocham oczy twoje do
szalenstwa, do wieczora... :serduszka:
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 00:41   

"żona poszukiwana, niezajęta mile widziana" :mrgreen:
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-01-10, 17:41   

Michał, odważnie napisałeś. Z jednej strony rzeczywiście może to zniechęcić te kandydatki, które myślą tylko o czymś chwilowym, a odezwą się te, które myślą o czymś poważnym.
Powodzenia w szukaniu życzę ;-) .

I nie żartujcie z chłopaka ;-) .
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-01-10, 20:11   

cytrynka83 napisał/a:
I nie żartujcie z chłopaka .
Właśnie ;-) żeby to były jakieś żarty na poziomie Monty Pythona :oczko: a tak t dla mnie zwykłe wyśmiewanie :jezyk2: :jezyk2:

Michał konkretnie napisał czego oczekuje, bez owijania w bawełnę i zbędne słowa. Czy to źle?
Szacunek za odwagę i szczerość.
 
     
Rossa 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 131
Wysłany: 2013-01-10, 21:52   

Bez urazy..zeby nie bylo ze sie z kogoś zbijam.. Gdy czytałam ten temat tak przypomniałam mi sie tekst piosenki ktora często sie słyszy na weselach- przynajmniej u mnie tak jest, wiec wybaczcie jak kogoś urazilam, na pewno niczego złego nie mialam na myśli... Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie:)
 
 
     
michal.em 
Nowy

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-10, 22:24   

Spokojnie, ja nie należę do tych, którzy z byle jakiego powodu będą się obrażać. ;-)

Co do meritum - jeżeli ktoś jasno określa cel to czy to już na starcie musi być złe? Mam duże wątpliwości. Poza tym po co obie strony mają tracić czas jeżeli każda z nich ma inne oczekiwania w stosunku do tej drugiej osoby?
 
     
Rossa 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 131
Wysłany: 2013-01-10, 22:34   

Hm..moze to nie jest zle tak otwarcie i szczerze mowic o swoich zamiarach, są tacy którzy zle mogą to odebrac ale jesli znajdzie sie taka osoba ktora oczekuje tego samego, chce konkretu to czemu nie.. Tylko pytanie czy akurat ta osoba bedzie Ci pasowała pod wieloma względami, chyba nie chodzi Ci tu o to ' kupowanie kota w worku?' lepiej jednak poświęcić troche czasu na zapoznanie sie a nie tak od razu wręczać pierścionek i oświadczyć sie:) to tylko moje takie tam...ech
 
 
     
michal.em 
Nowy

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-10, 22:39   

Rossa napisał/a:
...lepiej jednak poświęcić troche czasu na zapoznanie sie a nie tak od razu wręczać pierścionek i oświadczyć sie:) to tylko moje takie tam...ech

Chyba źle to interpretujesz. Nigdzie nie pisałem o tym, że zaraz będę się komuś oświadczać na siłę po pierwszym spotkaniu. Nie o to przecież chodzi w tym wszystkim. :-)
 
     
Rossa 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 131
Wysłany: 2013-01-10, 22:48   

:) ups..;) jest ok tak napisalam o tym pierścionku, po prostu jestes konkretny w poszukiwaniach, masz jakis swój cel:) Hm..powiem Ci jedno są na świecie takie kobiety ktore poszukują stanowczości, nie szukają rozrywki tak przynajmniej mi sie wydaje, oby Twoj cel sie ziscił i tego Ci zycze:)
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-11, 16:53   

Autor tematu nie zniechęci się raczej w swoich poszukiwaniach, determinacja aż kipi :-D
Powodzenia ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS