Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam przyjaciolki z Warszawy
Autor Wiadomość
kgkrzysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-15, 20:25   Szukam przyjaciolki z Warszawy

Szukam przyjaciolki z Warszawy w wieku 35-40 lat.
Mam 42 lata, wiecej opowiem pozniej. Grafik komputerowy.
Lubie muzyke, kino, teatr, rower, jestem wesolym i fajnym kompanem.
Mam 192 cm wzrostu.
Ostatnio zmieniony przez kgkrzysztof 2012-04-15, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-04-16, 00:13   

Moim zdaniem to nie jest odpowiednie co robisz, masz zone ( z ktora sie nie uklada) i sam szukasz odskoczni od swojego nieudanego malrzenstwa. Skarzysz sie na zone ze ma bliskich znajomych i ciebie pozucila a jednoczesnie robisz to samo tyle ze szukasz kobiety ktora zastapi te cierpienie. A moze poprostu wyrysowales sobie taki image i grasz ofiare by wzbudzic w innych wspolczucie. To nie jest zdrowe zachowanie a raczej podejzane..typowe ogloszenia, biedny facet zona go olewa a on poszukuje przyjacioleczki , niby niewinnie lecz jednak cos w kierunku milosci. Jesli tak naprawde jestes samotny to rada jest zajmij sie najpierw jednym a pozniej drugim.
A rada do kobiet...analizujcie kazde wpisy tutaj" samotnych facetow" bo teraz kazdy! ale to kazdy! moze sobie takie profile robic online.
 
     
kgkrzysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-16, 21:08   

Nie zgadzam sie. Przyjaciolka niw znaczy kochana. Przyjazn i tylko przyjazn i nic wiecej. Wiem jestem zonaty, a rozwod to kwestia czasu. Ona odstawila mnie na boczny tor, wiec ile czasu mozna zyc w samotnosci, wiec szukam moze sa kobiety w podobnej sytuacji co ja. Rozumiem bardziej doswiadczonych forumowiczow ze sa czujni na takie ogloszenia.
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-04-16, 21:51   

Zgodzę się, ze to nie odpowiednie miejsce na takie ogłoszenia.
Nie zgodzę się natomiast z tym, że ktoś ma prawo odradzać poszukiwania drugiej osoby. Pan Krzysztof jest dorosły. Jeśli ma potrzebę poszukania sobie przyjaciółki nie koniecznie do związku cielesnego to jego wybór.
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-04-16, 22:53   

Ja wiem jaka jest roznica pomiedzy przyjaciolka a kochanka:) ale czytajac twoj post po tym jak pisales o niesprawiedliwosci zony to przychodzi jedno tylko na mysl. Skoro tylko przyjaciolka to czemu nie przyjaciel. Domyslam sie czemu....
Ja nikomu nie odradzam poprostu pisze co mysle a w tych czasach kazdy powinien sie zastanawiac nad postami.
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-04-17, 07:33   

No właśnie KiciKiciKici, tez uważam, że każdy powinien się zastanawiać nad postami ich sensownością jeszcze bym dodała :)

Co do Krzysztofa, to jest jego życie nie nam oceniać czy postępuje moralnie.
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-04-17, 12:06   

No to Myszko skoro tak uwazasz to masz szanse sie nadtym zastanowic i skorzystac.


Jak mozna nie oceniac na forum? jesli w jakims temacie osoba pisze ze jest poszkodowana przez zone a pozniezniej w innym robi to samo bo filozofem nie trzeba tu byc by zobaczyc, to jak mozna nie miec opini na ten temat? Moze dlaciebie jest to normalne ( bo zapomnialam ze masz doswiadczenie).
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-04-17, 15:36   

KiciKiciKici napisał/a:
( bo zapomniałam ze masz doświadczenie).

Nie rozpędzajcie się dziewczyny. Kici, nie musisz w każdym poście skierowanym do Myszki tego dodawać. I nie zawsze ten co więcej przeszedł, wie lepiej, jak ty właśnie uważasz. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Każdy ma prawo do własnej oceny, tak jak i każdy ma prawo postępować zgodnie lub też niezgodnie z własnym sumieniem. Rozumiem, że wyraziłyście swoje opinie, odmienne, każda ma do tego prawo. A teraz proszę się uspokoić, bo zaczynacie atakować siebie nawzajem (autora) a nie poglądy.
 
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-17, 19:01   

Wiecie, myślę, że ostrożność jest ok, ale pochopne ocenianie drugiej osoby, nie za bardzo. Uważam, że to forum jest dla każdego, a każdy z nas różnie odbiera poczucie samotności. Zapewniam was, że wiem co to znaczy być samotnym we dwoje.
Krzysztof, wiem, że życie nie bywa proste, ani czarno - białe.
Czasem nasze marzenia np. o byciu z kimś do końca naszych dni, nawet jeśli staramy się ze wszystkich sił je realizować - po prostu nie udają się.
Pewnie, że nigdy nie jest tak, że to "wina" jednej strony. Uważam, że ludzie nie uczą się być dobrymi małżonkami, tak jak i dobrymi rodzicami - bo takich szkół po prostu niema.
Dlatego włąsciwie jesteśmy skazani na błędy i porazki w byciu w związku.
Myślę, że ważne jest też poczucie, że zrobiło się wszystko co było można aby budować i ratować miłość, która jest darem...
Ale jeśli wyczerpaliśmy wszystkie możliwości..i życie staje się dla nas udręką prowadzącą "na dno" (myślę o drpresji, o myślach samobójczych, o tym, że nie ma się nadziei na zmianę)... to może warto pomyśleć o separacji.
Nie po to by zniszczyć i przeciąc wszystko do końca, ale może po to, by wejsć w nową fazę związku - przyjaźni, koleżeństwa..
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-04-17, 19:23   

Ever napisał/a:
KiciKiciKici napisał/a:
( bo zapomniałam ze masz doświadczenie).

Nie rozpędzajcie się dziewczyny. Kici, nie musisz w każdym poście skierowanym do Myszki tego dodawać. I nie zawsze ten co więcej przeszedł, wie lepiej, jak ty właśnie uważasz. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Każdy ma prawo do własnej oceny, tak jak i każdy ma prawo postępować zgodnie lub też niezgodnie z własnym sumieniem. Rozumiem, że wyraziłyście swoje opinie, odmienne, każda ma do tego prawo. A teraz proszę się uspokoić, bo zaczynacie atakować siebie nawzajem (autora) a nie poglądy.


Zadziwiasz mnie:) bo ktos ( ni etylko ja) zauwazyl zlosliwosc tej kobiety w roznych postach kierowanych domnie:) takze polecam czytac z ostroznoscia bo wkoncu masz taka role. Ona mi zazucila wiele cech oraz obrazila mnie miedzy wierszami akiedy ja napisze wprost to jest to traktowane jako atak:) a to ciekawe. A mnie sie wydaje ze jednak jesli ja mialam mase zwiazkow i do czynienia z ludzmi na roznych levels to wiem troche wiecej niz osoba ktora ma bardzo mlody wiek i raczej nie zaliczonych kilka partnerow. To takie moje zdanie.
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-17, 19:34   

KiciKiciKici napisał/a:
raczej nie zaliczonych kilka partnerow

Nie wiem co przez to rozumiesz i co my mamy zrozumieć, ale w tym momencie chyba przegięłaś i według mnie w tej kwestii naprawdę nie ma się czym chwalić na forum publicznym... Zresztą, jak to ujęłaś "zaliczeni" partnerzy czy nie, to wydaje mi się, że nie ma to tutaj znaczenia...
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-04-17, 20:50   

Dokładnie tak jak napisał Robsson, to że miałaś wielu partnerów to nic nie znaczy i nie masz się szczerze czym chwalić bo to żadna frajda pisać o tym.Obie sobie skaczecie do gardeł ale trochę więcej luzu do tego a nie
 
 
     
Forever_Alone 
Milczący



Wiek: 34
Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-17, 20:50   

KiciKiciKici napisał/a:

Zadziwiasz mnie:) bo ktos ( ni etylko ja) zauwazyl zlosliwosc tej kobiety w roznych postach kierowanych domnie:) takze polecam czytac z ostroznoscia bo wkoncu masz taka role. Ona mi zazucila wiele cech oraz obrazila mnie miedzy wierszami akiedy ja napisze wprost to jest to traktowane jako atak:) a to ciekawe. A mnie sie wydaje ze jednak jesli ja mialam mase zwiazkow i do czynienia z ludzmi na roznych levels to wiem troche wiecej niz osoba ktora ma bardzo mlody wiek i raczej nie zaliczonych kilka partnerow. To takie moje zdanie.


Czytalibyśmy z ostrożnością, ale twój bełkot ledwo da się zrozumieć, nie wliczając do tego masy ortografów.
I najpierw zalicz sobie kilka słowników ortograficznych, bo jak widać w ich towarzystwie nie czujesz się najlepiej.
Ostatnio zmieniony przez Forever_Alone 2012-04-17, 20:54, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-04-17, 21:00   

Forever_Alone, Kicikicikici jest z USA nie ma polskich znaczków -.-
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-04-17, 21:10   

DObra ludzie bo odbiegamy od tematu :-)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS