Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam przyjaciolki z Warszawy
Autor Wiadomość
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-04-17, 22:35   

wspolczuje wam:) samotni to wy jednak z jakiegos powodu jestescie i tu juz widac z jakiego hahahaha. Takze drodzy sfrustrowani ludzie zycze wam byscie znalezli szczescie w milosci jak ja:)))
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-04-17, 22:40   

kim Ty jesteś że możesz nas oceniać tak.Kobieto Ty się wymądrzasz jak byś była pępkiem świata wszystko ma być tak jak Ty uważasz.Weź się zastanów kilka razy zanim coś napiszesz bo już wielu ludzi denerwują czasami Twoje wpisy.Koniec tematu pisać możemy w tym temacie http://samotnosc-forum.waw.pl/topics12/o-wszystkim-i-o-niczym-vt28,45.htm bo się spam tu robi
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-04-18, 15:28   

Cytat:
także polecam czytać z ostrożnością bo w końcu masz taka role

Staram się być obiektywna, ale czasem wręcz przy Twoich postach wysiadam. I nie dlatego, że są tam błędy, one promieniują złośliwością.

A Myszka może zarzuciła Ci w pewien sposób różne cechy, ale robi to w taki sposób, żeby nie było to kierowane bezpośrednio do Ciebie, a było pokazane jako ogólna wada ludzka. Ty mówisz od razu wprost i tak, że każdy użytkownik, nawet ten, który nie czytał wcześniejszych postów od razu wie, o kim piszesz.

A tak w ogóle, Krzyśku nie bój się nas i nie uciekaj tak od razu.
 
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-18, 21:36   

Uaaaa, zaczynam żałować, że dawno mnie tu nie było :).
Kochani "na co nasze swary głpupie" życie jest nieprzewidywalne, ten kto jest szzceśliwy, za chwilę może płakać, ktoś kto jest samotny, może wreszcie znaleźć bliską połowę..
Wiem, że łatwiej się wkręcić jak popatrzeć z innej perspektywy.
Różnorodność i to, że jesteśmy niepowtarzalni, jedyni i mamy inne punkty widzenia - to jest włąśnie piękne (przynajmniej dla mnie).
Kocham was :))))

A ty Krzysiu, nie uciekaj, Ever ma racje... znajdziesz tu miejsce dla siebie...
Samotność może być punktem wyjścia do tego aby bardziej docenić bliskość innych... choćby forumowiczów :)
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-04, 21:34   

No i wystraszyliście Krzysztofa na dobre... szkoda... podobała mi się jego szczera prostota. :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS