Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam dziewczyny w Poznaniu
Autor Wiadomość
czapel24
Nowy

Dołączył: 08 Wrz 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-09-08, 17:48   Szukam dziewczyny w Poznaniu

Cześć.
Mam 26 lat i szukam dziewczyny, z którą będę mógł się związać, ofkors :)
Uważam za dziwne zrządzenie losu, że do tej pory nie udało mi się nikogo poznać. Myślę, że byłbym dobrym chłopakiem :D Może opiszę siebie:
175 cm wzrostu, wykształcenie wyższe, pracuje, nie leni się. Sześciopaka co prawda nie mam, ale BMI w normie. Mówią, że nawet dobrze wyglądam, przynajmniej staram się. Interesuje mnie literatura i gry video, w wolnych chwilach pływam. Wydaje mi się, że jestem dość empatyczny więc na pewno wyrażę zainteresowanie Twoim hobby. Może nawet będziemy je dzielić.

Jeśli, któraś z forumowiczek jest zainteresowana może do mnie napisać na PRV i zapytać "co słychać" lub coś w tym stylu :)
 
     
Serious 
Aktywny


Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 277
Wysłany: 2017-09-08, 20:13   

Oooo w końcu też ktoś z Poznania! ;)

A co do zarządzenia losu.. skromny jesteś. :D
 
     
czapel24
Nowy

Dołączył: 08 Wrz 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-09-08, 22:15   

Przecież nie znajdę nikogo na "pstryk" ;) Gdyby tak to działało to pewnie kogoś bym znalazł ;P Cóż, nie wszystko zawsze układa się po naszej myśli.
 
     
Serious 
Aktywny


Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 277
Wysłany: 2017-09-08, 22:47   

No wiadomo. Poza tym ktoś tak na pstryk byłby dziwnym zbiegiem okoliczności chyba i nie wierzyłabym, że może się to okazać "prawdziwe" ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS