Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam brakujących w życiu puzzli
Autor Wiadomość
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-03-12, 01:19   Szukam brakujących w życiu puzzli

No więc ( wiem nie zaczyna się zdania od no wiec, ale zasady są po to żeby je łamać) korzystając z mojego jubileuszowego 1oo-tnego postu postanowiłem i ja się zareklamować w dziale ogłoszeń matrymonialnych... w końcu nie zarejestrowałem się na tym forum po to żeby tylko czytać o naszych/waszych problemach.

Kilka słów o sobie:
25 lat 172 cm wzrostu 70 kilo wagi.
Typowy introwertyk, samotnik, szczery, wredota, z poczuciem humoru i dystansem do życia, fan wszelkiej rozrywki internetowej, koszykówki, siatkówki i wielu innych dziedzin sportowych. Oprócz tego interesuje się akwarystyką, psychologią i wszystkim po trochu. Co tu dużo więcej o sobie pisać, w zasadzie kilka pierwszych moich cech już powinno wam wiele o mnie powiedzieć.

Czego szukam? ...oczywiście drugiej połówki, ale kilku dodatkowych przyjaciół też by mi nie zaszkodziło. Jeśli chodzi o tą pierwszą kwestie interesują mnie tylko i wyłącznie dziewczyny niepalące. Jeszcze parę lat temu napisałbym, że gustuje w szczupłych blondynkach o niebieskich oczach, ale tak naprawdę liczy się ciekawa osobowość, a także zgodność zainteresowań która na pewno ułatwiłaby znajomość, jedyne co mnie od kobiet fizycznie lekko odpycha to dodatkowe kilogramy. A jeśli chodzi o tą drugą kwestie to nie mam żadnych wymagań.

Ktoś zaryzykuje znajomość ?
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2014-03-12, 01:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lingling
Nowy


Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-05-02, 18:30   

4w5, Twoja osobowość wydaje się interesująca. Co zrobimy z tym dalej ? 8-)
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-05-02, 18:53   

No możemy przejsc na pw
 
     
lingling
Nowy


Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-05-02, 18:55   

działamy, moje gg 47475818
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS