Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Pznam dziewczynę - Wrocław
Autor Wiadomość
robert86 
Nowy


Wiek: 37
Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 45
Skąd: Opolszczyzna i Dolnośląskie
Wysłany: 2014-01-12, 20:57   Pznam dziewczynę - Wrocław

Mam 27 lat (z hakiem), aktualnie jestem na piątym roku na Uniwersytecie Wrocławskim. Osobiście uważam się za osobę cichą, spokojną i nieśmiałą (choć od koleżanek słyszałem coś przeciwnego ;-) ).
Słucham muzyki gównie metalowej, choć zdarzą się że i coś spokojniejszego. Zapalony czytelnik - czy, jak kto woli - mól książkowy. Lubię literaturę historyczną (popularnonaukową), fantasy, s-f i sporadycznie horror/thriller. W związku z moim spokojnym usposobieniem unikam imprez i nie wiadomo jak dzikich hulanek, choć lubię posiedzieć w jakimś pubie, kawiarni, pochodzić po mieście (nałogowo odwiedzam księgarnie - wiem, te księgarnie to pewnie mało romantyczne :lol: ).
Nie palę i nie akceptuję palenia. Alkohol piję okazjonalnie i nie po to, aby się obudzić pod stołem 8-)

Poznam dziewczynę powyżej dwudziestu lat, spokojną, nie palącą. Jeśli to możliwe to ze zbliżonymi zainteresowaniami (choć oczywiście to nie jest nie wiadomo jak istotne).
Ostatnio zmieniony przez robert86 2014-01-13, 18:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS