Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam przyjaciółkę
Autor Wiadomość
cortez
Nowy

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-12-14, 17:31   Poznam przyjaciółkę

Cześć, nazywam się Piotrek (24l) i chętnie poznam przyjaciółkę, z którą nawiążę wartościową relacje. Nie chodzi mi tutaj o to, aby szukać drugiej połówki, ponieważ uważam że szukanie miłości przez internet to lipa. Szukam osoby, która podobnie jak ja ma jakiś trudniejszy moment w życiu i nie ma wsparcia, tak aby razem sobie pomagać, dzwonić do siebie, motywować do zmiany życia i nie popadać w samotność czy depresję. Uważam, że we dwójkę dużo łatwiej sobie poradzić i mam nadzieję, że Ty i ja poradzimy sobie z tym razem. Pomimo iż moje problemy trwają od paru lat, to jestem pozytywnie nastawiony do życia, uważam że kwestią czasu jest to kiedy dojdę do siebie, ale tak jak mówię - razem zawsze raźniej. Sam jestem z Górnego Śląska, ale nie interesuje mnie czy jesteś z Krakowa czy z Białegostoku. Chodzi o to aby dzwonić do siebie regularnie i wspomagać się. Dzwonić mogę ja, bo nie sprawia mi to problemu. Tak więc jeżeli również nie poddajesz się, jesteś pozytywnie nastawiona, to zaufaj mi - razem poradzimy sobie z naszym problemem szybciej. Kiedy otworzysz się przed drugim człowiekiem to zauważysz dużą ulgę i nabierzesz nowych sił do działania. Pozdrawiam
 
     
Rilke 
Nowy


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 37
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-12-15, 00:54   

Cześć. Nie jestem pewna czy spełniam kryteria ogłoszenia, ale napisać nie zaszkodzi. Nie jestem typem super optymistki, nie umiem planować przyszłości i w ogóle brak mi jakiegokolwiek myślenia przyszłościowego. Nie wiem jak to ze mną w gruncie rzeczy jest, bo od bardzo dawna udaję, że jest wszystko super choć tak naprawdę nie jest. Brak mi osoby, która poznałaby prawdę, której mogłabym właśnie zaufać i porozmawiać. Ciężkie momenty mam również od paru lat i boję się, że jestem beznadziejnym przypadkiem, ale lubię pomagać innym i lubię słuchać, czasem i opowiadać.
ech, cudownie wyszła ta moja autoprezentacja. bardzo zachęcająco, ale a nóż widelec jednak zechcesz chociaż spróbować.
pozdrawiam.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-12-16, 21:58   

Rilke napisał/a:
Nie wiem jak to ze mną w gruncie rzeczy jest, bo od bardzo dawna udaję, że jest wszystko super choć tak naprawdę nie jest. Brak mi osoby, która poznałaby prawdę, której mogłabym właśnie zaufać i porozmawiać. Ciężkie momenty mam również od paru lat i boję się, że jestem beznadziejnym przypadkiem, ale lubię pomagać innym i lubię słuchać, czasem i opowiadać.


Jesteś moją kopią z tą różnicą, że ja przez wiele lat pomimo tego że mi sie w życiu nie układało, byłem optymistą jakich mało... tylko ostatnio jakoś to we mnie zgasło.... mimo wszystko byle co jest w stanie mnie wprawić w dobry nastroj... tylko ze nawet tego byle czego nie ma:).
 
     
Lila25 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 104
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2014-12-17, 09:26   

Jak wykrzesacie z siebie odrobinę optymizmu, nawet mała rzecz sprawi, że się uśmiechniecie. Wiadomo, że forum, duża liczba znajomych na facebook'u czy drobne przyjemności, nie zastąpią drugiej połowy czy prawdziwego przyjaciela, ale nie wolno tracić nadziei !! Trzeba walczyć !! :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS